Bożenkowe Storczyki :)

Awatar użytkownika
Sylwia3
VIP
VIP
Posty: 1819
Rejestracja: 19 gru 2011, o 06:15
Status: Aktywny

Re: Bożenkowe Storczyki :)

Post autor: Sylwia3 »

Witaj Bożenko!

Masz cudowne Paphiopedila- moje ulubione!!!!
MM - jak można się oprzeć temu cudownemu pieguskowi? PIĘKNY!
MOJE STORCZYKI
MOJE STORCZYKI cz.II
POZDRAWIAM SYLWIA

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies."- Konrad Lorenz
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Bożenkowe Storczyki :)

Post autor: lucyna »

Chyba żartujesz :gwizdać: My nie wiemy jak się czeka na swoje pierwsze kwitnienie ? O_O
Pamiętam doskonale jak obracałam doniczkami kilka razy dziennie aby zobaczyć tą małą wypustkę :oczy:
Pierwszy pęd na Cambrii własnoręcznie sobie złamałam :rumieni: , a później poszłooo :D
Awatar użytkownika
kasia74
Moderator
Moderator
Posty: 2584
Rejestracja: 17 gru 2011, o 23:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Bożenkowe Storczyki :)

Post autor: kasia74 »

Witaj Bozenko, też przybiegłam się przywitać, mas zfajnie zapowiadającą się kolekcję, roślinek na pewno nie długo przybędzie skoro trafiłaś do nas storczykomaniaków. A północne okna nie ma się co przejmować zawsze mozna uprawia te które mniej swiatła potrzebują albo zainstalować lampy doświetlajace :D
Chłopak Twojej córki wiedział jak się podlizać i kupił Ci kwiatka który bardzo Ci się spodobał ale któego sama obawiałaś się kupić, my mu tez powinniśmy podziękowac za Twój prezent bo przybył nam kolejny storczykomaniak. :D
pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
Bożena
Znawca
Znawca
Posty: 619
Rejestracja: 30 gru 2012, o 10:28

Re: Bożenkowe Storczyki :)

Post autor: Bożena »

Rysiu....jak chcesz, to będziesz miała, ;) właśnie dzisiaj kurier przywiózł mi paczkę, kupiłam w OS trzy odmiany masdevalli i czwartą dostałam gratis, to pewnie za to że zaczynam kupować hurtowo :)
Fotki zrobię i wstawię jutro jak mąż pójdzie do pracy, bo 4 dni temu jak dostałam MM powiedział do naszego kota, że ta Bożena całkiem już dziwaczeje ….nie mam do niego żalu, on nie czuje tego co ja i dla niego to jest dziwne ;)
Pozdrawiam Bożena.
Awatar użytkownika
kasia74
Moderator
Moderator
Posty: 2584
Rejestracja: 17 gru 2011, o 23:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Bożenkowe Storczyki :)

Post autor: kasia74 »

Bozenko to ja już czekam na zdjecia Twoich nowości, a męzem się nie przejmuj to normalne, mój też na początku przygody krzywo patrzył,a teraz sam mi mówi gdzie jakie storczyki widzi. Jedną vandę którą mam to sam wypatrzył w sklepie i wybrał :)
pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Bożenkowe Storczyki :)

Post autor: nina1611 »

Nie martw się jeszcze trochę . . . i Twój M. już w ogóle przestanie zwracać uwagę na jakąś nową roślinkę :D
mój M. od dawna nie może się już połapać co jest nowe a co już było hehe
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Awatar użytkownika
rysia13
VIP
VIP
Posty: 3196
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:14
Status: Aktywny
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Bożenkowe Storczyki :)

Post autor: rysia13 »

Bożena doskonale wiem jak się czeka na pierwsze kwitnienie :D

Mam Tolumnie , jak zobaczyłam pędzik to szybko przybiegłam tu nim się pochwalić, a że malutkie to to było musiałam zdjęcie przez lupę zrobić ;)
I wiesz co - ja go widziałam, reszta towarzystwa nie :/
Ale wiesz jaka to adrenalina :D :D :D
Później i tak wszyscy się cieszyli razem ze mną, bo wiedzą ,że mam Tolumniowego bzika :P

No mam nadzieję ,że na gorąco fotki wstawisz jak tylko mąż wyjdzie z domu ;)
Widzę ,że choroba w zaawansowanym stadium jak hurtowo kupujesz. Ja też jak kupuje , to często hurtem :gwizdać:
Też czekam na kuriera lada dzień :hyhy:
A mężem się nie przejmuj , mój nawet nie ma pojęcia kiedy i co ostatnimi czasy było kupione :gwizdać: :gwizdać: :gwizdać:
Dobrze trafiłaś - tu nikt nie będzie za Twoimi plecami kółek na czole rysował Obrazek

A tak w ogóle skąd jesteś?
Pozdrawiam Rysia
Mój wątek na poprzednim forum storczykowy kwietnik

Obecne wątki
cz.I Storczykowy kwietnik cz.II Storczykowy kwietnik II cz.III Storczykowy kwietnik III cz.IV Storczykowy kwietnik IV
Awatar użytkownika
Bożena
Znawca
Znawca
Posty: 619
Rejestracja: 30 gru 2012, o 10:28

Re: Bożenkowe Storczyki :)

Post autor: Bożena »

Sylwiu i Kasiu 74 dziękuję za odwiedzinki i miłe słowa....cieszę się, że Wam się moje storczyki podobają :)

Rysiu, Lucynko moim mężem to ja się nie przejmuję on sam ma pasję, nazywa się - wędkarstwo, ja sama nabijam się czasem z niego, że to chore tak siedziec cały dzień i gapic się na spławik .
Teraz kiedy ja odnalazłam swoją pasję on żartuje ze mnie ;), no i jesteśmy kwita :)

Rysiu mieszkam w Szprotawie, woj Lubuskie, może to że mam 15 km do Żagania i 35 km do Żar bardziej Ci wyjaśni na jakim terenie jestem :)
Pozdrawiam Bożena.
Karolkaaa
VIP
VIP
Posty: 1735
Rejestracja: 19 mar 2012, o 19:20
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Bożenkowe Storczyki :)

Post autor: Karolkaaa »

Bożenko będę chyba twoim stałym bywalcem :D :D
Z tym przejmowaniem się facetem to jest różnie powiem wam.
Mój już troszke mniej narzeka na ilość kwiatów ale mimo wszystko coś tam gada.
Natomiast wziął się na sposób i ja go nie oszukam że nic nowego niemam. Niemam jak przemycić. Od czasu do czasu liczy ile mam storczyków.......ostatnio mnie zaskoczył bo pytał dlaczego mu wyszło o jednego więcej?? ;( ;( ;( Masakra!!!!
Hehehe teraz mówię że dostaję :P rzadko że kupuję :P :P
"Orchidee, dają tyle radości...one są moją pasją"

Pozdrawiam Karolina
Awatar użytkownika
Bożena
Znawca
Znawca
Posty: 619
Rejestracja: 30 gru 2012, o 10:28

Re: Bożenkowe Storczyki :)

Post autor: Bożena »

Karolinko chciałam wpisać w Twoim wątku jak bardzo mi się masdusia z Twojego avatorka podoba, ale nie mogę, bo już zamknięty ;( wszystkie Twoje masdusie pięknie wyglądają. Cieszę się że razem będziemy wyglądały kwitnień u tych delikatnych kwiatków.
Pozdrawiam Bożena.
ODPOWIEDZ