moje storczykowe okienko:))

Kurkuma

Re: moje storczykowe okienko:))

Post autor: Kurkuma »

Śliczne prezenty :serce: Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)
Karina32

Re: moje storczykowe okienko:))

Post autor: Karina32 »

DZIĘKI :radocha:
Karina32

Re: moje storczykowe okienko:))

Post autor: Karina32 »

oto nowy "świeżaczek" jasno cytrynowy ze żółtym środkiem...
Załączniki
SAM_0988.JPG
SAM_0987.JPG
Ostatnio zmieniony 23 sie 2015, o 10:13 przez Karina32, łącznie zmieniany 1 raz.
Karina32

Re: moje storczykowe okienko:))

Post autor: Karina32 »

...oto miniaturka otrzymana dziś w prezencie :taniec2: .
Przesadziłam ją ponieważ posadzona była torfie o podejrzanej podgniłej konsystencji i korzonki niektóre miała zgniłe :niepewny: to poodcinałam je...mam nadzieje że będzie mi się dobrze chować i wypuści nowe korzonki :taniec:
Załączniki
SAM_0992.JPG
Ostatnio zmieniony 23 sie 2015, o 10:14 przez Karina32, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: moje storczykowe okienko:))

Post autor: Kasia_Ra »

Wszystkiego najlepszego z okazji ślubu, niech Wam się dobrze wiedzie razem ze storczykami ;) :D
Śliczne nabytki, a ten od teściów wygląda jak phal. Elegant 'Karin Aloha' :ok:
Karina32

Re: moje storczykowe okienko:))

Post autor: Karina32 »

Cześć, dziękuję za miłe życzonka :*
Ja nie znam niestety storczykowych nazw :( ale sprawdziłam w necie w grafice i chyba masz rację ten storczyk otrzymany od moich teściów :) to niewątpliwie Elegant 'Karin Aloha' :P
Czy wiesz może jaką nazwą nosi ten mój jasno żółty storczyk?...pytam z ciekawości, bo ja nie mam pojęcia :P ;)

ciekawe czy jest jakaś stronka w necie gdzie są podane fotki falków i ich nazwy...

pozdrowionka :papa1:
Ostatnio zmieniony 23 sie 2015, o 10:24 przez Karina32, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: moje storczykowe okienko:))

Post autor: Kasia_Ra »

Jak się kupuje nieopisane hybrydy, to nie wiemy, czy to na pewno jest TO. Można najwyżej mówić, że podobny do, taki jak ... . Co innego, gdy ma napisane na fiszce.
Karin Aloha jest bardzo charakterystyczny, natomiast innym trudniej znaleźć nazwane odpowiedniki. Zresztą każdy producent ma swoją nazwę handlową. Nazwij go najlepiej po swojemu: Cytrynek, Żółtek, Kanarek, albo jakoś bardziej romantycznie ;)
Karina32

Re: moje storczykowe okienko:))

Post autor: Karina32 »

...wczoraj zauważyłam że mój pierwszy żółty storczyk z czerwonym języczkiem :) coś wypuszcza spod listka...ciekawe co to będzie korzeń czy listek... :u1:
ostatnio jak coś wypuszczał to okazało się że to korzeń ale tego storczyka w ostatnich chłodnych dniach jakie były( a było to dość dawno) wynosiłam na noc na balkon żeby obniżyć temperaturę więc liczę na kwiatka hahah :P
Karina32

Re: moje storczykowe okienko:))

Post autor: Karina32 »

witam przedstawiam storczyka miniaturkę w kolorze fioletowo-liliowym ;)


pozdrawiam :u3:
Załączniki
SAM_0996.JPG
SAM_0994.JPG
Karina32

Re: moje storczykowe okienko:))

Post autor: Karina32 »

Witajcie :D mój żółty storczyk coś wypuszcza...może to być korzonek a może to być kwiatek...to się okaże za jakiś czas :hura1:
załączam fotkę ;)

przyznam że liczę na kwiatka, gdyż poddawałam tego storczyka działaniu niskiej temperatury :D


pozdrowionka
Załączniki
SAM_0997.JPG
ODPOWIEDZ