Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Awatar użytkownika
dorotka_kk
Profesor
Profesor
Posty: 5622
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: prawie Warszawa ;)

Re: Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Post autor: dorotka_kk »

Ależ cudak O_O O_O O_O O_O Marysiu on jest cudowny, takiego jeszcze nie widziałam O_O oby kwitł Ci jak najdłużej :padam: jest tak piękny, że aż przyćmił na chwilę Filadelfinę :rumieni: która oczywiście wieeeeesz ... cudowna jest :serce:
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Post autor: katarzynka575 »

Marysiu Ty powinnaś mieć tu u nas tytuł najlepszej łowczyni i zdobywczyni nazwę to tak rasowych storczyków w nietypowych miejscach czyli w OBI w Warszawie i Łodzi .Przybywaj, będziemy razem łowić a nóż -widelec będę kolejny raz świadkiem jak to robisz i będę się uczyć od mistrzyni :padam:
Przecież to najprawdziwsza w świecie philadelphia a że bez podpisu .My wiemy że to ona ;-) .

No powiem Ci że teraz widzę urodę Twojego cudaczka z Ikei (obraz w rozmiarze XL) to cudo i wcale się nie dziwię że wyszłaś z nim .I jeszcze pachnie :ok: I też bym takiego wzięła bez zastanawiania :hyhy:

No królestwo pięknie się rozrasta a jakie będzie smaczne :język:
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
rysia13
VIP
VIP
Posty: 3196
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:14
Status: Aktywny
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Post autor: rysia13 »

Cudaczek jest :serce: :serce: :serce:
Pozdrawiam Rysia
Mój wątek na poprzednim forum storczykowy kwietnik

Obecne wątki
cz.I Storczykowy kwietnik cz.II Storczykowy kwietnik II cz.III Storczykowy kwietnik III cz.IV Storczykowy kwietnik IV
Awatar użytkownika
Uni57
VIP
VIP
Posty: 586
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:21
Status: Aktywny

Re: Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Post autor: Uni57 »

I jak tu takiego nie wziąć i przygarnąć? ;) Nawet Mąż nie protestował. :P

Kasiu, jesteś stanowczo zbyt skromna, ja Ci nie będę wytykać tych Philadelphii z jesieni, już zapomniałaś? :gwizdać:
Awatar użytkownika
kasialb1
VIP
VIP
Posty: 703
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:52
Status: Aktywny
Lokalizacja: pomorskie

Re: Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Post autor: kasialb1 »

Widzę, że Filadelfina upolowana w tym samym punkcie jak moja :-) Ale ja nie pomyślałam, żeby odwiedzić Ikei w poszukiwaniu takiego cudaka :super:
Awatar użytkownika
rysia13
VIP
VIP
Posty: 3196
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:14
Status: Aktywny
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Post autor: rysia13 »

Mąż pewnie na jego widok zaniemówił O_O , dlatego nie odważył sie protestować lol
Pozdrawiam Rysia
Mój wątek na poprzednim forum storczykowy kwietnik

Obecne wątki
cz.I Storczykowy kwietnik cz.II Storczykowy kwietnik II cz.III Storczykowy kwietnik III cz.IV Storczykowy kwietnik IV
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Post autor: katarzynka575 »

Kochana moja philadelphia stała na samym brzegu z nowej dostawy ,ale to co widziałam już na przecenie .Znaczy Ciebie w akcji ,to nie mogłam w to uwierzyć i gdybyś mi powiedziała jak to było chyba ciężko byłoby mi w to uwierzyć a widziałam na własne oczy .
6 storczyków na krzyż Marysia ,teściowa ,Justynka i ja i każda patrzy w te 6 storczyków na krzyż i nie widzi a Ty moja kochana jeden rzut okiem i skok jak pantera i już w swych łapkach trzymałaś CO NO CO ??? no do tej pory nie mogę w to uwierzyć jak sobie to przypominam MINI MARKA OOOOOOOO
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
dorotka_kk
Profesor
Profesor
Posty: 5622
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: prawie Warszawa ;)

Re: Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Post autor: dorotka_kk »

wróciłam jeszcze raz popatrzeć :hyhy:
on jest CUDOWNY !!! i do tego pączków jeszcze tyle, coś mi się wydaje, że jutro pokopytkuje do Ikei, tylko pewnie po weekendzie nie mam po co :beksa:
Awatar użytkownika
Uni57
VIP
VIP
Posty: 586
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:21
Status: Aktywny

Re: Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Post autor: Uni57 »

Był jeszcze jeden, z tego, co zauważyłam, tylko pełny peloric i większe liście. Więcej nie zglądałąm. Próbuj. ;)

Kasiu, dobrze, że ocenzurowałaś tę relację, bo z emocji nie umiałam się zachować jak dama. :P
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Post autor: katarzynka575 »

Obrazek cóż z tego, przy takich emocjach jakie towarzyszyły ,każdemu może się zdarzyć .Przeżycia nie zapomniane :ok:
Pozdrawiam Kasia
ODPOWIEDZ