Storczykowa galeria Kasi

Awatar użytkownika
Bożena
Znawca
Znawca
Posty: 619
Rejestracja: 30 gru 2012, o 10:28

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: Bożena »

Przepiękne te miniaturki na tle ogródeczka, ta żółta, aż ciężka od kwiecia....BRAVO!!! :)
Pozdrawiam Bożena.
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: katarzynka575 »

Kasiu widzę że też nie możesz się oprzeć mini . Dwie ostatnie cudne a żółta raczej wygląda jak tulipanek botaniczny ;) Czy kupowałaś ją można na allegro ?
Mini od synowej też urocza i te w paseczki są chętne do kwitnięcia no przynajmniej u mnie z tych co mam one najchętniej kwitną :D
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: Kasia_Ra »

kasialb1 pisze:Kasiu trzymam kciuki, by nowości ładnie rosły i kwitły :) Ładne fotki Phal. :super:
Dziękuję, Kasiu :*


Elżbieta pisze:No Kasieńko ,widzę,że ogarnęła Cię :zakręcony: falkomania na całego.Woskowce,piegusy,Liodoro itp. poter :inlove: :hypnod: :$$: :devil:,a ja się nie dziwię,bo to piękne storczyki.Ja mam 6 ,bo nie mam na nie miejsca. :(
Tak, Elu, rzeczywiście falkomania :D . Próbowałam już trochę innych roślin, ale co mam zrobić, jak na widok Phal serce mocniej bije ;) . Może to będą bardziej odmianowe, ale upodobanie mi się raczej skrystalizowało :oczy:

Kasia_K pisze:Kasiu najnowsze mini przeurocze :inlove: Tą żółtą ostatnio spotkałam na swoje drodze, ale był tylko jeden egzemplarz w średnim stanie i zrezygnowałam z zakupu - teraz oczywiście żałuję bo jest rewelacyjna ... ale pozazdrościłam Tobie ślicznych nowości i też się skusiłam dzisiaj na dwie mini... :D Widać też zaraziłam się tym nieuleczalnym wirusem więc Cię doskonale rozumiem i w pełni popieram ;)
Ja tobie, Kasiu, również pozazdrościłam jednej mini szczególnie, ale dzięki dobroci Arletki już ją mam :anioł: . A te żółte też miała :P

lucyna pisze:Kasiu, jak Ty się pięknie ograniczasz lol
Śliczne mini i już czekam z zaciekawieniem jaką jeszcze kupiłaś :D W sumie to ja ciekawska nie jestem, ale lubię wiedzieć lol
Za chwilę, Lucynko, Twoja wiedza zostanie uzupełniona :D . A ograniczania uczę się od samych mistrzów lol

marwes63 pisze:Kasiu , ileż tego, i jakie one piękne te byłe i te nowe , nowo zakupione.
Zakupy :D one zawsze cieszą może" kac" jest trochę inny przyrównałem do kaca bo potem też boli głowa gdzie się podziały kochane pieniążki ale jak tu dla takich piękności powiedzieć nie.
Na dodatek pierwsza wyplata lepiej niech po niej ładnie kwitnie na oknie jak ma... :D
Faktycznie kolekcja bardzo szybko się rozrasta . :super:
Marku :* . Kolekcja z jednej strony się rozrasta, a z drugiej kurczy, ale takie jest życie Hmmm .
Wypłata została zaplanowana już kilka miesięcy naprzód, bo jak wiadomo potrzeby zawsze są, ale chciałam, żeby zostało jakieś miłe wspomnienie i było tylko dla mnie, a nie jak zwykle dla domu. A wiadomo, że kwiaty cieszą i pocieszą :D


rysia13 pisze:Kasiu śliczne Mini :D

Ja mam cztery , ale żadna jeszcze nie zaszczyciła mnie kwitnieniem :niepewny:
Rysiu, jak na razie z wyjątkiem mini od synowej, która kwitnie z odbicia i Pandy, która przedłuża jeszcze nie widziałam własnego pędu na miniaturce, ale nie tracę nadziei :P .


eva pisze:Piękne nowości :V :V
Niech zdrowo rosną i pięknie, obficie kwitną. :D
Evo , dziękuję :*


bichette pisze:Piękne kolorowe phal. i zdjęcia cudne, takie nasycone . . .Bardzo mi się podobają, zwłaszcza że deszcz za oknem.
Za oknami szaro i buro a u nas jak zwykle kolorowo ;)
Agnieszko, dziękuję :* . Łapałam ostatnie promienie zachodzącego słońca, ale się udało. Prawda, że storczykarze zawsze mają kolorowo :D


Kasiek pisze:Swietnie sie "ograniczasz" Kasiu! Ten zolty mini fajny, ma takie okragle plateczki, troche przypomina bratka, musze przyznac;)
Och, już chyba dam sobie z tym spokój, to może wtedy zadziała lol
Też uważam, Kasiu, że żółty jest :super:


nina1611 pisze:słodziaki ;) już jestem ciekawa tej która przyjdzie :D
Dziękuję, Małgosiu, zaraz uchylę rąbka tajemnicy ;)


Henryk pisze:Kasiu,przybiegłem obejrzeć tą Twoją-moją miniaturkę. :D
Śliczna jest,prawie jak moja. ;)
Ogromnie się cieszę, Henryku, że przybiegłeś i doceniłeś jej urodę ;) . Ale ja będę jej bronić jak lwica, bo dostałam ją z serca i kwiaty są już 'moje' :oczy:


kinkonga pisze:Nadrabiam zaległości na forum.. W tym czasie przybyło Ci, Kasiu wiele cudnych nowości ;) Ale ja muszę też docenić to, że zdjęcia jako takie bardzo ładne ;) Na tle natury :serce:
Dziękuję, Kingo :* , ja już się martwię, gdzie będę robić zdjęcia, jak natura będzie nieczynna :D . Chyba zamknę wątek do wiosny :hyhy:


Bożena pisze:Przepiękne te miniaturki na tle ogródeczka, ta żółta, aż ciężka od kwiecia....BRAVO!!! :)
Bożenko, dziękuję :* , wolałabym jednak, żeby to moje własne kwitnienia były tak obfite, a nie sklepowe. A co tam, żeby w ogóle były własne, a nie tylko miniaturkowa sałata lol


katarzynka575 pisze:Kasiu widzę że też nie możesz się oprzeć mini . Dwie ostatnie cudne a żółta raczej wygląda jak tulipanek botaniczny ;) Czy kupowałaś ją można na allegro ?
Mini od synowej też urocza i te w paseczki są chętne do kwitnięcia no przynajmniej u mnie z tych co mam one najchętniej kwitną :D
To chyba jakiś wirus z tymi miniaturkami, tak to sobie tłumaczę ;)
Tak, obydwie są z allegro.
Pocieszyłaś mnie z tym kwitnięciem, chociaż do tej pory chyba jesteś jedyną, której kwitną miniaturki :D




Zapowiadana miniaturka, którą mam i ja :anioł:
s.60 SAM_6215.jpg
s.60 SAM_6220.jpg
s.60 SAM_6221.jpg




Dziękuję wszystkim, którzy mnie odwiedzali i zostawiali tyle miłych wpisów.
Do zobaczenia w kolejnej części
:bye:
Zablokowany