Storczyki Sylwii

norka

Re: Storczyki Sylwii

Post autor: norka »

Sylwio jak to sie stalo ze ja do ciebie jeszcze nie zawitalam :niepewny: oj :rumieni: pokornie prosze o wybaczenie :padam: :padam: :padam: Bardzo spodobalo mi sie to rozowe kropeczkowane z pierwszej stronki no i twoj ulubieniec :ok: No i Karinka jest :klaszcze: :klaszcze: a sabotek na dzien babci jak marzenie hihi - ales se prezent sprawila - jestes juz babcia?
Adamon
VIP
VIP
Posty: 1859
Rejestracja: 19 gru 2011, o 15:02
Status: Aktywny

Re: Storczyki Sylwii

Post autor: Adamon »

Witam się Sylwio u Ciebie w wątku.
Bardzo ładny "prezent" na dzień babci. 8)
Obrazek

. . .
Awatar użytkownika
tom_mix
VIP
VIP
Posty: 2626
Rejestracja: 18 gru 2011, o 22:25
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszowa, Wrocław

Re: Storczyki Sylwii

Post autor: tom_mix »

Witaj Sylwio,
w końcu założyłaś swój watek :klaszcze:

Miło znów pooglądać kwitnącego Sabotka. Mordkę ma 10 cm, a jaki jest szeroki?

Paphiopedilum na Dzień Babci śliczne, a w dodatku za tak niską cenę. Jakbyś miała kiedyś za dużo rozetek to wiesz :hyhy:
Anika

Re: Storczyki Sylwii

Post autor: Anika »

Piękne kwitnienia a babciowy sabotek bajkowy :klaszcze: Ciekawe czy dotrwa razem z Tobą do tych dni ??? Oczywiście pomyślałam o Dniu Babci :rumieni:
jus222
VIP
VIP
Posty: 1386
Rejestracja: 19 sty 2012, o 07:08

Re: Storczyki Sylwii

Post autor: jus222 »

Witam się u Ciebie, Sylwio ;)

Jak zwykle kwiaty Ci kwitną - pięknie. Borowy falenopsis - śliczny.

Zazdroszczę prezentu na Dzień Babci :gwizdać:
Awatar użytkownika
Sylwia3
VIP
VIP
Posty: 1819
Rejestracja: 19 gru 2011, o 06:15
Status: Aktywny

Re: Storczyki Sylwii

Post autor: Sylwia3 »

Kasiu (kasia74)- dziękuję
Sabotek z wielkimi kwiatami pojedzie do Ciebie jak sie ciepło zrobi :) kolejne zdjęcia porobię jak tylko coś ciekawego zakwitnie bo na razie u mnie posucha z kwitnieniami :(




Asiu, Adaś- dziękuję




Ewuniu (eva)- dziękuję
Sabotka czyściłam całe 2 dni i dlatego tak się świeci lol




Kasieńko (katarzynka575)
- dziękuję
jakoś nie mogłam się zebrać do założenia wątku, ciągle albo brak czasu ale po prostu leń mnie dopadał.
Sabotki Kasiu to grupa, którą kochałam od dawna a teraz kocham je jeszcze bardziej niż do tej pory :D




Rysiu- tak tak ja wiem że Ty bardzo spokojna osoba jesteś.
Ale młotek masz bardzo twardy :]




Alinko
- dziękuję
ja dopiero niedawno wątek założyłam więc pewnie dlatego nie było Cię u mnie.
A prezent na dzień babci- hi hi Alinko mi do babci jak stąd do nieba ale każda okazja jest dobra na kupno nowego storczyka.




Tomku (tom_mix
)- dziękuję
Sabotek na szerokość (mierzyłam go od jednego wąsa do drugiego) ma 12 cm gigant z niego.
Co do tego Sabotka na Dzień Babci- jak się ładnie rozrośnie to dam znać :) W tej kwiaciarni w której kupuję storczyki Sabotki są właśnie w takich cenach, był jeszcze jeden podobny do tego mojego tyle tylko że miał jeden duuuży kwiatek a kolorki takie same jak ten mój.




Aniko- dziękuję
A czy Sabotek dotrwa ze mną do czasu aż zostanę babcią... hmmmm pewnie nie bo do tego to jeszcze jakieś 25 lat mi zostało :D





Justynko (jus22)- dziękuję
Justynko nie mogłam przejść obojętnie obok tak pięknego Sabotka- musiałam go sobie kupić :)
MOJE STORCZYKI
MOJE STORCZYKI cz.II
POZDRAWIAM SYLWIA

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies."- Konrad Lorenz
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Storczyki Sylwii

Post autor: katarzynka575 »

Sylwuniu wiem nie ma czasu a czasem chęci ale dzisiaj wolne -chyba :oczy: gdzie jakieś zdjęcia co się dzieje u Twoich storczyków ?
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
Sylwia3
VIP
VIP
Posty: 1819
Rejestracja: 19 gru 2011, o 06:15
Status: Aktywny

Re: Storczyki Sylwii

Post autor: Sylwia3 »

Kasieńko u moich storczyków nic nowego- obraziły się na te mrozy i mają w nosie kwitnąć.
Nawet listków nie chcą wypuszczać. Niby w domu mamy cieplutko i jest teraz dostatek słoneczka ale co z tego jak pod większością parapetów mamy grzejniki i wilgotność przez ciepło z grzejników i ten ogromny 30 stopniowy mróz spada u mnie w zastraszającym tempie.
Vanda wisiała sobie do tej pory na południowym oknie ale od kiedy kaloryfery bardziej grzeją to musiałam ją przenieść na okno zachodnie bo korzonki pomimo moczenia co 3 dni zaczęły się marszczyć :(
Nie tylko ja nienawidzę zimy- moje storczyki również
MOJE STORCZYKI
MOJE STORCZYKI cz.II
POZDRAWIAM SYLWIA

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies."- Konrad Lorenz
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Storczyki Sylwii

Post autor: nina1611 »

pomimo wielkiej sympatii dla zimy, chcę już wiosnę!
zwłaszcza po tym jak mi jeden z Phalaenopsis zamroziło na parapecie :O
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Darya

Re: Storczyki Sylwii

Post autor: Darya »

Przepiękna kolekcja! Phal. z mazami baaardzo mi się podoba.
Zablokowany