MOJE STORCZYKI

paul1941

Re: MOJE STORCZYKI

Post autor: paul1941 »

Cymbidium juz sprzedałem pozbyłem sie też jednego Dendrobium poszedł w prezencie do zięcia tak więc powoli przygotowuje miejsce na Brassie
Awatar użytkownika
goskle
Ekspert
Ekspert
Posty: 884
Rejestracja: 15 sty 2012, o 21:49
Status: Aktywny
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: MOJE STORCZYKI

Post autor: goskle »

Witaj, przepraszam, że dopiero teraz zagościłam w Twoim wątku. Bardzo ciekawa kolekcja śliczne vandy i falki no i brassie też super. Ja mam orange delight raz u mnie zakwitła ale teraz nie.. jest trochę ciężka (jak dla mnie) w uprawie - z tego co zauważylam lubi bardzo dużo wilgoci.. dlatego moja dzisiaj wylądowała na balkonie - ciepło i deszczowo..
Czekam na kolejne zdjęcia tej pieknej kolekcji :D
paul1941

Re: MOJE STORCZYKI

Post autor: paul1941 »

goskle pisze:Witaj, przepraszam, że dopiero teraz zagościłam w Twoim wątku. Bardzo ciekawa kolekcja śliczne vandy i falki no i brassie też super. Ja mam orange delight raz u mnie zakwitła ale teraz nie.. jest trochę ciężka (jak dla mnie) w uprawie - z tego co zauważylam lubi bardzo dużo wilgoci.. dlatego moja dzisiaj wylądowała na balkonie - ciepło i deszczowo..
Czekam na kolejne zdjęcia tej pieknej kolekcji :D
Witaj Gosiu miło że zajrzałaś dziękuje za komplement staram się jak mogę ale na rezultaty trzeba będzie jeszcze poczekać
Oglądałem Twoja kolekcje ale tam nic nie można napisać podobał mi się "murzynek ' i cała reszta
Pozdrawiam Paweł
Awatar użytkownika
goskle
Ekspert
Ekspert
Posty: 884
Rejestracja: 15 sty 2012, o 21:49
Status: Aktywny
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: MOJE STORCZYKI

Post autor: goskle »

Być może byłeś w mojej pierwszej części która jest już zamknięta. Druga część jeest wciąż aktywna :D :D
to moja wina nie uaktualniłam podpisu - teraz wystarczy wejś na Moje storczyki część 2
paul1941

Re: MOJE STORCZYKI

Post autor: paul1941 »

Moi mili policzyłem tak pi r oko ze jest nas około 250 na forum ,i NIKT nie hoduje Brassi !????? przynajmniej nikt nie odpowiedział na moje pytanie. To jest raczej nie możliwe .....przecież to piękne rośliny....nie bądźcie "sepy"podzielcie sie swoim doświadczeniem
Pozdrawiam Paweł
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: MOJE STORCZYKI

Post autor: Kasia_Ra »

Ja mam jedną :D - Orange 'Delight' - dostałam ją od Rysi w wakacje i baaardzo się cieszę, że przeżyła u mnie zimę, a na dodatek wypuszcza 2 przyrosty. Tak więc, nie podzielę się z Tobą doświadczeniami, bo ich nie mam ;) .
Awatar użytkownika
Bober
VIP
VIP
Posty: 1088
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 18:42
Status: Aktywny
Lokalizacja: Poznań

Re: MOJE STORCZYKI

Post autor: Bober »

Pawle, ja niestety żadnej nie posiadam :( I totalnie się na nich nie znam :)
Pozdrawiam, Pati!
paul1941

Re: MOJE STORCZYKI

Post autor: paul1941 »

Kasia_Ra pisze:Ja mam jedną :D - Orange 'Delight' - dostałam ją od Rysi w wakacje i baaardzo się cieszę, że przeżyła u mnie zimę, a na dodatek wypuszcza 2 przyrosty. Tak więc, nie podzielę się z Tobą doświadczeniami, bo ich nie mam ;) .
Kasieńko ,kto to jest Rysia ? moze ona wie coś więcej !?
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: MOJE STORCZYKI

Post autor: Kasia_Ra »

Rysia ma swój wątek, który się nazywa Storczykowy kwietnik, niestety nie umiem tak zrobić, żeby od razu wstawić odsyłacz do wątku :załamany: .
Awatar użytkownika
Bober
VIP
VIP
Posty: 1088
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 18:42
Status: Aktywny
Lokalizacja: Poznań

Re: MOJE STORCZYKI

Post autor: Bober »

Proszę ;) Tutaj jest wątek Rysi : viewtopic.php?f=10&t=988&start=40" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam, Pati!
ODPOWIEDZ