Storczyki Eveliny :)

Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczyki Eveliny :)

Post autor: Kasia_Ra »

To super, że poradziłaś sobie z paskudztwem :ok: .
Gratuluję tak spektakularnego efektu opieki nad Liodoro, pięknie Ci zakwitł :oczka: .
gomolka

Re: Storczyki Eveliny :)

Post autor: gomolka »

Ogromne brawa dla Ciebie za świetną opiekę nad liodoro :klaszcze: Jestem zaskoczona, że mimo tak maleńkich korzeni roślina przetrwała i tak szybko zakwitła :0 A na sabotka czekam z niecierpliwością :gwizdać:
Kasia_K

Re: Storczyki Eveliny :)

Post autor: Kasia_K »

Liodoro cudowny, gratuluję że udało Ci się go doprowadzić do takiego stanu :)
Awatar użytkownika
Iwona1905
VIP
VIP
Posty: 897
Rejestracja: 4 lis 2013, o 17:35
Status: Aktywny
Lokalizacja: łódzkie

Re: Storczyki Eveliny :)

Post autor: Iwona1905 »

Gratuluję kwitnącego Liodoro oraz pąków na sabotku :D czekam na kwiatki lol
Pozdrawiam Iwona
Ewelina G

Re: Storczyki Eveliny :)

Post autor: Ewelina G »

Dziekuje za zmierzenie Liodoro. Wlasnie będę zamawiać, bo baaaardzo go chce. Najwyżej innego kwiatuszka odsunę dalej od parapetu, bo mam tez sporo fiołków odmianowych.
Uwielbiam cieniowane platki z fioletem i różem. Dokupilam tez niedawno sogo gotris hehe.
Te przedziorki to chyba roztocza. Lubia tez fiolki wlasnie. Przez nie stracilam z 30 sztuk, ale głównie mlode sadzonki.
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Storczyki Eveliny :)

Post autor: nina1611 »

Chyba w podobnym czasie przyjechał do nas Liodoro i z mojego to też był taki bidulek :( i mój narazie chyba nie myśli o pędzie :( no ale czekam cierpliwie :p
pięknie się swoim zajęłaś:* a on tak ładnie się odwdzięczył ! :-)
Gratulacje!!! :-)
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Awatar użytkownika
marwes63
Mistrz
Mistrz
Posty: 1435
Rejestracja: 26 sie 2012, o 08:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Turek; wielkopolska

Re: Storczyki Eveliny :)

Post autor: marwes63 »

Evelinko ależ musiałaś dołożyć starań i bardzo dobrze opiekować się Phal. Sweet Memory 'Liodoro" że tak pięknie się odwdzięcza.
Zawsze zastanawia mnie to że kobiety maja więcej cierpliwości i dłużej czekają na efekty, a są :super:
Czekam z niecierpliwością pewnie nie mniejszą jak Ty aby zobaczyć pyzaki sabotków :)
Karolkaaa
VIP
VIP
Posty: 1735
Rejestracja: 19 mar 2012, o 19:20
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Storczyki Eveliny :)

Post autor: Karolkaaa »

Kochana :super: :ok:
Brawo Brawo!!
Liodoro wart jest tego by o niego zawalczyć :)
Dziś napewno przy słoneczku pięknie pachnie i ślicznie się prezentuje żeby twój nos i oczy zadowolić.
Gratuluję :)
"Orchidee, dają tyle radości...one są moją pasją"

Pozdrawiam Karolina
Awatar użytkownika
tom_mix
VIP
VIP
Posty: 2626
Rejestracja: 18 gru 2011, o 22:25
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszowa, Wrocław

Re: Storczyki Eveliny :)

Post autor: tom_mix »

Wielkie :klaszcze: za szybkie zreanimowanie liodoro i doprowadzenie go do kwitnienia. Pięknie się prezentuje!

Trzymam kciuki za Sabotka, na pewno będzie piękny ;)
Jaganet

Re: Storczyki Eveliny :)

Post autor: Jaganet »

Witam

Gratuluję Ewelino powodzenia w uprawie tej sadzonki Liodoro, tak się złożyło, że była ode mnie...Początek niefortunny, ale obecny jej stan to rewelacja :D Potwierdzam za innymi, że masz talent do ratowania "zdechlaczków", wyprowadziłaś już storczyki z gorszej formy. Moja "stara" Liodoro niestety zachorowała tej zimy, zgniło jej dużo korzeni. Winię siebie za to, że eksperymentowałam na niej metodę knotową. Wszystko było :ok: dopóki nie nadeszła zima i krótkie dnie. Miała za mokro. korzenie słabo przesychały. W każdym razie ta porażka skutecznie zniechęciła mnie do nawadniania storczyków przy pomocy knota zanurzonego w wodzie :do bani: . Od 2 tyg. moja Liodoro jest reanimowana w mieszance kory i różnych dodatków z Orchidsklepiku, nie wiem czy wypuści nowe korzonki czy padnie.
Zablokowany