Storczykowy kwietnik II

SYLJED

Re: Storczykowy kwietnik II

Post autor: SYLJED »

Rysiu jak kolorowo u Ciebie :klaszcze: :klaszcze: tak katlejka ma boski kolor :super: :super:
No widzę,że owadożerami się zaraziłaś :-)
lidka

Re: Storczykowy kwietnik II

Post autor: lidka »

Rysiu jaka piękna O_O brassia !!! Jak ja bym chciała żeby moja też taka była !! Pewnie Elę to zaprosiła a mnie przed nosem drzwi zamyka Obrazek Chyba sama muszę sobie drzwi otworzyć Obrazek
kokolidek
VIP
VIP
Posty: 1453
Rejestracja: 13 maja 2012, o 07:30

Re: Storczykowy kwietnik II

Post autor: kokolidek »

Rysiu - bądź tak miła i racz nas częściej zdjęciami Twoich piękności. :padam: :padam:
Pozdrawiam Ala
Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich
— A. Sapkowski
Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie
Kokolidkowe.. część II
Kokolidkowe .. część III
Kokolidkowe zasady w kuchni - porady
Awatar użytkownika
dorotka_kk
Profesor
Profesor
Posty: 5622
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: prawie Warszawa ;)

Re: Storczykowy kwietnik II

Post autor: dorotka_kk »

A więc może po kolei :)
Brassia świetna :ok: Tomek idealnie to skwitował :ok:
Katlejka jest jak moja jedyna :gwizdać: zdecydowanie to moja ulubiona :serce: niech dłuuugo kwitnie :ok:
i poproszę info jak ją prowadziłaś, bo ja zielona w katlejastych :rumieni:
Dzbanuch :gwizdać: przecudny, pierwszy i od razu szlachetny :ok: pięknie się prezentuje, a co będzie jak urośnie ? :hyhy: i od razu uprzedzam, mnie uprzedziła Aga stąd to wiem, że może zrzucić dzbanki w wyniku aklimatyzacji, ale będą nowe :ok: jestem pewna, że rozrośnie się szaleńczo :ok:
koniecznie muszę się zaopatrzyć w jakieś rosiczki, bo zaraz sezon na muszki się zacznie ...
a woskowiak piękny :klaszcze: ale ten dzban :gwizdać:
Awatar użytkownika
rysia13
VIP
VIP
Posty: 3196
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:14
Status: Aktywny
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Storczykowy kwietnik II

Post autor: rysia13 »

Małgosiu o tym powiedziała mi Ela, ale to raczej naturalne, że jak postawisz rosiczkę "koło" ziemiórek to jakaś na pewno się złapie ;-)

Tomeczku Brassia czarowała zapachem i zaczarowała, bo dzisiaj mimo niepogody Cattleya zaczęła troszkę pachnieć :-)

Agatko dziękuję za pochwały :-)

Agnieszko ta cattleya jest akurat nieduża ,ale mam jeszcze jedną, która jest ze cztery razy większa ;-)

Sylwio , jeszcze nie wiem czy się zaraziłam, ale wszystko przede mną :gwizdać:

Lideczko :O - gdzież ja zamykam drzwi przed Tobą, nawet numer tel. Ci dałam żebyś dzwoniła jak nie będziesz mogła się dostukać do mnie :hyhy:
Twoja brassia też taka, albo nawet ładniejsza będzie- zobaszysz ;-)

Alu zawsze pokazuję , tylko nie zawsze mam czas :-)

Dorotko ja też jestem zielona jeżeli chodzi o katlejaste.
Ale teraz wiem,że dużo słońca i mało wody lol to jest klucz do (małego) sukcesu :ok:
O zrzucaniu dzbanków w czasie aklimatyzacji czytałam :gwizdać: , ale mogłyby zostać są takie ładne ,czerwone :hyhy:
Po cichu liczę ,że będzie mu się podobało u mnie i zaskoczy mnie swoim wzrostem :gwizdać:
O rosiczkach Ci pisałam w PW ,to wiesz ;-)
Pozdrawiam Rysia
Mój wątek na poprzednim forum storczykowy kwietnik

Obecne wątki
cz.I Storczykowy kwietnik cz.II Storczykowy kwietnik II cz.III Storczykowy kwietnik III cz.IV Storczykowy kwietnik IV
lidka

Re: Storczykowy kwietnik II

Post autor: lidka »

Rysiu teraz tak mówisz !!Obrazek a jak mówiłam że kartonik zabiorę to drzwiami chlap i nochal mi złamałaś !!!Obrazek Powiem szczerze że pojęcia nie mam jak będzie wyglądała bo na razie jak nic zielone produkuje !!! Fakt muszę przyznać ładne to to !!
Awatar użytkownika
kasialb1
VIP
VIP
Posty: 703
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:52
Status: Aktywny
Lokalizacja: pomorskie

Re: Storczykowy kwietnik II

Post autor: kasialb1 »

Brassia i Cattleya razem super :super: :super:
Awatar użytkownika
Elżbieta
Mistrz
Mistrz
Posty: 1448
Rejestracja: 7 cze 2012, o 10:32
Status: Aktywny
Lokalizacja: Pasieki/Tomaszów Lubelski

Re: Storczykowy kwietnik II

Post autor: Elżbieta »

Tamte cuda widziałam na żywo,ale dzbanek śliczny :super: .Potrzebuje bardzo wysokiej wilgotności.
Ale ma nazwę :hyhy: :hyhy: :hyhy: .Górski,czy nizinny?
Pozdrówka.
Elżbieta
Pozdrawiam
Elżbieta

Aby życie było życiem,musi być bajką.

Część 1 viewtopic.php?f=10&t=409
stah

Re: Storczykowy kwietnik II

Post autor: stah »

Wszystko już napisali (Ci przedmówcy) :-) Bardzo ładnie, kolorowo, efektownie. To ja poczekam, może kiedyś i mnie spotka taka radość, a na razie dzięki, że mogę syci oczy tym co chciałbym osiągnąć ze swoimi (z zachowaniem wszelkich proporcji pomiędzy umiejętnościami i osiągnięciami jednostkowymi).
Awatar użytkownika
rysia13
VIP
VIP
Posty: 3196
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:14
Status: Aktywny
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Storczykowy kwietnik II

Post autor: rysia13 »

Lideczko lol

Kasiu dziękuję :-)

Elu z tego co czytałam ma być nizinny, łatwy w uprawie i nadający się do uprawy parapetowej ;-)

Staszku dziękuję za te słowa, ale :rumieni:
Pozdrawiam Rysia
Mój wątek na poprzednim forum storczykowy kwietnik

Obecne wątki
cz.I Storczykowy kwietnik cz.II Storczykowy kwietnik II cz.III Storczykowy kwietnik III cz.IV Storczykowy kwietnik IV
Zablokowany