Storczyki Kasi_Ra 2

katja

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: katja »

Kasiu, piękne nowości :serce: Oby jak najszybciej uraczyła Cię kwiatami cassandra ...
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: nina1611 »

cieszę się, że Cooper Star już jest u Ciebie :) i w dodatku 3 pędy! super! oby kwitł jak najdłużej :) mój ma kwiaty od stycznia i cały czas tworzy coś nowego, więc jestem pewna , że Twój też pozytywnie Cię zaskoczy :)
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Magdzia

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Magdzia »

Witaj serdecznie :)
Phal. Cassandra alba przepiękne ma liście :0
Phal. I-Hsin Salmon 'Copper Star' piękny z taką delikatną zółtą obwódką :)
Ta miniatura kupiona co tak pięknie i intensywnie pachnie to Mini Philadelphia :) Mam dwie takie :D
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Kasia_Ra »

Kasiu_K, no czy nie pisałam o podobieństwie naszych gustów :pyt: :D .


Kasiu ( kasia74), dziękuję. Na wystawę jechałam, żeby też przy okazji odebrać zamówienie. Może właśnie dlatego rozczarowanie wystawą było mniejsze ;-).


Alicjo ( Alice 12), witam Cię w moim wątku :padam: . I jestem pełna zrozumienia dla zachwytów pod adresem Oncidium. Też mu się nie oparłam, i ten zapach :serce: . Jak go nie uśmiercę, to kupię sobie jeszcze inne lol .


Dzięki, Mariuszku, ja też u Ciebie tak gębę rozdziawiam, miło że rewanżujesz się tym samym lol :hyhy: .


Kasiu ( actus) miło mi, że wpadłaś i dziękuję za miłe słowa :padam: . Czuję, że to ja będę częstym gościem u Ciebie :gwizdać: .


Agnieszko ( bichette), dla mnie też jest cudowny, nie tylko zapach - zadręczałam wczoraj wszystkich wąchaniem :młotek: - ale też kolor. Uwielbiam takie tonacje :serce: .


Agnieszko ( Jaganet), naprawdę cudeńko sobie wybrałaś na wystawie :klaszcze: .


Marku, ja też jestem nocny .. ups, no właśnie .. lubię sobie posiedzieć w nocy, kiedy cały dom śpi :D ( uff, wybrnęłam ;-) ) . I też lubię ciemne kolory. Ale dla kontrastu, lubię biel :hyhy: .
Jeśli chodzi o Cassandrę alba, to To co widać na fotce, to pozostałość po starym pędzie, ale dzięki temu wiem, że roślina jest zdolna do kwitnięcia :oczy: .
A szybko rozrastającej kolekcji, to lepiej żebyś mi nie gratulował, bo mnie samą ten fakt napełnia przerażeniem :O


Sylwio, nawet nie wiesz, jak pragnę powąchać w słoneczku Coppera, a tu jak na złość jutro ma być u nas 13 st, deszcz i wiatr :zdegustowany: :kwaśny:


Kasiu ( katja) , u Cassandry nie tylko kwiaty są słodkie, ale i zapach :-) . Też mi się do nich pali ;-).


Małgosiu, mój Cooper Star już sprawił mi wiele radości . Pewnie te kwiaty nie utrzymają się zbyt długo, bo podróż i aklimatyzacja, ale przecież i tak liczę na przyszłe własne kwitnienia :anioł: .


Witam Cię, Magdziu, w moich progach :padam: . W Cassandrze, w dużej mierze, urzekły mnie liście - lubię wszystkie takie posrebrzane :-).
A w tej mini skusiło mnie własnie podobieństwo do Philadelphii, zapach poczułam dopiero później ^_^ .
kokolidek
VIP
VIP
Posty: 1453
Rejestracja: 13 maja 2012, o 07:30

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: kokolidek »

Trochę się człowiek zagapi i już odzywać się głupio, bo to dopiero niedawno zaczęłaś, a teraz takie rarytasy, że nawet nazw nie potrafię powtórzyć :D A tak niedawno na "czarnucha" polowałaś :D :super:
Pozdrawiam Ala
Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich
— A. Sapkowski
Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie
Kokolidkowe.. część II
Kokolidkowe .. część III
Kokolidkowe zasady w kuchni - porady
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Kasia_Ra »

Alu, a po co powtarzać nazwy :pyt: Robisz 'Ctrl C' , a potem 'Ctrl V' i już masz nawet najtrudniejszą nazwę :D .
A na tęczowego nadal poluję :gwizdać:
lidka

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: lidka »

O rajusiu ale cudeńka :V Nie no tak to nie ma no następna mnie tu kusi ;( I jak tu normalnie funkcjonować no jak człowiek z jęzorem po podłodze lata !!!
Kurkuma

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Kurkuma »

Wspaniałe zakupy :) Phalaenopis I-Hsin Salomon Copper Star w pięknym rozgrzewającym kolorze :oczka:
Awatar użytkownika
Bożena
Znawca
Znawca
Posty: 619
Rejestracja: 30 gru 2012, o 10:28

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Bożena »

Kasiu, piękne nowości i muszę Cię pochwalić za to że kupiłaś Cooper Starka - nie pożałujesz tego :)
ta różowa miniaturka to musi mniec coś wspólnego z Philadelphią, podobne jak siostry :)
Pozdrawiam Bożena.
Awatar użytkownika
Bober
VIP
VIP
Posty: 1088
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 18:42
Status: Aktywny
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Bober »

Hej Kasiu!
Wpadłam się przywitać i zrzucam kotwicę, bo na pewno tutaj się zatrzymam na dłużej O_O Piękne kwiaty, połowa z nich to moje wielkie chciejstwa :super: Cudne kwitnienia!

A teraz uciekam... :gwizdać: Do pierwszej części ^_^
Pozdrawiam, Pati!
Zablokowany