Wielka milosc Actusowej II

Awatar użytkownika
darek
VIP
VIP
Posty: 923
Rejestracja: 4 lut 2012, o 19:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: darek »

Wpiszę się i ja :D . Wszystko pięknie Kwitnie. Miltoniopsis naprawdę śliczny. Kiedyś miałem już nawet takiego w ręku, ale stwierdziłem że raczej nie dam rady podołać jego wymaganiom, pozostaje podziwianie u innych.
Awatar użytkownika
Elżbieta
Mistrz
Mistrz
Posty: 1448
Rejestracja: 7 cze 2012, o 10:32
Status: Aktywny
Lokalizacja: Pasieki/Tomaszów Lubelski

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: Elżbieta »

Witaj Kasieńko :róża: w nowej części. Śliczne storczysie tam umieściłaś. Onicidium bardzo oryginalne :super: , ale dla mnie z falków na szczycie stoi ta hybryda z abo .....,nie pamiętam do końca nazwy. Zawsze mi się podobały takie falenopsisy jak hierogliphica, luddemaniana, itp. Ten na a przypomina bardziej luddemaniana, niż siebie. No wiadomo, to hybryda, ale pierwszorzędowa :ok:
Zresztą, ja lubię wszystkie ciepłe, ciapate itd.
Teraz czekam na dalszy ciąg "papuciej" gromady :D ;) .
Pozdrawiam
Elżbieta

Aby życie było życiem,musi być bajką.

Część 1 viewtopic.php?f=10&t=409
rozgwiazda

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: rozgwiazda »

Zaglądam do Ciebie często(ale bez śladu)
Z okazji 2 części postanowiłam się przywitać.
Baaardzo lubię Twój watek, pełen cudnych roślinek, ich kwitnień i takiej pozytywnej energii!!!
Pisz i pokazuj jak najczęściej! :super: :serce:
misiaczek437

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: misiaczek437 »

No No Kasiu gratulacje nowego wątku i przepięknych kwitnień :super:
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: bichette »

Ale fajnie zaczęłaś kolejną część, piękne kwitnienia :serce:
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
Awatar użytkownika
goskle
Ekspert
Ekspert
Posty: 884
Rejestracja: 15 sty 2012, o 21:49
Status: Aktywny
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: goskle »

Witam się i ja w drugiej części. Piękne kwiaty - oncidium super :D
Awatar użytkownika
katpio
VIP
VIP
Posty: 919
Rejestracja: 25 mar 2012, o 08:43
Status: Aktywny
Lokalizacja: Katarzina

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: katpio »

Kasia wstawiaj bellatulum, na co czekasz? :D
Awatar użytkownika
grzegorz
VIP
VIP
Posty: 505
Rejestracja: 3 lut 2013, o 17:30
Status: Aktywny
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: grzegorz »

Kasiu pięknie zaczęłaś nowy wątek.
Dla mnie numer 1 - Miltoniopsis - wygląda jak nieprawdziwy - wymyślony przez malarza. ;)
Pozdrawiam,
Grzegorz

Storczykowa dziupla
Awatar użytkownika
Sylwia3
VIP
VIP
Posty: 1819
Rejestracja: 19 gru 2011, o 06:15
Status: Aktywny

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: Sylwia3 »

Kasiunia jestem i ja :*
Ale pięknie zaczęłaś wątek!!!
MOJE STORCZYKI
MOJE STORCZYKI cz.II
POZDRAWIAM SYLWIA

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies."- Konrad Lorenz
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: Kaktus »

Fajnie ,ze zagladacie i do drugiej czesci :klaszcze: :*
Cytrynko,ja tes ie kocham w oncidiach twinkle,marzy mi sie jeszcze pomaranczowe ,rozowe i co tam jeszcze maja :D
Kasiu/Katpio,czuje sie zaszczycona Twoimi odwiedzinami ,a moje phale dziekuja Ci za komplement :) .Te "wypasione" jeszcze nie kwitly ;)
Kasienko74,Ciebie tu nie moglo po prostu zabraknac!!!Zrobimy sobie kolakcje mini oncidiow ,fajnie beda wygladac jak sie rozrosna :D
Mariusz ,Nineczko,Bichetko,Misiaczek,Goskle,Sylweczko,super ,ze wpadlyscie :* :* :* ,mam nadzieje ,ze nie ostatni raz :oczy:
Pati,Ty mnie zawsze rozweselisz :D .Oncidium jak tylko sie rozrosnie ,to masz dziecko zaklepane ,co do Miltoniopsisa to ma faktycznie kwiaty wielkosci mojej dloni.Jest piekny ,co prawda wszyscy mowia ,ze albo im padl ,albo ,ze byl kwiatem jednego sezonu,jesli tak bedzie i u mnie ,nie zaluje ,ze go kupilam ,dla tych kwiatow i ich zapachu ,warto bylo....
Iwonko, :* ,wlasnie powyzej odpowiedzialam na Twoje pytanie.
Lucus :* :* :* Mnie tez sie wydaje ,jakbym tu od zawsze byla ,to tylko dowodzi jak dobrze sie tu czuje ,kocham to Forum :zakochany: .Wiesz ,zawsze podkreslam i juz wielokrotnie to mowilam ,ze dla mnie wszystkie storczyki sa piekne i niepowtarzalne i kazdym z osobna sie zachwycam :) .Do Ciebie bym chetnie wpadla z kartonikiem jak mi Lidzia pozyczy lol
Kasienko_Ra, :* Oncidium polecam goraco ,naprawde wdzieczne jest.Co do Corning. x Ambo.,jest piekna i slicznie pachnie .Ale wczoraj odpadl jej lisc ze stozka ,stozek byl zalany ;( Zbotanikami tak juz jest ,jedna kropla przez nieuwage i zle sie to konczy.Ale ma dwa pedy ,wiec mam nadzieje ,ze wypusci keiki .
Dareczku :* Na temat Miltoniopsisa juz rozmawialismy ,poczekamy jak z nim bedzie :)
Rozgwiazda,bardzo mi milo ,ze zagladasz ,a jeszcze milej ,ze sie wpisalas :) .Bardzo Ci dziekuje za te mile slowa i obiecuje ,ze bede pisac :D :*
Grzesiu,witam serdecznie i Ciebie :*
Elunia :* mam cos dla Ciebie kochana,zreszta wszystkie paputkowe kwitnienia bede Ci teraz dedykowac :D
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
ODPOWIEDZ