Kolekcja Bichette II

Awatar użytkownika
felekkartofelek
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:04
Status: Aktywny
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk bliżej Śląska. ;)

Re: Kolekcja Bichette II

Post autor: felekkartofelek »

Piękny sabotek i piękne zdjęcia, widać, ze jest bardzo fotogeniczny. :super:
No i czekam na kwiaty Sedirei.
Pozdrawiam Kamil i Felek ;D
stah

Re: Kolekcja Bichette II

Post autor: stah »

Ile wydarzeń, ile nowości!!! Dobrze, że czadowa historia skończyła się na strachu :niepewny: kto by pomyślał, że się to może zdarzyć (na szczęście Ty przewidziałaś :) )
Tajlandzkie Wandzie, ale i niepolskie poczucie przyzwoitości sprzedawcy - kolejne zaskoczenie (myślałem o Wandzi z ebaya prosto z dalekiego kraju, ale teraz widzę, że chyba nie warto).
Bokeh - człowiek się może poduczyć fotografiki ;)
I na moje potępienie - co za kwitnienia Blue Magic i zapowiedzi :0
Łooooo Matko Święta co Jasnej bronisz Częstochowy - Czarna Madonna i ostatni saboć - prześliczne zdjęcia i modelka. :D
Awatar użytkownika
dorotka_kk
Profesor
Profesor
Posty: 5622
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: prawie Warszawa ;)

Re: Kolekcja Bichette II

Post autor: dorotka_kk »

przepiękne zdjecia sabotka :serce:
jak nic to ostatnie musi się znaleźć w kalendarzu :D
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Kolekcja Bichette II

Post autor: Kasia_Ra »

a może nr 6: w czapeczce z pejsami... . Jest doskonałe !
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Kolekcja Bichette II

Post autor: katarzynka575 »

Aga super fotorelacja pokazania pyzaka sabotka . Cudny jest i jeszcze w różu łaaaałłłłł już go kocham :D
Pozdrawiam Kasia
lidka

Re: Kolekcja Bichette II

Post autor: lidka »

Paputek Obrazek !! To to pędzikowe tyż cudności podglądnęłam sobie :D No wiesz ja tak grzeczny stworek spokojny jestem wręcz do rany mnie przyłóż :anioł: Ale normalnie nie można spokojnie obok Twojego wątku przejść i Ty o tym wiesz !!! (Zołzo jedna :zły: ) No to wiesz ciepełko się robi Gosiaka kiedyś namówię i jak nic wpadnę pooglądać kapkę :D Co na żywo w realu to na żywo piękniejsze są !!! Obrazek
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Kolekcja Bichette II

Post autor: bichette »

Kasiu(Ra), Milenko, Karolino(Maroka), Kasiu(Kasialb1), Sylwio, Kasiu(74), Elu, Mariuszu, Karolciu, Kamilu, Dorotko, Kasiu(575), Lidko Bardzo Wam dziękuje za pochwały sabcia, teraz płatki boczne bardziej się pozawijały, muszę zrobić zdjecia bo nie wiem jak to zobrazować inaczej.

Małgosiu po tym jak zobaczyłam rozwój pedu i pączków u Marka na japonice mam wątpliwości czy to to samo, jakoś te moje pączki małe się wydają, już warżka wyłania się a reszta taka micra jest, nie tak podłużne są pączki, aż sie boję co kupiłam, musze czekać. Mam nadzieje że obawy nie bedą uzasadnione.

Bożenko, sabcia nie oddam, pokochałam go i ma dożywocie u mnie, mój mąż jak go zobaczył oniemiał, mówiąc jedynie swoją łamaną polszczyzną "zajeb...y jest, lubie go"
Właściwie pierwszy mój sabotek to jego sabotek, on pierwszego przytargał z wystawy do domu, ja go nie chciałam to stwierdzł że on sobie go kupi (zwykła hybryda amerykańska) i od tego się zaczęło.
Zadzwoń do OG jak Ci zależy i zapytaj bo mieli 3 szt, jednego wziełam ja, 2 ktoś kupił ze sklepiku więc powinien być jeszcze jeden :D

Staszku bardzo dziękuję.
Tylko co znaczy Bokeh, chyba nie za bardzo kumam o co biega czy skacze.
Może gdyby nie było tak zimno to Vandzie by przeżyły taką podróż a tak zmarzły i zaczęły gnić, no cóż. Myślę że jeszcze kiedyś spróbuję u tego sprzedawcy, widać jest godny zaufania, zaslużył sobie na kolejną szanse.

Słuchajcie dziewczyny, pomysł z kalendarzem spodobał mi sie i podesłałam już Sylwi zdjęcie, nie wiem czy tylko nie za późno bo to właśnie do dzisiaj chyba było, zobaczymy.

Jeden z pędzików na Vandzi zaszedł brązową osłonką, one chyba w ten sposób chronią pędy, nie jestem pewna ale tak wynika z moich obserwacji, jeszcze jeden ped od jakiegoś czasu jest pod łuską, ale delikatnie ją skubnęłam i w środku jest ładny zielony łepek nowgo pędu. Ta druga Vandzia też kiedyś utworzyła taką łuskę, a po 2 tygodniach pęd z niej wyszedł i rośnie dalej. Coś w tym musi być, czyżby jakiś system obronny przed niekorzystnymi warunkami, ktoś spotkał sie z czymś takim??? O_O
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Kolekcja Bichette II

Post autor: Kasia_Ra »

Agnieszko, to ja kiedyś napisałam u Ciebie w wątku, że w zdjęciu Masdevalii zastosowałaś bokeh, to jest takie rozmycie świateł w tle, tam akurat były światła choinki na dworze :ok: ( nie żebym się na tym znała, ale mój znajomy wydaje gazetę o fotografii i mi ją podrzuca, a właśnie byłam świeżo po przeczytaniu artykułu, stąd móje spostrzeżenie ). Stah zauważył to słowo i nawiązał do tego w swoim komentarzu.
A jeszcze dodam, że w zdjęciach cudownego Sabotka również osiągnęłaś ten efekt ;)

Obrazek

Obrazek

Robisz super zdjęcia :klaszcze:
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Kolekcja Bichette II

Post autor: bichette »

Dzięki Kasiu, muszę to okreslenie sobie zapamiętać bo wraca do mnie jak bumerang. Dla mnie to zawsze było po prostu zdjęcie z rozmytym tłem i tyle. Dzięki bardzo :*
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
lidka

Re: Kolekcja Bichette II

Post autor: lidka »

Obrazek Piękny !!! Codzienną fotorelację poproszę skoro naocznie zobaczyć nie mogę !!
Zablokowany