Z elfowej krainy storczyków cz.II

lidka

Re: Z elfowej krainy storczyków cz.II

Post autor: lidka »

Justynka a dlaczego to to pleon czy jak mu tam rośnie tylko u Ciebie :V a u mnie nie ???
Awatar użytkownika
Efka
VIP
VIP
Posty: 1228
Rejestracja: 24 lip 2012, o 22:56

Re: Z elfowej krainy storczyków cz.II

Post autor: Efka »

Justynko, widać już tę wiosnę u Ciebie i to bardzo. Gratuluję sukcesu z Pleione, pięknie zakwitło :super: !
Biel - jest piękna - u kwiatów :serce: , ale za oknem to już za długo :/ .
Pozdrawiam, Efka
_____________________________
:serce: : http://www.wildchinchillas.org" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
marwes63
Mistrz
Mistrz
Posty: 1435
Rejestracja: 26 sie 2012, o 08:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Turek; wielkopolska

Re: Z elfowej krainy storczyków cz.II

Post autor: marwes63 »

Justysiu zazdroszczę widoków ale nie zazdroszczę zimy, bo wszyscy mamy jej dość .
Za to u ciebie w domu to już wiosna w pełni kwitnia, pięknie i kolorowo.
Widzę że Twoje wymarzone Pleionki o które pytałaś też raczą Cię swymi pięknymi i barwami i delikatnym kształtem kwiatków.
Jeśli mogę wtrącić swoje trzy grosze Justynko , to Ci powiem że ja nie jestem w ogóle przekonany że Twoje pleionki to Pleione formosana.
Akurat formosanki maja delikatniejszą barwę i warżkę w innej kolorystyce . Nie wspomnę tutaj o samych cebulach które jeśli są dobrze wykarmione to są sporych rozmiarów.
Te intensywnie wybarwione kwitnące pleione bardziej mi przypominają Pleione limprichtii ale jeśli kupiłaś je jako oznakowane w torebce z nazwą to ja tego nie będę negował.
Zresztą jak by się nie nazywały to i tak są piękne.
Stefanotisek też sobie nieźle poradził, ach co ja mówię, przy tak fachowej opiece z Twojej strony ładnie podrósl i zabiera się do pokazania tego co u niego najpiękniejsze .
Przepadam za jego duszącym wręcz zapachem kwiatów.
Awatar użytkownika
-Maroka-
Znawca
Znawca
Posty: 614
Rejestracja: 19 sty 2012, o 17:42

Re: Z elfowej krainy storczyków cz.II

Post autor: -Maroka- »

Polystachya fallax urocza, też uwielniam takie delikatne pachnidełka :D
a za pleione należą sie gratulacje
Pozdrawiam Karolina
Storczykomania
ODPOWIEDZ