Storczyki Kasi_Ra 3

Awatar użytkownika
tom_mix
VIP
VIP
Posty: 2626
Rejestracja: 18 gru 2011, o 22:25
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszowa, Wrocław

Re: Storczyki Kasi_Ra 3

Post autor: tom_mix »

Wiedzę że i u Ciebie zagościła Phal. Yungho Gelb Canary x luedemanniana Woodlawn, widziałem już 3 i każda inaczej wyglądała :D Modelka piękna i zdjęcia cudne !
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczyki Kasi_Ra 3

Post autor: Kasia_Ra »

actus pisze::inlove: Kasiu ,obydwa sliczne ,fotki tez super ,wiec niech sie fotograf dalej szkoli ,bo efekty super! Swietna ta hybrydka ,podobna do Liodoro .Wiesz moze z jakich rodzicow?
Kasiu, hybrydka jest bezimienna, ale w moim guście. I na dodatek kwitnie teraz na dwóch pędach.
Fotografa, mimo przygotowań do matury, udało mi się złapać, ale nie mam kiedy wstawić zdjęć :rumieni: .

Callanthe pisze:Zdjęcia rewelacja :D Bardzo ładna ta hybrydka z lueddemannianą, ale myślałam, że będzie bardziej różowa :D co nie zmienia faktu, że bardzo mi się podoba ;) no i pachnie :hura1:
Pati, a ja myślałam, że będzie bardziej żółta :hyhy: . Ale podoba mi się kształt kwiatu i zapach.

bichette pisze:Trochę późno, ale dotarłam do Twojej nowej części. Piękne nowości Kasiu :serce:

Miło, że jesteś :kiss2: . Nowości phalowe, i już chyba tak pozostanie ;-) .

katpio pisze:Typowałam inne wybarwienie Phal. Yungho Gelb Canary x luedemanniana Woodlawn - ciekawe jaki będzie następny kwiat :) Może być inny.
A jaki typowałaś, Kasiu ? Ja myślałam, że będzie miał żywsze kolory, ale lubię delikatny malunek na płatkach, a on go ma, więc może zostać ecru. I ten zapach, nawet wieczorem :ok:

Iwona1905 pisze:Kasiu oba phale cudne :*
Iwonko, dziękuję :kiss2:

Kurkuma pisze:Kasiu śliczne faleczki przywiozłaś z wystawy :serce: Dendrobium kingianum ma śliczny kolor kwiatuszków :klaszcze: :serce:
Łucjo, dziękuję :kiss2:

nemo007 pisze:Piękne phale i piękne zdjęcia! :D
Ignacy, dziękuję w imieniu phali. Zdjęcia nie moje :u3:

tom_mix pisze:Wiedzę że i u Ciebie zagościła Phal. Yungho Gelb Canary x luedemanniana Woodlawn, widziałem już 3 i każda inaczej wyglądała :D Modelka piękna i zdjęcia cudne !
Tomku, a do kogo były podobne? Bardzo jestem ciekawa jak wyglądały ...
Zdjęcia wykonał mój syn - Twój imiennik :u3:




Mam trochę zdjęć w komputerze, ale przez chorobę i chodzenie do pracy nie do końca wyleczona, nie mam na nic siły. Może teraz, jak się cieplej zrobi, wszystko wróci do normy.
Awatar użytkownika
katpio
VIP
VIP
Posty: 919
Rejestracja: 25 mar 2012, o 08:43
Status: Aktywny
Lokalizacja: Katarzina

Re: Storczyki Kasi_Ra 3

Post autor: katpio »

Wracaj szybko do zdrowia! I na forum ;)
Typowałam grubsze różowe paski na żółtym tle :D
Awatar użytkownika
kasja
Administrator
Administrator
Posty: 233
Rejestracja: 12 paź 2013, o 09:39
Status: Aktywny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Storczyki Kasi_Ra 3

Post autor: kasja »

