Storczykowa galeria Kasi

Awatar użytkownika
Efka
VIP
VIP
Posty: 1228
Rejestracja: 24 lip 2012, o 22:56

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: Efka »

Kasia_Ra pisze:Milenko, nie mogę brać na siebie zasługi za zdjęcia " ogródkowe", bo te zlecałam synom, i to oni tak wyeksponowali moje storczyki, mimo, że są o nie zazdrośni ;) . A Tomkowi przekażę Twoją ocenę :)
Ooo! To masz zdolne dzieci, koniecznie pochwal obu (bo tak zrozumiałam, że jest ich dwóch). Może by złagodzić zazdrość, kupując każdemu po jakimś ciekawym storczyku na wyłączność?
A nuż zaskoczy lol .
Pozdrawiam, Efka
_____________________________
:serce: : http://www.wildchinchillas.org" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: Kasia_Ra »

Joane :-) , kwiaty tej cambrii wyglądają jak u "beallara tahoma glacier green" ( wygooglowałam w internecie).
mania246 :-) , dziękuję za uznanie dla żółtego, przede wszystkim jest kochany, że chce dalej kwitnąć.
Tomku :-) , na pewno zrobię zdjącia, żeby tylko było trochę słońca, bo bez niego kolory wychodzą nie te!
Sylwio :-) , ja pokochałam falki, za tę ich różnorodność i chęć do kwitnienia. Mam jeszcze parę innych ...
Mileno :-) , synów mam czterech ( i jedną córkę) i myślisz, że nie próbowałam ... " Może na urodziny chciałbyś storczyka? ", ale nie działa :( . Za to jak najstarszy wyprowadził się, to im ( a właściwie jej) od razu kupiłam dwa storczyki :).

Dziś wstąpiłam do mojego ulubionego sklepu z roślinami i wyszłam z aksamitnym buraczkowym. To była miłość od pierwszego wejrzenia :inlove: .
A poza tym czego tam nie było !!! Były dendrobia, katlejki, cambrie. Jedno dendrobium mnie zachwyciło - takie fioletowe, jak w avatarze Evy. Ale ja jeszcze nic nie wiem, jak się nim trzeba zajmować. Pewnie będę tego żałować :-(

Wstawiam na szybko zdjęcia ostatniej miłości, choć koloru nie oddają wcale. On wydląda jak świeżo przekrojony burak ćwikłowy lol
aksamitny buraczkowy.jpg
i jeszcze będzie :serce: mi dłużej kwitł
aksamitny buraczkowy 2.jpg
Ostatnio zmieniony 21 maja 2016, o 23:30 przez Kasia_Ra, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
kasia74
Moderator
Moderator
Posty: 2584
Rejestracja: 17 gru 2011, o 23:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: kasia74 »

Kasiu śliczny :serce:
pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
Efka
VIP
VIP
Posty: 1228
Rejestracja: 24 lip 2012, o 22:56

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: Efka »

Piękna nowość :super: . Dendrobium możesz kupować, nie jest bardzo trudne.
A z tym wirusem storczykowym, to już tak jest, działa wybiórczo, ale tutaj znajdziesz pełne zrozumienie :D .
Pozdrawiam, Efka
_____________________________
:serce: : http://www.wildchinchillas.org" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
marwes63
Mistrz
Mistrz
Posty: 1435
Rejestracja: 26 sie 2012, o 08:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Turek; wielkopolska

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: marwes63 »

Takiemu "buraczkowi" sam bym chyba uległ i nie wyszedł ze sklepu bez niego. :super:
Kasiu my Cię tutaj wszyscy rozumiemy ta choroba jest nieuleczalna :D, a paleta barw na oknie się wzbogaca.
Awatar użytkownika
dorotka_kk
Profesor
Profesor
Posty: 5622
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: prawie Warszawa ;)

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: dorotka_kk »

miło się czyta że ktoś wielką miłością darzy rośliny a w szczególności moją ulubioną grupę ;) pięknie o nie dbasz, więc pięknie się odwdzięczają :ok:
Awatar użytkownika
felekkartofelek
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:04
Status: Aktywny
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk bliżej Śląska. ;)

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: felekkartofelek »

MMm ten kolor hipnotyzuje. :hypnod:
Pozdrawiam Kamil i Felek ;D
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: nina1611 »

zjawiskowy!!!! :serce:
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
aszuelka

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: aszuelka »

Buraczek przepiekny :inlove: :oczka: i sie tak pieknie swieci :D
Awatar użytkownika
mania246
Początkujący
Początkujący
Posty: 158
Rejestracja: 7 lis 2012, o 14:47
Status: Aktywny
Lokalizacja: Lubin,Dolnośląskie

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: mania246 »

Też miałam takiego buraczka - ale... najpierw dwa razy mi go strącił kot i to akurat w czasie gdy kwitł,a potem zgniły mu wszystkie korzenie.chyba nie był mi przeznaczony :)
Zablokowany