Szczęśliwa czternastka…. :)

LOVEstorczyki

Szczęśliwa czternastka…. :)

Post autor: LOVEstorczyki »

Witajcie,
Dziś chcę się pochwalić moimi podopiecznymi, trochę ich się zebrało :0
Dziś gdy robiłem zdj storczykom i je wszystkie zbierałem odliczałem ile jeszcze muszę przynieść, okazało się że sam nie wiem ile mam storczyków… hehehe byłem przekonany, że jest ich 12 a tu nagle zrobiło się 14 i tak oto jest moja SZCZĘŚLIWA 14 !!!

Podziwiajcie !!! Chodz ta zima im nie służy (parapety zimne i wszystkie pąki kwiatowe opadły tylko nie które przetrwały, zalety marmurowych parapetów, ale zawsze grzejnik coś pomoże ) , zaraz wiosna to rozkwitną moze prześle zdj w plenerze ;)
Załączniki
IMG_3756.JPG
IMG_3754.JPG
IMG_3753.JPG
Lucyna32
VIP
VIP
Posty: 96
Rejestracja: 14 sie 2013, o 12:37

Re: Szczęśliwa czternastka…. :)

Post autor: Lucyna32 »

Szczęśliwa czternastka na pewno długo nie pozostanie czternastką tylko bedzie 15, 16 17.......10000 :D Takie życie zakochanych w storczykach. A na zimne parapety pod doniczki można położyć cieńki styropian.
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą ze spojrzeń ludzkich oczu. K. Przerwa-Tetmajer


Pozdrawiam wszystkich Lucyna
LOVEstorczyki

Re: Szczęśliwa czternastka…. :)

Post autor: LOVEstorczyki »

Dzięki za poradę, ale już postanowione nie kupuje więcej storczyków - nie mam ich gdzie trzymać (musiał bym wyrzucić inne roślinki a tego nie mogę i nie chce robić) Trudno jest chodzić po kwiaciarniach i marketach bud i oglądać te wszystkie przecenione storczyki które tak bardzo kuszą… :)
kaciarynka

Re: Szczęśliwa czternastka…. :)

Post autor: kaciarynka »

Witaj, piękna kolekcja, tylko pozazdrościć jak wszystkie zakwitną :D
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Szczęśliwa czternastka…. :)

Post autor: nina1611 »

witaj!
ładny początek, jestem pewna , że jak pobędziesz trochę na forum nasza choroba się uaktywni i z tej czternastki zrobi się 140 :)
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Szczęśliwa czternastka…. :)

Post autor: Kasia_Ra »

Wpadam i ja do Ciebie :D
Zbioróweczka fajna, ale chętnie obejrzałabym kwitnienie każdego z osobna.

Każdy z nas na tym forum mówił, że już wiecej storczyków nie kupuje :u2:
LOVEstorczyki

Re: Szczęśliwa czternastka…. :)

Post autor: LOVEstorczyki »

Taka prawda nie kupuje i basta (takie piękne okazy w OBI mogłem kupić za niecałe 20 zł gatunki bardzoooo rzadkie ale mówie ok kupie i potem co na sufit sobie je chyba postawie) hehehe
Co do kwitnienia to już powoli się szykuję z robieniem zdj, bo widzę nowe zawiązki pąków ale jescze czekam, aż rozkwitną w pełni może następny tydzień coś podeślę :*
Cieszę się, że podoba Wam się moja kolekcja :D Pozdrawiam :)
Kasiek

Re: Szczęśliwa czternastka…. :)

Post autor: Kasiek »

Szczesliwa Czternastka to zawsze lepiej niz Parszywa Dwunastka ;) Widac ze niektore pedy moznaby obciac, aby dac roslinkom troche wytchnienia. Tez czekam na serie zdjec poszczegolnych roslin. A swoja droga, jestem zaintrygowana tymi bardzoooo rzadkimi odmianami z obi ;) pochwal sie;)
LOVEstorczyki

Re: Szczęśliwa czternastka…. :)

Post autor: LOVEstorczyki »

Witam,
Odnośnie widzianych storczyków to tak (nie jestem pewien to co znalazłem na Internecie to wstawiam) :
- katlejka lub cambria
- Sabotek
Wszystkie po 19,98 zł a ja się nie dałem skusić i jestem z siebie dumny hehehehe
Zdj. poszczególnych storczyków będą w następnym tyg ;)
LOVEstorczyki

Re: Szczęśliwa czternastka…. :)

Post autor: LOVEstorczyki »

Cześć wszystkim
Jak obiecałem tak robię dziś, miałem wstawić zdj kwitnących storczyków (niestety w pełni rozkwitł się tylko jeden).
Myślę, że 1-2 tyg i będę mógł wstawić również inne z mojej kolekcji szczęśliwej 14 :) hehehhe ;)
A więc podziwiajcie i komentujcie 8)
Załączniki
IMG_3970.JPG
ODPOWIEDZ