Storczykowy kącik u Ewy

Awatar użytkownika
kasia74
Moderator
Moderator
Posty: 2584
Rejestracja: 17 gru 2011, o 23:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Storczykowy kącik u Ewy

Post autor: kasia74 »

Witam się i ja w Twoim watku, nieżle się zapowiada :D sporo masz jak na tak krótki staż storczykowy, tez niecierpliwie czekam na kolejne zdjecia. lol lol
pozdrawiam Kasia
Ewcia_1971

Re: Storczykowy kącik u Ewy

Post autor: Ewcia_1971 »

Lucynko witam Cię serdecznie, mam nadzieję, że nie będziesz się nudziła bo mam zamiar upolować jeszcze kilka interesujących mnie okazów ;) Masz wspaniałe storczyki i ogromną wiedzę !
Kasiu (actus) - dziękuję za odwiedziny. Twój wątek znam prawie na pamięć z uwagi na cudowne phalki, które uwielbiam oraz ogromną wiedzę na ich temat. Wiele razy korzystałam z Twojej wiedzy... :)
Kasiu (Kasia 74) - również bardzo dziękuję za odwiedziny. Rzeczywiście w stosunku do Was mam niewielkie doświadczenie, ale chyba jestem pojętną uczennicą bo moje phalki wydają się być całkiem zadowolone. Zanim odważyłam się kupić te botaniczne, od kilku lat hodowałam popularne hybrydy. Muszę też wspomnieć o Twojej wspaniałej kolekcji, którą systematycznie przeglądam i jestem pod wielkim wrażeniem. Storczyki muszą Cię kochać :)
P.S. Zdjęcia oczywiście będę starała się systematycznie zamieszczać, ale nie rozkminiłam jeszcze jak wstawia się większe. Udało mi się wstawić jedynie miniaturki. Nie ukrywam, że liczę na pomoc. Dziękuję :)
Awatar użytkownika
nemo007
VIP
VIP
Posty: 501
Rejestracja: 25 gru 2013, o 17:13
Status: Aktywny
Lokalizacja: Warszawa

Re: Storczykowy kącik u Ewy

Post autor: nemo007 »

Cześć Ewa :)
super, że dołączyłaś do nas i zaprezentowałaś swoje storki. Szczególnie cieszy mnie to, że uwielbiasz phale, tak jak i ja :D.
Masz naprawdę super kolekcję, z przyjemnością będę ją oglądał w Twoim wątku :D

pozdrawiam :)
Ewcia_1971

Re: Storczykowy kącik u Ewy

Post autor: Ewcia_1971 »

tytułem próby z photobucket

Obrazek
Awatar użytkownika
Iwona1905
VIP
VIP
Posty: 897
Rejestracja: 4 lis 2013, o 17:35
Status: Aktywny
Lokalizacja: łódzkie

Re: Storczykowy kącik u Ewy

Post autor: Iwona1905 »

Udało się super fotka :D :super:
Pozdrawiam Iwona
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Storczykowy kącik u Ewy

Post autor: Kaktus »

Piekna :serce:
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczykowy kącik u Ewy

Post autor: Kasia_Ra »

Witam się i ja u Ciebie :) .
Kolekcja piękna, już się cieszę na kolejne fotki, bo ta ostatnia to sukces :super: . Od razu widać urodę rośliny :klaszcze: .
Ewcia_1971

Re: Storczykowy kącik u Ewy

Post autor: Ewcia_1971 »

Witam Cię Nemo 007 bardzo serdecznie. Cieszę się, że mamy phalkowe zauroczenie. Zapraszam Cię do mojego wątku, mam nadzieję, że wkrótce będę mogła pokazać kolejne rozkwitające pączki.

Wszystkim bardzo dziękuję za tak ciepłe przyjęcie :)
Ewcia_1971

Re: Storczykowy kącik u Ewy

Post autor: Ewcia_1971 »

Witam cię Kasiu (Kasia_Ra) w moim wątku. Bardzo się cieszę, że podoba Ci się moja ślicznotka. Twoja kolekcja phalków jest cudowna i zawsze na bieżąco oglądałam Twój wątek. A jest co oglądać... :)
Awatar użytkownika
marwes63
Mistrz
Mistrz
Posty: 1435
Rejestracja: 26 sie 2012, o 08:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Turek; wielkopolska

Re: Storczykowy kącik u Ewy

Post autor: marwes63 »

Ewo odwiedzam Ciebie i ja ,i co ... , przyznaję ze jestem bardzo mile zaskoczony :0
Zaraz sam początek Twojego wątku wprawia mnie w podziw i jestem pełen uznania dla Twojej kolekcji.
No , no piękna kolekcja i jakie perełki !
ODPOWIEDZ