Storczyki Kasi_Ra 3

Awatar użytkownika
Iwona1905
VIP
VIP
Posty: 897
Rejestracja: 4 lis 2013, o 17:35
Status: Aktywny
Lokalizacja: łódzkie

Re: Storczyki Kasi_Ra 3

Post autor: Iwona1905 »

Kasiu piękne są Twoje phale hybrydki :) wszystkie w moim guście :D
Nowości niech Ci szybko zakwitną, to prawdziwe perełki :serce: gratuluję zakupu :klaszcze: i trzymam kciuki ;)
Pozdrawiam Iwona
Awatar użytkownika
Elżbieta
Mistrz
Mistrz
Posty: 1448
Rejestracja: 7 cze 2012, o 10:32
Status: Aktywny
Lokalizacja: Pasieki/Tomaszów Lubelski

Re: Storczyki Kasi_Ra 3

Post autor: Elżbieta »

Przyszła kryska na Matyska. ;) . Te Twoje falki nak mówisz mają piękne,ciepłe,ba tropikalne kolorki. Samo to,jak na nie patrzę,robi się cieplej. poter . Będę trzymać kciuki za te nowości. :ok: . Piszesz,że kapcie nie chca u Ciebie rosnąć. Ponoć one tak mają. Ja dostałam chyba trzy,czy 4 ,bo nie chciały rosnąć. Jeden z nich to Deperlak,a drugi ten zielony.
Przyjechał z fiszka Leeanum,a tu co innego O_O . Ale teraz od naszej Iwonki mam Leeanum i fiszka ,choć poczekała "ładnych parę lat" to jest jak znalazł :taniec: .
Pozdrawiam
Elżbieta

Aby życie było życiem,musi być bajką.

Część 1 viewtopic.php?f=10&t=409
Awatar użytkownika
grzegorz
VIP
VIP
Posty: 505
Rejestracja: 3 lut 2013, o 17:30
Status: Aktywny
Lokalizacja: Warszawa

Re: Storczyki Kasi_Ra 3

Post autor: grzegorz »

Witaj Kasiu,

Pięknie kolorowo w Twoich pahalach.
Czy ten pod liodoro to może oznaczona hybrydka KD 506?
Jest bardzo ciekawy. Listki kwiatu takie jakby pomarszczone, ale nie zasusza ich jak inne tylko powoli, powoli, powoli się bardziej marszczą (nie zmieniając prawie barwy). W końcu opadają. Pozostają jednak nadal jak żywe - można robić wystawę.
Pozdrawiam,
Grzegorz

Storczykowa dziupla
Awatar użytkownika
carpe diem
Wdrożony
Wdrożony
Posty: 233
Rejestracja: 22 lis 2015, o 23:08

Re: Storczyki Kasi_Ra 3

Post autor: carpe diem »

Ćmówki poczuły wiosnę i zaczynają pokazywać swe kolorowe buźki :klaska:
Gdyby tak można było z lotu ptaka spojrzeć na Twój parapet, to dopiero byłby widok !!! :padam_z_wrazenia:

Kwiaty kwiatami, ale na przedostaniem zdjęciu widok rozrośniętej Phalaenpsis dla mnie jest powalający :eee: O_O

Nowości gratuluję - niech szybko aklimatyzują się do nowych warunków i obficie kwitną :usmiech:
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczyki Kasi_Ra 3

Post autor: Kasia_Ra »

Wszystkim dziękuję za odwiedziny i miłe wpisy :*


Grzesiu, ta hybrydka, o którą pytasz nie jest oznaczona - to zwykły marketowiec, ale jest dla mnie bardzo cenna, dlatego że, kupiła ją dla mnie Gojka i przysłała w paczce, bo mi się bardzo u niej spodobała :kiss2:



U mnie tylko hybrydy kwitną, więc co mam, pokazuję :P ;)

Moje obydwa czarnuszki
Moje obydwa czarnuszki
3 s.12 SAM_3707.JPG
Phal. Picolo Red
Phal. Picolo Red
Phal. Picolo Red
Phal. Picolo Red
Phal. Liodoro
Phal. Liodoro
Phal. Liodoro
Phal. Liodoro
hybryda-mutant już jest całkiem żółta i pachnie jak cytrynowy odświeżacz powietrza :)
hybryda-mutant już jest całkiem żółta i pachnie jak cytrynowy odświeżacz powietrza :)
3 s.12.1 SAM_3718.JPG
Phal. Tunja
Phal. Tunja
Phal. Tunja
Phal. Tunja
Mirka Ż

Re: Storczyki Kasi_Ra 3

Post autor: Mirka Ż »

Piękne kwiaty i zdjęcia w plenerze.Kasiu a wybierasz się na dni storczyka w łodzi
Awatar użytkownika
Iwona1905
VIP
VIP
Posty: 897
Rejestracja: 4 lis 2013, o 17:35
Status: Aktywny
Lokalizacja: łódzkie

Re: Storczyki Kasi_Ra 3

Post autor: Iwona1905 »

Kasiu piękne i niezawodne hybrydy :D sesja przepiękna :klaska: :klaska: :klaska:
Pozdrawiam Iwona
czarownica84

Re: Storczyki Kasi_Ra 3

Post autor: czarownica84 »

Kasiu piekne zdjecia. A taki cytrynowy odswiezacz do powietrza to sama bym chciala, no rewelacja ;)
chaleanthite

Re: Storczyki Kasi_Ra 3

Post autor: chaleanthite »

Piękne te phale, tęczowy liodoro jest moim faworytem :-) Skąd w ogóle znasz ich nazwy? Są na etykietkach przy zakupie czy też masz jakiś katalog odmian..?
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczyki Kasi_Ra 3

Post autor: Kasia_Ra »

Mirka Ż pisze:Piękne kwiaty i zdjęcia w plenerze.Kasiu a wybierasz się na dni storczyka w łodzi
Mirko, raczej się nie wybiorę tym razem, szykują mi się spore zmiany w domu i muszę się tym zająć. Szkoda, bo to był fajny wypad...

Iwona1905 pisze:Kasiu piękne i niezawodne hybrydy :D sesja przepiękna :klaska: :klaska: :klaska:
Iwonko, dziękuję :* . Nie spotkamy się w tym roku w Łodzi, więc znowu nie uda się poznać :załamany:

czarownica84 pisze:Kasiu piekne zdjecia. A taki cytrynowy odswiezacz do powietrza to sama bym chciala, no rewelacja ;)
Patrycjo, witam w moim wątku :padam: Cieszę się, że znalazłaś coś, co Ci się spodobało - to zwykła hybryda, ale ma jakąś historię w moim życiu :oczy:

chaleanthite pisze:Piękne te phale, tęczowy liodoro jest moim faworytem :-) Skąd w ogóle znasz ich nazwy? Są na etykietkach przy zakupie czy też masz jakiś katalog odmian..?
Weroniko, miło powitać w moim wątku :padam: Te hybrydy, których nazw używam, zwykle kupiłam opisane. Katalogu nie mam, ale jak się od kilku lat ogląda wątki innych, to co ładniejsze się zapamiętuje, a potem szuka po sklepach intarnetowych :gwizdać: . Tylko to bardzo postępująca infekcja :anioł:




U mnie kilka pędzików już ma maleńkie pączki - może niedługo będę miała co pokazać ;)
ODPOWIEDZ