Kolekcja Bichette III

Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Kolekcja Bichette III

Post autor: katarzynka575 »

Trochę późno ale jestem i witam się w III cz. :*

Aga ale piękne kwitnienia i ich zdjęcia :0 Dendrobium szkoda że tak krótko kwitło ,ale tak jak piszesz ,dobrze że pamiątka w postaci zdjęć jest ;) Belinka na tle nieba aż dech zapiera . Nie mogę się doczekać takiego widoku u mnie
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
arlet3
VIP
VIP
Posty: 1076
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:00
Status: Aktywny
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kolekcja Bichette III

Post autor: arlet3 »

Ufff i u Ciebie zaległości nadrobione. Ślicznie zaczęłaś trzecią część wątku, słoneczne zdjęcia z 3 strony rewelacyjne. :V
Melduję też, że Liodoro od Ciebie miewa się dobrze, rośnie mu nowy listek i korzonków kilka. :D
Awatar użytkownika
Mariusz3357
Znawca
Znawca
Posty: 793
Rejestracja: 14 cze 2012, o 17:47
Status: Aktywny
Lokalizacja: Radom

Re: Kolekcja Bichette III

Post autor: Mariusz3357 »

Bardzo ładne kwitnienia Aga :0
Bardzo lubię taki kolor u Vandy :)
Dendrobium kwitło cudownie,pewnie i tak niedługo Cię zaskoczy i znów zakwitnie... :D
A Masdevallia będzie piękna,chodzi mi po głowie myśl żeby z nimi spróbować.. ;)
Awatar użytkownika
Elżbieta
Mistrz
Mistrz
Posty: 1448
Rejestracja: 7 cze 2012, o 10:32
Status: Aktywny
Lokalizacja: Pasieki/Tomaszów Lubelski

Re: Kolekcja Bichette III

Post autor: Elżbieta »

Witam się w trzeciej części. :padam: Trochę późno :rumieni: ,ale lepiej późno niż wcale :niepewny: .
Dendrobium - od niego zacznę - zjawiskowe :piękne: ,trudno wyrazić to w słowach.Bellinka [ te bardzo lubię] też cacy :super: ,a katleja? Toż to u mnie byłoby nie do pomyślenia !!! Falki też ciekawe,no i psycholek mi się podoba.Zawsze je lubiłam,jak chciałam kupić,to nigdzie nie mogłam wówczas trafić,a obecnie nie mam miejsca :do bani: .
Pozdrawiam
Elżbieta

Aby życie było życiem,musi być bajką.

Część 1 viewtopic.php?f=10&t=409
Awatar użytkownika
iwka2
Znawca
Znawca
Posty: 589
Rejestracja: 15 sty 2012, o 21:41
Status: Aktywny
Lokalizacja: Niemstów k./Cieszanowa

Re: Kolekcja Bichette III

Post autor: iwka2 »

Aga vandzia śliczna :)
masdevallia tez ma ładny kwiatuszek :)
no a jak ta cattleyka z Włoch,zakwitła? :hyhy:
Pozdrawiam Iwona
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Kolekcja Bichette III

Post autor: bichette »

Lucynko dziękuję
Andzia, dzięki. Kiedyś się doczekasz takiego kwitnienia, może szybciej jak myślisz :)
Kasiu Ra dziękuję. Dumna jestem ;oczywiście że tak, ale ono w zasadzie samo zakwitło, mało skomplikowane i godne polecenia dendrobium, nie potrzebuje takiego chłodzenia i suszenia jak co po niektóre moje uparciuchy.
Tomku dziękuje. Prawda że niebo z takimi białymi obłokami jest o wiele ciekawsze od bezchmurnego. To jak z kobietą, w bieliźnie też ciekawiej niż bez wygląda . . . :anioł: :rumieni:
Rysiu ważne że jesteś :) Cosiek na Unicum rośnie, już widać że będzie kwiatuszek, jeden -jeśli nic się z pączkiem nie stanie.
Kasiu 575 Ważne że jesteś :) , dzięki za miłe słowa. Doczekasz się i widoku i zapachu belliny a jak już zakwitnie pierwszy raz będzie kwitnąć regularnie.
Arletko witaj. Zaglądaj częściej -nie będzie tyle zaległości :) Cieszę się że keiczek Liodoro ma się dobrze, jeszcze niech zakwitnie to będzie pełnia zadowolenia.
Mariuszu dzięki. Tez lubię takie Vandzie, wszystkie niebieskie i fioletowe kocham. Na masd idzie 2 pęd, wiec się młoda rozkręca. Jednocześnie nowe listki rosną :) Spróbuj z jakąś łatwiejszą hybrydką, Ela Ci pewnie doradzi, ja tą akurat mam od niej.
Elu, ile pochwał, bardzo dziękuję. Na Psycholka znajdzie się miejsce, ja mam w 1 doniczce 12cm 2 sztuki dorosłą maripose i młodą maripose albe, a liście dużo miejsca nie zajmują, znacznie mniej jak phalki
Iwonko, bardzo dziękuje. Cattleya rozkwita właśnie pomału, właściwie pierwszy z 2 pąków, ale już widzę że jest ciekawa. Ciekawe czy będzie pachnieć. Relacja będzie jak rozkwitnie :)

Dzisiaj zaczynam od fiołeczka od Mamy na Dzień Dziecka, to 2 fiołek od mamy. Jedyne 2 niestorczykowce w moim domu.
Mama wyhodowała go sama z listka, kochana jest :serce:
Obrazek

Bellina i kolejne 2 pączki :)
Obrazek

Vanda Blue Magic w pełnym rozkwicie, w dwóch odsłonach :) Bardzo lubię tą "teścióweczkę"
Obrazek

Obrazek

Miłego oglądania :)
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
Karolkaaa
VIP
VIP
Posty: 1735
Rejestracja: 19 mar 2012, o 19:20
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Kolekcja Bichette III

Post autor: Karolkaaa »

Agnieszka jestes okropna..
Straszliwie ci zazdraszczam Belliny i dość sporego kwitnienia bo ma aż dwa pedy.
No ale dość długo sie twoja cierpliwością bawiła więc musi ci wynagrodzić to. I zrobiła to super.
"Orchidee, dają tyle radości...one są moją pasją"

Pozdrawiam Karolina
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Kolekcja Bichette III

Post autor: nina1611 »

Agniesia, gdzie znalazłaś słoneczko? :D
Vanda zachwyca! sliczne zdjęcia :)
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Awatar użytkownika
Mariusz3357
Znawca
Znawca
Posty: 793
Rejestracja: 14 cze 2012, o 17:47
Status: Aktywny
Lokalizacja: Radom

Re: Kolekcja Bichette III

Post autor: Mariusz3357 »

Aga dałaś po oczach :inlove: :inlove: :inlove: Bellinki strasznie zazdroszcze,też chciałbym ją kiedyś kupić :D A Vanda Blue Magic to prawdziwe cudeńko :D Ma śliczny kolorek i w tych dwóch odsłonach wygląda rewelacyjnie... :0
Awatar użytkownika
marwes63
Mistrz
Mistrz
Posty: 1435
Rejestracja: 26 sie 2012, o 08:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Turek; wielkopolska

Re: Kolekcja Bichette III

Post autor: marwes63 »

Agnieszko jestem tak zszokowany pięknem i ilością kwitnień na Vanda Blue Magic że nie wiem co napisać , pewnie będę monotematyczny jak napiszę że piękno się podziwia a nie dyskutuje się nad nim.
Brakuje mi słów , tym bardziej że od dawna choruję na jakiegoś storczyka kwitnącego w kolorze "blue"! :super:
Zablokowany