Wielka milosc Actusowej II

Awatar użytkownika
nemo007
VIP
VIP
Posty: 501
Rejestracja: 25 gru 2013, o 17:13
Status: Aktywny
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: nemo007 »

Kasiu, wszystkie piękne :) , ale phale najpiękniejsze, szczególnie speciosa :D . Fimbriata to ładny phal, ale jak dla mnie, to przy speciosie wygląda kiepsko.
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: bichette »

Piękne wszystkie, zwłaszcza Dendrobia.
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: Kaktus »

Czesc kochani :).troche mnie nie bylo ,bo to i urlop i inne sprawy ,fotek sie nazbieralo tyle ,ze nie wiem czy wszystko wejdzie :D
Przed wyjazdem na Urlop do Polski zakwitla mi nastepna sieweczka Phal.Speciosa Purple x Violacea Coerulea.
Przyznam ,ze bylam zaskoczona wybarwieniem (pozytywnie) ,bo juz wczesniej taka phal.mialam i wyszedl jakis bladorozowy wyplosz :]
A ta jest ladna i do tego pieknie pachnie .

Obrazek

I z kolezanka :)

Obrazek

Po 2 latach lenistwa obudzila sie tez Mariae x Pulchra. Taka sobie ...

Obrazek
Obrazek

Jestem totalicko zabujana w "szczypiorkach" ,czyli jak to mowi Krzysztof w "brassavolach i pochodnych " :]
I przed samym wyjazdem mialam szczescie obejrzec debiutanckie kwitnienie z tej grupy u mnie :inlove:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wlasnie wrocilam z wakacji ,chwasty jakos przetrwaly upaly,malo tego ,czekaly mnie kwiatkowe niespodzianki :D
nastepny szczypiorek pokazal swoje sliczne kwiatuszki.Drobniejsze niz te u petite Stars ,ale sa roznego koloru ,zwlaszcza warzki.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wlasne ,osobiste i prywatne kwitnienie dendro.oriental Smile :inlove:

Obrazek

I princesska ,ktora juz sie pewnie kazdemu znudzila :)

Obrazek

I taki ewenement z serii ,jak po 10 dniach w paczce przez glupote poczty moze pieknie zakwitnac kapiec :D

Obrazek
Obrazek

Podczas pobytu w PL dostalam takie prezenty ,ze szczeka mi opadla i nie moge jej zebrac bo w tej PL zostala :u2: :u2: :u2:

Pierwszy zastrzelil mnie Bober!Moje przeogromne marzenie ,Blc.Saint Andre!!!! Ciezko poszukac ,ale Bober jak to Bober,po Litwach i Ukrainach latala,znalazla w Belgii chyba ,nie dosc ze roslina piekna to i korzenie ma cudne ,rosnie nowy przyrost wiec kto wie...:D

Obrazek

Kaskowe tez mnie oslabilo,wiedzialam ze ma dla mnie Yellow Bird,(piekna roslinka ,korzenie wypas i jeszcze 4 nowe przyrosty ida ,kaskowesie postaralo :D ),ale jak zobaczylam jaka ma jeszcze niespodzianke dla mnie to malo zawalu nie dostalam!
Brassavola Little Stars ,gwiazda w kolekcji obok Sait Andre!Zreszta sami zobaczcie ,a kwiatkami sie dlugo bede cieszyc ,3 nowe pedy :hura1: :hura1: :hura1:


Obrazek
Obrazek
Obrazek

od Kaskowego mam jeszcze phrag.cardinale i ladnego kapcioszka :*

Tomeczek(Tomkoc) tez mi ofiarowal pieknotki ,dwie z paczkami ,ktore kwitna.
Ec.Miva Etoile ,zwsze mi sie podobala ,teraz jak widze na zywo ,jestem jeszcze bardziej zachwycona :)

Obrazek
Obrazek

Nobilaczek ,ktory slicznie pachnie .

