Storczykowa Chatka

Awatar użytkownika
tom_mix
VIP
VIP
Posty: 2626
Rejestracja: 18 gru 2011, o 22:25
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszowa, Wrocław

Re: Storczykowa Chatka

Post autor: tom_mix »

Lucynko, gdzie Ty tak szybko pędzisz? Mam u Ciebie straszne zaległości które za chwilę będę nadrabiać. Na razie tylko widziałem że masz maziaja, takiego jak lubi Petra :klaszcze: MM tez pięknie rozkwitł :serce:
Sunbeat

Re: Storczykowa Chatka

Post autor: Sunbeat »

O jaaaaaaaa piękniś jaki cudowny! Umaszczeniem mi trochę Miltoniopsisa przypomina i te jego kolorowe "zacieki" :)
dudus327

Re: Storczykowa Chatka

Post autor: dudus327 »

Witaj Lucynko :-)

Jak ja dawno u Ciebie nie byłem :kwaśny: ... Uwielbiam twój watek i twoje storczyki :serce: :serce:

Wreszcie założyłem swój wątek, więc może teraz będę miał więcej czasu dla forum :-)

Pozdrawiam Serdecznie :)
Awatar użytkownika
dorotka_kk
Profesor
Profesor
Posty: 5622
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: prawie Warszawa ;)

Re: Storczykowa Chatka

Post autor: dorotka_kk »

Ciężko nadążyć za Tobą, nie było mnie zaledwie pół dnia a tu tyle do nadrobienia :)

Piękny jest ten z ostatniego zdjęcia. MM cudnie rozwija swoje pączki. Niestety u mnie też dwa storczyki zatrzymały swoje pędy i do tego jeszcze jeden nie chce wcale otworzyć pączków :(
Awatar użytkownika
goskle
Ekspert
Ekspert
Posty: 884
Rejestracja: 15 sty 2012, o 21:49
Status: Aktywny
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Storczykowa Chatka

Post autor: goskle »

Chwila nieobecności a tu tyle stron do czytania...
Mój ulubieniec to piękniś jestem :serce:
sama

Re: Storczykowa Chatka

Post autor: sama »

Lucynko jak zwykle pędzisz ze stronami :D I jak zwykle u Ciebie pięknie i kolorowo
lidka

Re: Storczykowa Chatka

Post autor: lidka »

Kusicielko śliczne to to !! Wybacz ale ja tych nazw fachowych w życiu nie zapamiętam a nie licz na to że z kartką będę siedziała i zapisywała !! Zresztą jak znam siebie to i kartkę bym zgubiła . No ale podziwiać brak nazwy mi nie przeszkodzi !!
norka

Re: Storczykowa Chatka

Post autor: norka »

Lucynko kilka dni mnie na forum nie bylo a tu tyle do nadrabiania u ciebie :zerka: No ale nadrabiam z przyjemnoscia lol Pieknis zwyczajnie mnie powalil :padam: :serce: Ja tez takiego chce - gdzies ty go kobieto dorwala? normalnie nie moge sie napatrzec O_O A multiflora niesamowita z ta swoja ilosci kwiatkow. Szkkoda ze jej ten jeden ped sie zatrzymal. sama nie wiem czym to jest spowodowane ale u mojej zeberki tez sie ped zatrzymal i nic nie pomaga by go aktywowac znowu. A zla jestem jak nie wiem co bo ped juz ponad 30cm ma i stanal w miejscu :cisza:
Aga

Re: Storczykowa Chatka

Post autor: Aga »

Lucynko sama nie wiem co u Ciebie podziwiać, chyba wszystko na raz trzeba ;-)

Tyle kwiatuchów pięknych woła "PATRZ NA MNIE"... ech... Kolorowa ta Twoja chatka, jak zwykle :-)
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Storczykowa Chatka

Post autor: lucyna »

O nie moimi mili goście, tak to nie będzie żeby winę za pędzenie wątku na mnie zrzucać :język: Trochę mi w tym pomagacie :język: Muszę się przyznać, że jest to bardzo miłe :rumieni: :serce:

KATARZYNKO, to ja już nie wiem jak to jest :niepewny: Ja u siebie mogę z pewnością napisać, że jak mam słoneczko to choroby nie szaleją, bo je ''wysusza'' swoimi promykami i reanimacja znacznie szybciej przebiega :ok:

ARLETKO, mój piegus nie pachnie :młotek: Wąchaj swojego może też będzie wyjątkowy jak u RYSI :-)

TOMKU, tak PETRA kupiła wtedy dwa z tym, że jej miał więcej mniejszych kwiatków :-)

BEATKO, faktycznie coś ma z Miltoniopsisa ;-)

PIOTRUSIU, a ja uwielbiam Ciebie :serce:

DOROTKO, wygląda na to, że zatrzymane pędy zdarzają się prawie u każdego :niepewny: Kiedyś może poznamy przyczynę :-)

GOSIU, za często takich Phalaenopsisów jak piękniś się nie widuje ;-)

MONICZKO, na kolory nie mogę narzekać :ok:

LIDKA, a myślisz, że ja pamiętam nazwy ? Tylko podstawowe ;-) Czasem są tak skomplikowane, że przeczytać ciężko. Dobrze, że ich wypowiadać nie muszę lol

ALINKO, no jest taka dobra duszyczka, która mi pięknisia kupiła :serce:
Taki 30 cm. pęd to kiedyś ruszy, najgorzej taki tyci tyci z nich to często nic nie będzie :rozczarowany:

AGA, jak wołają ''patrz na mnie'' to jeszcze nic, ale to ciągłe ''daj pić'' to już sporo czasu zajmuje ;-)


Przez chwilkę miałam słonko, ale tylko dwa zdjęcia zdążyłam pstryknąć :rozczarowany:
To moje najobfitsze kwitnienie woskowca, nie widać wszystkich kwiatków na zdjęciu.
Obrazek

Piękniś w słonku :-)
Obrazek
Zablokowany