Skromna kolekcja Kasi K

Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Skromna kolekcja Kasi K

Post autor: bichette »

MM i FM :serce: , mi niestety oba padły :( , ale będę je u Ciebie podziwiała. Ciekawe jak nowość zakwitnie, lubię takie pstrokate kwiaty
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
Awatar użytkownika
Iwona1905
VIP
VIP
Posty: 897
Rejestracja: 4 lis 2013, o 17:35
Status: Aktywny
Lokalizacja: łódzkie

Re: Skromna kolekcja Kasi K

Post autor: Iwona1905 »

Kasiu FM i MM śliczne maluszki :* chętnie weszłabym w posiadanie Piccolo Red i multiflory w kropeczki :serce:
Pozdrawiam Iwona
Awatar użytkownika
nemo007
VIP
VIP
Posty: 501
Rejestracja: 25 gru 2013, o 17:13
Status: Aktywny
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skromna kolekcja Kasi K

Post autor: nemo007 »

Ale ja Ci zazdroszcze MM i FM, piekne są, a ja nie mam do nich ręki. Wszystkie pozostałe phal. rosną mi super, kwitną, właśnie za wyjątkiem MM. Miałem już dwa i zawsze mi padają, tzn drugi jeszcze nie padł, ale wygląda tragicznie.
Kasia_K

Re: Skromna kolekcja Kasi K

Post autor: Kasia_K »

Callanthe pisze:Jaka piękna nowość i piękny prezent :super: No to teraz musisz go pogonić :kijem: Żeby zakwitł jak najszybciej :D FM i MM to pięknotki, ślicznie wyglądają obok siebie :serce:
Pati dzięjuję :* C1 codziennie poganiam żeby zakwitł jak najszybciej ale póki co nic sobie z tego nie robi ;)
bichette pisze:MM i FM :serce: , mi niestety oba padły :( , ale będę je u Ciebie podziwiała. Ciekawe jak nowość zakwitnie, lubię takie pstrokate kwiaty
Agnieszko dziękuję za odwiedzinki :* Ja też jestem ciekawa i już się nie mogę doczekać tego kwitnienia ;)
Iwona1905 pisze:Kasiu FM i MM śliczne maluszki :* chętnie weszłabym w posiadanie Piccolo Red i multiflory w kropeczki :serce:
Iwonko dziękuję za odwiedzinki :* Ja Piccolo Red się tyle naoglądałam na forum i długo na niego polowałam aż wreszcie się udało :)
nemo007 pisze:Ale ja Ci zazdroszcze MM i FM, piekne są, a ja nie mam do nich ręki. Wszystkie pozostałe phal. rosną mi super, kwitną, właśnie za wyjątkiem MM. Miałem już dwa i zawsze mi padają, tzn drugi jeszcze nie padł, ale wygląda tragicznie.
Neomo007 dziękuję bardzo za odwiedzinki. Życzę Ci aby Twój MM odżył na wiosnę :)

A to moje podziękowanie za Wasze odwiedziny i miłe słowa :*

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Skromna kolekcja Kasi K

Post autor: bichette »

Ślicznie jak zawsze jest u Ciebie Kasiu. FM cudowny :serce:
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
Karolkaaa
VIP
VIP
Posty: 1735
Rejestracja: 19 mar 2012, o 19:20
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Skromna kolekcja Kasi K

Post autor: Karolkaaa »

hmmm właśnie mnie zastanawia cały czas jak to jest z tym FM...podobno słabiutka krzyżówka :/ większości pada....no ale u ciebie wygląda jak okaz zdrowia?! więc jak to jest?
Swoją drogą i tak do mnie bardziej przemawia MM bo go uwielbiam :)
"Orchidee, dają tyle radości...one są moją pasją"

Pozdrawiam Karolina
Awatar użytkownika
Bober
VIP
VIP
Posty: 1088
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 18:42
Status: Aktywny
Lokalizacja: Poznań

Re: Skromna kolekcja Kasi K

Post autor: Bober »

Ale kolory O_O same moje ulubione u storczyków :serce: :serce: :serce: Wszystkie woskowiaczki :D Uwielbiam je :super: Piękne fotki w słoneczku, teraz wiosna niedługo lato aż się chce więcej takich zdjęć oglądać :klaszcze:
Pozdrawiam, Pati!
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Skromna kolekcja Kasi K

Post autor: Kaktus »

No i co ja mam napisac? Trzeba jakies nowe slowa do naszego slownika dodac ,bo wszystkie juz sa takie oklepane.Pozytywnie zazdroszcze FM ,moj chyba niestety nie da rady :(
Piekne kolorki i swietne focie Kasiu :D
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Jaganet

Re: Skromna kolekcja Kasi K

Post autor: Jaganet »

Witam Kasiu

Śliczne masz phal. :) Też zastanawia mnie dlaczego MM są tak nietrwałe, wytrzymują ok. rok, a potem marnieją :0 Mojego kupiłam z 2 pędami na kiermaszu w lutym zeszłego roku. Przez cały czas pięknie kwitł, przedłużał pędy, ale niepokoiło mnie, że nie nawet latem nie wypuścił nowego liścia, stare nabierały brązowego odcienia, choć nie stał na słońcu, tylko obok normalnie wyglądających storczyków. Pod koniec ostatniej zimy zakończył kwitnienie, więc go przesadziłam do świeżego podłoża, korzenie ma OK, za to wszystkie liście mu brązowieją i marszczą się jakby na wbrew budzącej się teraz do życia przyrodzie...
Pozdrawiam Agnieszka
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Skromna kolekcja Kasi K

Post autor: Kasia_Ra »

Ale im dobrze u Ciebie - tyle kwiatów :klaszcze: .
Urodą wszystkich już się zachwycałam, ale takiej hybrydki w kropki jeszcze nie spotkałam na swojej drodze. Jest urocza :-) .
ODPOWIEDZ