Obrazek

I jeszcze dendro.convolutum ,rainbow dance i podobne troche do signatum :D

Obrazek

Od Wojtusia mam 3 phragi ,Besseae,Besseae Flava i Eumelia Arias :*

Obrazek

I piekne phrag.Sedenii od Ignaca :* .Teraz mam dwa ,moje ma juz paczka i mam nadzieje ,ze beda mialy rozne kwiatki.

Obrazek

Od Kasienki (Kasia_Ra) ,piekna phal.I-Lan Green Pixie,z dorodnym juz dzieciaczkiem :*

Obrazek

mam ten sliczne dendro meinen hebammen podobne troszke do OSF z wymianyz Asia z FB,ale fotke zrobie jak troche odzyje bo w paczce szlo(nie dalam rady sie zabrac :u2: )

Wszystkim Wam dziekuje za te wspanialosci ,sprwiliscie mi naprawde nieopisana radosc :* :inlove:
Bedzie kwitlaCattleya Green Emerald orchid Queen i dendro Hamana Lake ,ale to juz nastepnym razem :)
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Awatar użytkownika
Iwona1905
VIP
VIP
Posty: 897
Rejestracja: 4 lis 2013, o 17:35
Status: Aktywny
Lokalizacja: łódzkie

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: Iwona1905 »

No no, jak to dobrze kraj ojczysty odwiedzać ;) tyle nowosci tylko się cieszyć :)
Kasiu ładnie zakwitły, jak je nazwałas szczypiorki, są piękne :* a tego paputa to Ci zazdroszczę, super wygląda z tymi kręconymi wąsami, gdzie ty go dorwałas :pyt:
Pozdrawiam Iwona
Awatar użytkownika
Krzysztof Gozdek
Mistrz
Mistrz
Posty: 161
Rejestracja: 17 lip 2014, o 08:09
Status: Aktywny
Lokalizacja: Leszno / Mazowsze

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: Krzysztof Gozdek »

Och, Kasia, Brassavola Little Stars to cudo, a następne to Blc Petite Stars :D Same gwiazdy w kolekcji :D
Oczywiście pozostałe też są cudowne :)
Paolka33

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: Paolka33 »

Same wspaniałości. Też lubię szczypiorki choć mam jednego. :)
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: Kasia_Ra »

Z phali -Speciosa Purple x Violacea Coerulea najpiękniejsza :serce:
Zawsze się zastanawiałam, co nazywasz 'szczypiorami' i rozumiem dlaczego jesteś w nich zabujana. Kiedy pierwszy raz zobaczyłam na forum fotkę Brassavoli , nawet zapamiętałam jej nazwę :ok: . A kiedyś o mały włos nie kupiłam w ogrodniczym, ale wystraszyłam się opieki... .Brassavola Little Stars jest niesamowita :padam_z_wrazenia: , jej nakrapiana siostra też, ale mnie podobają się białe kwiaty :oczy: .
Super nowości, niech zdrowo rosną i kwitną, a Ty częściej odświeżaj wątek ;)
Awatar użytkownika
katpio
VIP
VIP
Posty: 919
Rejestracja: 25 mar 2012, o 08:43
Status: Aktywny
Lokalizacja: Katarzina

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: katpio »

Teraz tylko czekać na kwiaty :hyhy: :hyhy: :hyhy: :klaska: :klaska: :klaska:
Awatar użytkownika
darek
VIP
VIP
Posty: 923
Rejestracja: 4 lut 2012, o 19:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: darek »

Piękne kwitnienia i prezenty .Obładowana chyba wracałaś jak wielbłąd ;)
Awatar użytkownika
Bober
VIP
VIP
Posty: 1088
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 18:42
Status: Aktywny
Lokalizacja: Poznań

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: Bober »

No i po co ja tu wchodziłam? :D
Petite Stars i St. Andre najpiękniejsze :D
Mi się jeszcze Princesska nie znudziła, bo moja jeszcze nie zakwitła :u2:
Ja mam dwie siewki speciosa x violka zobaczymy czy wyjdą wypłosze czy takie eleganckie jak twój :u1:
Nad tą golden mull muszę się jeszcze zastanowić :D Nie do końca jestem przekonana :D
Pozdrawiam, Pati!
ODPOWIEDZ