Storczyki u Marka cz.2

Awatar użytkownika
marwes63
Mistrz
Mistrz
Posty: 1435
Rejestracja: 26 sie 2012, o 08:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Turek; wielkopolska

Re: Storczyki u Marka cz.2

Post autor: marwes63 »

:0 No nie myślałem…, proszę jak ślicznie trzy Kasieńki wpisały się pod rząd miło mi bardzo :* dla Was w podzięce moje drogie .
katarzynka575 pisze:Mareczku oczywiście że moja wyobraźnia od razu się załączyła ale uprzedzam będzie strasznie W tym ostatnim zdjęciu zobaczyłam stwora pożerającego żabę i tylko wystające jej nogi z jego paszczy.
(…)
Kasiu tak myślałem :D , bardzo lubię te Twoje skojarzenia… :ok: , ale czy tak strasznie?????
Wiem że pociąga Cię w stronę masdevalli więc chciałem pokazać tego maluszka tak troszkę inaczej, czy mi się udało to sama najlepiej wiesz.
Jak jeszcze wytrzyma i będę miał odrobinę czasu to postaram zrobić się małe porównanko z największą Monarch.
kasia_Ra pisze: Marku, a dlaczego ta bidulka taka poskręcana jak paralityk chyba jej nie zgniotłeś..
Kasiu to takie maleństwo że każdy powiew wiatru majta nią na wszystkie strony , a poskręcało ja z miłości do mnie …, przecież wiesz że ja wszystkie masdevallie kocham więc i one w jakiś sposób się rewanżują, a że ta tak , hmmm każdy sposób dobry
actus pisze: (...)I faktycznie wyglada jakby zabe wciagnelo.(...)
Kasiu próbuje się dopatrzeć tej żaby ale skoro popierasz swoją imienniczkę więc widocznie tak jest .
Oj dziewczyny macie wyobrażnie … ,strach się bać

Karolinko też dla Ciebie mam :* w podziękowaniu , zresztą Twoje imię też zaczyna się na literkę „K” ;)

I tym :* akcentem dla przedstawicielek tej piękniejszej części naszego forum kończę drugą część mojego wątku storczykowego w którym pisze poważnie i żartuję nie tylko na tematy storczykowe.

Jeśli nie macie mnie już dosyć to zapraszam do 3 części pod tym adresem:

http://storczykarze.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=955

Gdzie będzie mi bardzo miło Was gościć i czytać Wasze wpisy !

_________________________________________________________________________________


Bardzo proszę administratorów forum o zamknięcie tej części mego wątku storczykowego.
ODPOWIEDZ