Kolekcja Bichette II

Awatar użytkownika
Efka
VIP
VIP
Posty: 1228
Rejestracja: 24 lip 2012, o 22:56

Re: Kolekcja Bichette II

Post autor: Efka »

Najważniejsze, że masz pięknego synka, który podziela Twoje fascynacje :D . Temat chorowania sama przerabiam :/ i jeszcze ta przeciągająca się zima - jeszcze chwila i będzie lepiej :) .
Pozdrawiam, Efka
_____________________________
:serce: : http://www.wildchinchillas.org" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Kolekcja Bichette II

Post autor: lucyna »

To zdjęcie jest REWELACYJNE :inlove:
Życzę uroczemu maluszkowi dużo zdrówka.
Awatar użytkownika
marwes63
Mistrz
Mistrz
Posty: 1435
Rejestracja: 26 sie 2012, o 08:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Turek; wielkopolska

Re: Kolekcja Bichette II

Post autor: marwes63 »

Agnieszko nie wiem czy efekt jaki chciałaś osiągnąć na zdjęciu był zamierzony czy też nie ale podzielam zdanie moich poprzedniczek a zwłaszcza Marysi .
Jestem nim zachwycony i powtórzę za Marysią że jest to najładniejsze zdjęcie jakie widziałem tutaj na forum , nie jestem już oryginalny bo napisała to Marysia, ale wybacz bo brakuje mi słów .
Ta rozmyta buzia Twego synka(jak aniołka z uwodzicielskimi oczyma) czyni fantastyczne tło dla rozwijającego swe płatki pąka storczyka .
Dla mnie to takie dwa nowe życia ,które świetnie uchwycone czarują swym pięknem.
Agnieszko gratuluję wspaniałego synka , fantastycznego pomysłu i duszy artystycznej bo takie fotki nie biorą się tak od przypadku.
Życzę synkowi aby jak najszybciej wyzdrowiał i nie zamartwiał mamusi, a Tobie Agniesiu wielu tak pięknych zdjęć które wręcz nakazują aby zatrzymać się przy nich dłużej. :super:
Kasia_K

Re: Kolekcja Bichette II

Post autor: Kasia_K »

Twoje zdjęcia są zachwycające, a to ostatnie to mistrzostwo świata i kwintesencja piękna :super:
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Kolekcja Bichette II

Post autor: bichette »

Kochani, bardzo miło mi czytać waszę wpisy, powracam do nich i do tego zdjęcia, uśmiechając się sama do siebie

W głębi sie jeszcze we mnie gotuję z powodu nieudanego wyjazdu do Drezna, no ale przecież to nie jest wina dziecka, więc muszę sobie tą złość schować do kieszeni.
Agnieszka w niedziele kupiła mi pocieszyciela, Kasi nie udało sie znaleźć nic z mojej listy w sobote (chyba za bardzo wyszukane roślinki)
Bardzo Wam Agnieszko i Kasiu dziękuję za tą uprzejmość.

Czerstwe zdrowie by się przydało, może z czasem młody sie wyrobi.

Kilka razy poczułam zapach tego phal, pachnie tak do godz 15 w słoneczne dni, już 3 kwiatuszki sie rozwineły.
Zaczęła rozkwitać również Ascocenda princess mikasi pink, ale ostra z niej panienka, róż jest tak jaskrawy ze chyba nie do uchwycenia na zdjeciu, nolmalnie żarówa.

Zima już mnie wykańcza, ale wciąz powtarzam sobie że jeszcze troszkę, troszeczkę

P.S a może dam to zdjęcie do konkursu na czerwiec, gdy obchodzimy dzień dziecka, jak myślicie?
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
Awatar użytkownika
iwka2
Znawca
Znawca
Posty: 589
Rejestracja: 15 sty 2012, o 21:41
Status: Aktywny
Lokalizacja: Niemstów k./Cieszanowa

Re: Kolekcja Bichette II

Post autor: iwka2 »

bichette pisze:

Zima już mnie wykańcza, ale wciąz powtarzam sobie że jeszcze troszkę, troszeczkę

P.S a może dam to zdjęcie do konkursu na czerwiec, gdy obchodzimy dzień dziecka, jak myślicie?


Aguś jeszcze kiedyś pojedziesz do Drezna ;) jeszcze będzie niejedna wystawa :D

Może wkońcu ten śnieg stopnieje i zrobi się ciepło,mam taką nadzieję,tulipany zaglądają spod śniegu :P

A według mnie to zdjęcie super pasuje na czerwiec :ok: ,napewno będę głosować na nie :)
Pozdrawiam Iwona
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Kolekcja Bichette II

Post autor: bichette »

Troszkę mnie nie było, a że dzisiaj mija rok jak dołączyłam do tego forum postanowiłam przy tej okazji odświeżyć wątek i pokazać co się działo i dzieje u mnie.

Onc. Twinkle ,,Weston''
Obrazek

Ascocenda Princess Micassi 'Pink'
Obrazek

Phal corningiana x mannii (ślicznie pachnie)
Obrazek

Dend. Berry Oda (ślicznie pachnie)
Obrazek

Iwanagara (również pachnie)
Obrazek

A ten dalej kwitnie,kwiat za kwiatem, nieraz są przez chwilę 2 naraz ale zazwyczaj jak jeden rozkwita to stary opada
Obrazek

A t oncidium od naszej Justynki kremowo-żółte. Wczoraj do mnie przyszło, bardzo dziekuję :* Obrazek

A to moja bellina stary i nowy ped szykują się do kwitnienia
Obrazek

I na koniec coś z dzisiaj
Obrazek


Poza tym sałata rośnie i masd Tala Sca na dniach rozkwitnie.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2013, o 08:11 przez bichette, łącznie zmieniany 3 razy.
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
kokolidek
VIP
VIP
Posty: 1453
Rejestracja: 13 maja 2012, o 07:30

Re: Kolekcja Bichette II

Post autor: kokolidek »

O jej, ale masz pachnidełek - zazdraszczam :D Częściej pokazuj, a zapachu troszkę proszę zapakować i przesłać :super:
Pozdrawiam Ala
Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich
— A. Sapkowski
Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie
Kokolidkowe.. część II
Kokolidkowe .. część III
Kokolidkowe zasady w kuchni - porady
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Kolekcja Bichette II

Post autor: Kasia_Ra »

Gratuluję rocznicy ! :klaszcze:
Jak zwykle cudowności pokazałaś :V i jeszcze do tego pachnące :0
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2013, o 16:12 przez Kasia_Ra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Kolekcja Bichette II

Post autor: nina1611 »

ale cuda!!!!!!! zwłaszcza corningiana x mannii :serce: :serce: :serce:
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Zablokowany