Storczykowych skarbów ciąg dalszy

Awatar użytkownika
rysia13
VIP
VIP
Posty: 3196
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:14
Status: Aktywny
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Storczykowych skarbów ciąg dalszy

Post autor: rysia13 »

Cześć Agatko , tu przynajmniej nie trzeba było namawiać Cię do zakładania wątku. Zrobiłaś to z klasą. Zdjęcia faktycznie romantyczne, jeszcze te kokardeczki :oczy:
Urodzinowy storczyk jest przepiękny. Będę zaglądać i podziwiać, bo u mnie sama zielenina :znudzony:
Pozdrawiam Rysia
Mój wątek na poprzednim forum storczykowy kwietnik

Obecne wątki
cz.I Storczykowy kwietnik cz.II Storczykowy kwietnik II cz.III Storczykowy kwietnik III cz.IV Storczykowy kwietnik IV
Awatar użytkownika
nieinna
VIP
VIP
Posty: 242
Rejestracja: 15 sty 2012, o 21:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Opolskie

Re: Storczykowych skarbów ciąg dalszy

Post autor: nieinna »

Wiesiu, dziękuję :serce:

Jagódko, witam Cię u siebie i dziękuję, za życzenia też :serce:

Kasiu, dziękuję :serce: , wyobraź sobie, że w tesco (bo widziałam go wczesniej kilka dni temu i wiem, że mąż tam go kupił) była TAKA dostawa, tak więc jestem pewna że wcześniej czy później takiego spotkasz.

Dorotko, wybacz :język: tak mi się jakoś zebrało,cieszę się ze to przeżyłaś :serce:

Rysiu, dzięki :serce: jakoś tak mnie wzięło na kokardki..wstążeczki bardzo się przydają, kiedy chce się odpowiednio poprowadzić pęd - więc ostatnio duża część moich kwitnących jest dodatkowo udekorowana, wstążeczkami lub rafią

Zapomniałam Wam wczoraj napisać najważniejszego.... Mąż pół dnia wczoraj się ze mną drażnił, ile to już lat skończyłam (bo on jest młodszy), odpakowuję wczoraj mój piękny prezent, a tam naklejka na folii z napisem: "Dla kochanej Babci"...
Awatar użytkownika
rysia13
VIP
VIP
Posty: 3196
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:14
Status: Aktywny
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Storczykowych skarbów ciąg dalszy

Post autor: rysia13 »

Obrazek UMARŁAM ZE ŚMIECHU Obrazek
Pozdrawiam Rysia
Mój wątek na poprzednim forum storczykowy kwietnik

Obecne wątki
cz.I Storczykowy kwietnik cz.II Storczykowy kwietnik II cz.III Storczykowy kwietnik III cz.IV Storczykowy kwietnik IV
Awatar użytkownika
Uni57
VIP
VIP
Posty: 586
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:21
Status: Aktywny

Re: Storczykowych skarbów ciąg dalszy

Post autor: Uni57 »

Woskowce - mniam! Ten leniuszek z dwoma kwiatkami ma bardzo oryginalne "umaszczenie". Też mam woskowego leniwca, co to jak się zdecydował, to tylko dwa kwiatki z oczka raczył. ;) Drzewko filadelfiowe jest niezwykłe, ciekawe, co je tak ukształtowało, może to sprawka oświetlenia? A takiego valerowatego ma moja Teściowa, wypatrzyłam go jej na przecenie w OBI i kwitnie jak wściekły. ;) Bardzo wdziędzna roślinka. Sprawdź, czy na doniczce nie ma jakiejś nazwy, bo na tym, co kupiłam, była nazwa "Sarina". Firma Anthura (wymieniona również na doniczce) miała kiedyś w ofercie taką odmianę, obecnie nie mogę znaleźć jej w ich katalogu: http://www.anthura.nl/products/pl/phalaenopsis/pot
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Storczykowych skarbów ciąg dalszy

Post autor: nina1611 »

piękna nowość!!! :)
mam takiego i muszę powiedzieć że jest bardzo chętny do współpracy! :)
pozostałe Phal. przeurocze!!! : :serce: :
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Awatar użytkownika
nieinna
VIP
VIP
Posty: 242
Rejestracja: 15 sty 2012, o 21:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Opolskie

Re: Storczykowych skarbów ciąg dalszy

Post autor: nieinna »

Rysiu, reanimować? :hyhy:
Cześć Marysiu, witam Cię u siebie. Tego różowego właśnie dlatego nazywam "valerowaty" bo wygląda kropka w kropkę jak Valera/Sarina, to chyba różne określenia na ten sam kwiat. Mój pewnie by się zwał Sarina, bo pamiętam że jakieś dwa tygodnie po tym jak go kupiłam w naszym obi, znalazłam tagiego samego - już z nalepką z nazwą. Mój takowej na swojej doniczce nie posiadał, ale w koncu, czy to ważne? Kupiłam w tym dniu trzy okazy - wszystkie oficjalnie bezimienne (tą prezentowaną Philadelphię też), które sobie po cichu nazywam jak chcę ( gdzie indziej by mnie za to zganiono ;) ) i wszystkie trzy należą do grupy perełek w mojej kolekcji.

Małgosiu :serce: wiem że masz, pamiętam... i pamietam ze jak go u Ciebie zobaczyłam zastanawiałam się gdzie go kupiłaś u nas w Opolu, bo ja wcześniej w żadnym markecie nie widziałam, u Ciebie to chyba było NOMI (dobrze pamietam), tym razem były takie w tesco, choc nie wiem czy było ich wiecej,. bo ja widziałam tylko tego mojego.

Uwierzycie, że widziałam go w poniedziałek - troche sie do niego poprzytulałam... lol i odstawiłam na półeczkę, z małym bóle, bo mam oszczedać... a do czwartku - jak mąż po niego pojechał - nikt go nie kupił?? Bo mi to jakoś ciężko pojąć...
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Storczykowych skarbów ciąg dalszy

Post autor: nina1611 »

Tak, ja kupiłam w NOMI :)
i co ciekawe mój też stał w sklepie dość długo nim się zdecydowałam :)
widać niektórzy ( na nasze szczęście ) nie przepadają za takimi łaciatymi :)
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Awatar użytkownika
Uni57
VIP
VIP
Posty: 586
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:21
Status: Aktywny

Re: Storczykowych skarbów ciąg dalszy

Post autor: Uni57 »

Rzeczywiście, ciężko uwierzyć, że nikt się nie złakomił!

Co do tych kwiatków wyglądających jak rasowe, ale bez etykietek - wypolowałam już w OBI dwa MM, dla siebie i dla Teściowej, etykietki brak, ale satysfakcja jest, więc doskonale Cię rozumiem. ;) Jak jeszcze coś mi wpadnie w łapki, to się nie będę hamować. ;)
MATEUSZ1
Wdrożony
Wdrożony
Posty: 314
Rejestracja: 15 sty 2012, o 20:50
Status: Aktywny
Lokalizacja: na południe od Radomia

Re: Storczykowych skarbów ciąg dalszy

Post autor: MATEUSZ1 »

Witaj Agato. Masz przepiękne storczyki. Mnie najbardziej zauroczyła urodzinowa nowość i drzewko. :-)
Pozdrawiam, Mateusz
Aga

Re: Storczykowych skarbów ciąg dalszy

Post autor: Aga »

Agatko ten urodzinowy jest cudny, a z tą babcią to padam ze śmiechu... lol

Ale najbardziej mi się podoba ten z drugiego zdjęcia... jest prześliczny, czemu ja nigdy nie spotykam takich w sklepach ??? :załamany:
ODPOWIEDZ