Storczyki Kasi_Ra 2

Awatar użytkownika
tom_mix
VIP
VIP
Posty: 2626
Rejestracja: 18 gru 2011, o 22:25
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszowa, Wrocław

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: tom_mix »

Jeszcze takiego czarnuszka nie widziałem :0 Piękny! Może chcesz się zamienić ? :D mój ładnie pachnie :hyhy:
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Kasia_Ra »

Tomku, nie raz go już u mnie widziałeś, często go prezentuję :D .



Mało ostatnio spotykam w sprzedaży hybrydek, które chciałabym kupić - wszystkie albo już miałam, albo nie poruszają nic we mnie. Ale ostatnio mi się to przytrafiło: połączenie seledynu z różem i niejednolite ubarwienie :serce: . Zdjęcia tego nie oddają - wychodzi żółty zamiast zielonego, musicie więc uwierzyć mi na słowo ;-)


Obrazek

Obrazek


Taką już mam, ale nie wiedzieć czemu, zamiast pędu wyprodukowała keiki, więc skoro trafiła mi się w promocyjnej cenie, a u storczyka kwiat jest ważny, nie oparłam się :u3:


Obrazek



W lecie kupiłam od Ignaca phal. Liodoro, ale nie pokazywałam, bo chciałam, żeby się zaaklimatyzował. Zajęło mu to trochę czasu :oczy: . Teraz ruszył z pędem, z którym przyjechał i jeszcze zafundował mi własny :hura1: .



Obrazek

Obrazek

Obrazek


Nie mogę wprost uwierzyć, że będę miała kwitnące Liodoro :D . Moje pierwsze nadal pozostaje w stanie, jak go określa Ignacy, zombie :hyhy: .
Awatar użytkownika
Bober
VIP
VIP
Posty: 1088
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 18:42
Status: Aktywny
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Bober »

Jaka piękna ta pierwsza hybrydka :serce:
Super znalezisko :klaska:
A moje liodoro też raczej w nie najlepszym stanie :) Nie zapowiada się na kwitnienie ani jednego ani drugiego :)
Chyba nie jest mi dany Liodoro :)
Pozdrawiam, Pati!
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Kaktus »

Kasiu ,wiem jak ta pierwsza hybrydka wyglada ,kiedys za nia latalam ,nigdzie nie moglam znalezc! Sliczna jest :)
Liodoro i ten jego zapach ...... Oby nam pogoda sprzyjala,u mnie tyle paczkow zasuszonych ;(
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Awatar użytkownika
Iwona1905
VIP
VIP
Posty: 897
Rejestracja: 4 lis 2013, o 17:35
Status: Aktywny
Lokalizacja: łódzkie

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Iwona1905 »

Kasiu sliczna nowosć :* nie dziwię się, że uległas pokusie ;) Mój liodoro lada moment zakwitnie na przedłużeniu pędu, czekałam na to kwitnienie pół roku :D
Pozdrawiam Iwona
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Kasia_Ra »

Pati, Kasiu, Iwonko dziękuję :*


A oto już mój phal. Liodoro - kwitnie na pędzie Ignaca, więc to poniekąd jego zasługa :piwo: . Zapachu jeszcze nie wyczuwam, ale to dopiero trzeci dzień ...


Obrazek

Obrazek


Za to drugi Liodoro przechodzi ze stanu hibernacji w stan raczej zejściowy. Miałam nadzieję, że kolega go zmotywuje :hgw:
Za to różowo-zielona hybrydka, pasiasty i tzu chiang balm dają mi wiarę w storczyki, że są po to by kwitnąć ;) .
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Kaktus »

Piekny Kasiu ,ja tez uwielbiam Liodoro i zawsze bedzie w mojej kolekcji(chyba ze zejdzie to raczej drugiego nie kupie) ,tak jak i Piccolo Red ,ktory zalapal jakiegos grzyba i jest na wykonczeniu ,ale dzis wyobraz sobie pojechalam po keramzyt a tam pelno Piccolo i to za smieszna cene wiec od razu kupilam i juz sie nie martwie :D
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Kasia_Ra »

O, to Ci się udało :klaszcze: . Mój Piccolo Red też zszedł, ale jeszcze nie trafiłam na drugiego do tej pory.
Awatar użytkownika
nemo007
VIP
VIP
Posty: 501
Rejestracja: 25 gru 2013, o 17:13
Status: Aktywny
Lokalizacja: Warszawa

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: nemo007 »

Kasiu, strasznie się cieszę, że zakwitł Twój liodoro. :) Co do ich zapachu, to one u mnie pachniały wyłącznie podczas bardzo słonecznej pogody i niestety nie przypominam sobie, aby zimie pachniały.
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Kasia_Ra »

Ignacy, dziś rano wyczułam delikatny zapach, ale za to jaki uroczy :szczęśliwe:
Zablokowany