Storczykowa pasja Andzi !

Awatar użytkownika
kasinek77
Początkujący
Początkujący
Posty: 195
Rejestracja: 29 wrz 2016, o 22:03

Re: Storczykowa pasja Andzi !

Post autor: kasinek77 »

Ale mi sie marzy taki sloneczny pokoj. Cudo. Rosliny piekne i widac, ze zadowolone z lokum :)
Cattleya Minerva piekna. Powiedz ile lat zajelo zeby zakwitla. Mam sporo sadzonek cattleyi i zastanawiam sie jak dlugo jeszcze bede czekac :zdegustowany: . Widze, ze tez masz Rossioglossum :padam_z_wrazenia: , ostatnio podziwialam je u Carpe diem. Oba egzemplarze przepiekne. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ajania
Znawca
Znawca
Posty: 458
Rejestracja: 15 sty 2012, o 22:35
Status: Aktywny
Lokalizacja: Okolice Poznania

Re: Storczykowa pasja Andzi !

Post autor: ajania »

Bardzo Wam dziękuję za mile słowa, miło, ze zechcialyscie zajrzeć i zostawić ślad w moim wątku. Moja kolekcja nie może się równać z wieloma innymi zaprezentowanymi na Forum. Uwielbiam hybrydy Phalaenopsis, tych mam najwięcej u siebie. Cenię je sobie za bezproblematycznosc i łatwość uprawy a także za to, ze chętnie kwitną. Żeby zaspokoić swoje storczykowe aspiracje, mam też kilka bardziej wymagających egzemplarzy. Kocham cattleya a także oncidia i ich hybrydy.
Iwonko, jak coś mi sie uda wyszperac to chętnie pokażę co tam kwitło u mnie wcześniej.
Kasiu, co do Minervy to potrzebowała 4 lat. Uprawiana od malutkiej sadzonki w 3 cm doniczce.
ODPOWIEDZ