Storczykowa galeria Kasi

Kasia_K

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: Kasia_K »

Kasiu zdjęcia jak zwykle obłędne :super: Czarnuszek jest przepiękny :zakochany: Też mi się taki marzy...
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: bichette »

Pięknie czarnuszek wygląda w słońcu, taki krwisty wampirek teraz z niego, super :serce:
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: Kasia_Ra »

Kasiu-kasia74, ja też uważam, że storczyki w słonku i na tle zieleni wychodzą doskonale, tak jakby znalazły się w idealnych warunkach i scenerii. Tylko pstryknąć ;)



Oj, prawda, Kasiu - katarzynka575, że śliczniusim miniaturkom nie sposób się oprzeć, a na dodatek jest koronny argument, że przecież zajmują tak mało miejsca lol



Lucynko, Ty zawsze potrafisz dostrzec jakiś szczegół kwiatu, ale wiadomo - oko fachowca :ok: - które już niejedną perełkę wśród palet wpatrzyło ;)



Marku, prawda jest taka, że przy sztucznym oświetleniu po prostu nie umiem robić zdjęć, a sesjach wyjazdowych, jak to fajnie nazwałeś, samo wychodzi :D . Trochę się martwię, co będzie słotną jesienią i zimą, jak mi zamkną atelier lol
Też jestem fanką czerwonego wina, może to stąd miłość do czarnuszków :pyt: ;)



Kinkonga, miło mi gościć Cię w moich progach :) . Będę musiała zwolnić nieco tempa, ale to podobno ostra faza, każdy kiedyś przez nią przeszedł ;)



Kasiu_K, jeśli chodzi o zdjęcia, to ja tylko wynoszę storczyki na dwór - reszta to już słońce i zieleń :D .



Czarnuszek, Agnieszko, to taki nietypowy okaz: jest piękny, ale trudno zrobić mu udane zdjęcie. A tu nagle, w pełnym słońcu - bingo ! Storczyki nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać :oczy:


Woskowiec
s.55 SAM_5950.jpg

Mini, która odbija w dół
s.55 SAM_5952.jpg

drugi czarnuszek zaszalał z pąkami
s.55 SAM_5955.jpg

Piegusek w potrójnym wydaniu
s.55 SAM_5957.jpg
Ostatnio zmieniony 28 maja 2016, o 22:59 przez Kasia_Ra, łącznie zmieniany 1 raz.
kokolidek
VIP
VIP
Posty: 1453
Rejestracja: 13 maja 2012, o 07:30

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: kokolidek »

Kasiu - że obiekty masz obłędne to Ci nawet nie będę pisała, bo to "oczywista oczywistość".
Ale umiejętności robienia zdjęć to Ci autentycznie zazdroszczę (oczywiście pozytywnie :* )
Pozdrawiam Ala
Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich
— A. Sapkowski
Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie
Kokolidkowe.. część II
Kokolidkowe .. część III
Kokolidkowe zasady w kuchni - porady
Awatar użytkownika
felekkartofelek
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:04
Status: Aktywny
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk bliżej Śląska. ;)

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: felekkartofelek »

Kasiu masz prześliczne kwitnienia. Uwielbiam twoje zdjecia na tle zieleni. :super:
Pozdrawiam Kamil i Felek ;D
Kasiek

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: Kasiek »

Piekne zdjecia, lato pelna geba:)
Widzialam ostatnio takie zoto-bordowe laciaki, w sklepowym swietle nie byly takie ladne, jak ten Twoj.
kinkonga

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: kinkonga »

Piegusek moim faworytem tej sesji ;) Śliczne zdjęcia na tle natury :klaszcze:
lidka

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: lidka »

Kasiu a ja Ci obiecuję że jak Ty mi w łapki wpadniesz to normalnie wezmę i nogi powyrywam :zły: Kusicielka jedna złośliwa !! Toż mówiłam że delikatna jestem i ostrożnie trzeba mi dawkować emocje no ;( Pieguska zabieram !!! :D
Awatar użytkownika
Efka
VIP
VIP
Posty: 1228
Rejestracja: 24 lip 2012, o 22:56

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: Efka »

Kasiu - czarnuszki w słońcu wyglądają bombowo :super: ; żółty woskowy jest świetny i żółty piegowaty również :D .
Miniaturka najlepsza w swej kategorii ;) , chyba te pasiaste mają skłonność do zwieszania pędów, podobnie jak półminiaturowe różowe "drzewko" Mariusza ...
Pozdrawiam, Efka
_____________________________
:serce: : http://www.wildchinchillas.org" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: Kasia_Ra »

Alu, moja zdolność robienia zdjęć, to słońce i ogród lol , a co będzie jak mi zamkną to studio :pyt: :D .


Kamilu, dziękuję :) .


Kasiu - Kasiek, dziękuję :) . Ja też uważam, że storczyki + słonce = to jest TO :ok: .


kinkonga, dziękuję :) , przekażę pochwały Pieguskowi ;) .


Lidziu, przecież wiem, że co za dużo - to niezdrowo, dlatego daję zdjęcia w małych porcjach - mniejsze to już by było drażnienie ;) . Pieguska będę bronić lol .


Milenko, miniaturka z tym pędzikiem do dołu, to niezła artystka ;-) , nawet doświetlanie ani na jotę nie zmieniło kierunku pędu. Widać taki jej wybór - chce być inna :D .
Zablokowany