Mimo że nie jestem ogromnym fanem phali to tetraspisa Red Mark x stuartiana mógłbym mieć :D.
Kingianum bardzo ładne i trochę inne niż moje i inne widziane. Moje miało tylko dwa kwiatki, więc nie narzekaj ;)
Pozdrawiam - Marek
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczyki Kasi_Ra 3

Post autor: Kasia_Ra »

katpio pisze:Wracaj szybko do zdrowia! I na forum ;)
Typowałam grubsze różowe paski na żółtym tle :D
Dziękuję, Kasiu :kiss2:
Mogło by być żółte tło, ale grubszych pasków bym nie chciała. A jak już się kwiatek wybarwił, to stał się bledszy :oczy: . Teraz jest żółty, bo już się zwinął i przekwita :u2:

kasja pisze:Mimo że nie jestem ogromnym fanem phali to tetraspisa Red Mark x stuartiana mógłbym mieć :D.
Kingianum bardzo ładne i trochę inne niż moje i inne widziane. Moje miało tylko dwa kwiatki, więc nie narzekaj ;)
To dendr. kingianum, które mi już drugi raz kwitło, dostałam od naszej forumowej Eli. Z łaciatą warżką, jak to określiła. I jest to jedyne dendrobium, które w ogóle u mnie kwitnie, więc Marku, będę go tylko chwalić :u3:



Phal. Cassandra alba - w tym roku stoi na wschodnim parapecie, więc zapachu nie czuję. I nadal trudny do pokazania, choć kwiatuszki ma prześliczne :inlove:

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Phal. I-Lan Green Pixie

Obrazek

Obrazek



Phal. Tzu Chiang Balm - kwiaty z pączków rozwiniętych u mnie :taniec:

Obrazek

Obrazek


cd nastąpi ;)
Ola77

Re: Storczyki Kasi_Ra 3

Post autor: Ola77 »

Pięknie pokazane :D
Choć ja falków nie lubię,te wyglądają interesująco.Może kiedyś,zachwycą mnie na tyle,że znajda miejsce w mojej kolekcji. :gwizdać:
Awatar użytkownika
Iwona1905
VIP
VIP
Posty: 897
Rejestracja: 4 lis 2013, o 17:35
Status: Aktywny
Lokalizacja: łódzkie

Re: Storczyki Kasi_Ra 3

Post autor: Iwona1905 »

Kasiu pięknie kwitną Twoje phale :klaska: :klaska: :klaska: Phal. Cassandra alba ma ciekawe kwiatki, trochę inne niż pozostałe phale :P Tzu Chiang Balm pewnie ładnie pachnie :*
Pozdrawiam Iwona
kaciarynka

Re: Storczyki Kasi_Ra 3

Post autor: kaciarynka »

Phal. Cassandra alba tak ładnie na gęsto zakwitł:)
Awatar użytkownika
Mogra
Wdrożony
Wdrożony
Posty: 203
Rejestracja: 22 sie 2012, o 07:51
Status: Aktywny
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Storczyki Kasi_Ra 3

Post autor: Mogra »

Phal. Cassandra alba pięknie zakwitła, śliczne ma kwiatuszki ;-) mam nadzieję, że kiedyś doczekam się takiego kwitnienia na moim Phal. I-Lan Green Pixie, na razie jest jeszcze za mały ^_^
Pozdrawiam Monika Obrazek
Awatar użytkownika
nemo007
VIP
VIP
Posty: 501
Rejestracja: 25 gru 2013, o 17:13
Status: Aktywny
Lokalizacja: Warszawa

Re: Storczyki Kasi_Ra 3

Post autor: nemo007 »

Phal. I-Lan Green Pixie jest piekny :D . Normalnie, aż mnie skręca jak na niego patrzę :D . Jak mogłem go kupić, to wybrałem jakiegoś dziwaka dla "niemieckiego emeryta" :(
ODPOWIEDZ