Storczyki Weroniki :)

chaleanthite

Re: Storczyki Weroniki :)

Post autor: chaleanthite »

Dziekuje Iwonko!

Haha, no moim zdaniem pieknosc to to nie jest, ale jest wlasnie "ciekawa" i w dodatku ladnie pachnie :) Czekam az kolejny pak sie rozwinie, ale zazwyczaj kwitna tylko 2 kwiatki naraz, kiedy rozwija sie trzeci to ktorys z dwoch poprzednich obumiera.
Awatar użytkownika
carpe diem
Wdrożony
Wdrożony
Posty: 233
Rejestracja: 22 lis 2015, o 23:08

Re: Storczyki Weroniki :)

Post autor: carpe diem »

Przychodzę z rewizytą i nie mogę wyjść z pierwszej strony :-)
Wprawdzie lista storczyków króciutka, ale zaprezentowane kwitnienia zatrzymują. Gratuluję - piękne kwiaty i udane zdjęcia. :super:
I nie będę silić się na oryginalność - czekam na kolejne odsłony kolekcji ;-)
Karina32

Re: Storczyki Weroniki :)

Post autor: Karina32 »

Hejka Weroniko...przejrzałam Twoją galerię...fotki są rewelacyjne...kolorki kwiatów robią niesamowite wrażenie...wrzucaj więcej takich zdjątek bo jest co oglądać :klaszcze:
chaleanthite

Re: Storczyki Weroniki :)

Post autor: chaleanthite »

carpe diem, Karina32- dziekuje pieknie za komplementy! :) Ostatnio druga meduska wyplynela na powierzchnie, wiec postaram sie uwiecznic je na zdjeciu, laelia tenebrosa kusi ogromniastymi pakami, szkoda, ze tylko dwoma, ale jak sie rozwina i tak beda cieszyc oko ;-)
chaleanthite

Re: Storczyki Weroniki :)

Post autor: chaleanthite »

Kochani!


Witam się dzisiaj serdecznie i przesyłam fotki mojej kusicielki-Laelii-wraz ze zdjęciem Encyclii, która pokazała drugą meduskę :-)
Załączniki
P1014023.JPG
Laelia tenebrosa 2.jpg
Laelia tenebrosa 1.jpg
Karina32

Re: Storczyki Weroniki :)

Post autor: Karina32 »

:klaszcze:
Beata

Re: Storczyki Weroniki :)

Post autor: Beata »

Ten pierwszy jest wyjątkowo ciekawy :) Nie widziałam wcześniej tego gatunku :gwizdać:
chaleanthite

Re: Storczyki Weroniki :)

Post autor: chaleanthite »

Karina32, Beata -dziękuję ! :-)

Ten drugi to bezproblemowa Encyclia Cochleata-taki trochę Quasimodo wśród moich falków i laelii ;-) A co do tej ostatniej-wreszcie, wreszcie rozkwitła!!! :radocha:
Załączniki
laelia.jpg
czarownica84

Re: Storczyki Weroniki :)

Post autor: czarownica84 »

Cudowne kolorki :serce:
chaleanthite

Re: Storczyki Weroniki :)

Post autor: chaleanthite »

Patrycjo-dziekuje w imieniu swoim i roslinki! :hyhy:
ODPOWIEDZ