Storczyki Kasi_Ra 2

Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Kasia_Ra »

Lidziu. Słońce Ty moje, jak wspaniale, że nareszcie wpadłaś pokrzyczeć na mnie :D . Już tęskniłam :* .

Dziękuję, Łucjo, Copper Star ma cudowny kolor, szczególnie podświetlony popołudniowym słońem - niestety to zupełnie nieuchwytne dla mojego aparatu :do bani: . Ale jak tak dziś na niego patrzyłam, jak się grzeje w słoneczku, to aż się ciepło na sercu robiło :zakochany: .

Dzięki, Bożenko, ale tak mi wszystkie oczy wykłuwałyście :kijem: tym Copperkiem, że nie było wyjścia :D .
I tak mi teraz pachną z mini philadelphijką na parapecie, plus jeszcze Oncidium, że już mi nic do szczęścia nie potrzeba :anioł: .

Witam Cię, Pati, w moich progach :ukłon: i dziękuję za tyle miłych słów :* . Może uda Ci się nie zasnąć, podczas przeglądania poprzedniej części, gdzie dopiero uczyłam się życia forumowego :oczy: ;-) .
Kasia_K

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Kasia_K »

Kasiu oczywiście, że pisałaś :D A i będzie kolejny tego dowód..... :D Nie wytrzymałam, pozazdrościłam Ci :P , i też sobie zamówiłam Phal Liodoro ....:D Czekam teraz z niecierpliwością na przesyłkę ;) I obawiam, się że to może nie być koniec moich polowań.... za tydzień Małoposka Wystawa Storczyków w Krakowie i strasznie kusi mnie żeby się wybrać, a jak się wybiorę to nie ma szans żebym wróciła z pustymi rękoma.... a miejsca coraz mniej :(
marta325
Początkujący
Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 25 maja 2013, o 22:07

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: marta325 »

Witaj Kasiu. Wpadlam sie przywitac i oniemialam. Cooper star cudowny. A ta pachnaca miniaturke mam i ja :D W czasie ladnej slonecznej pogody wypelnia przecudownym zapachem caly pokoj :)
Pozdrawiam Marta
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Kasia_Ra »

Kasiu_K, zazdroszczę Ci kolejnej wystawy, nawet jak nic nie kupisz, to sobie pooglądasz, a jak kupisz - to na pewno będzie jakieś chciejstwo ! Tak czy siak, zawsze do przodu :D .
Ja też mam coś zamówione :anioł: , i też w napięciu czekam ..


Witam Cię, Martusiu, u siebie :) . Widzę, że też jesteś ' zapachowcem' ;) , ja nie mogę oprzeć się pachnącym kwiatom, delektuję się ich zapachem ^_^ . A co dziwne, moi domownicy są niewrażliwi na zapach kwiatów. Teraz jak siedzę przy komputerze, dolatuje do mnie zapach Oncidium, które stoi przy uchylonym oknie. Do miniaturki trzeba podejść, a w Copperka nos wsadzić. Fajny on jest - też go bardzo lubię :-).
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: katarzynka575 »

Kasiu ale zakupy łałłł .A koper ;) cudny i jeszcze ma 3 pędy . Też bym go kupiła :D (tylko miejsca już brak )
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Kasia_Ra »

Dzięki, Kasiu :* . Jeśli chodzi o miejsce, to już się boję zimnych nocy, kiedy trzeba będzie zabrać ze 20 storczyków z tarasu do domu :O .



Owocna jesień ;) :

Algidka po trudnym czasie ma dwa pędy
2 s.7 SAM_7395.jpg

Takiego grubego pęda, jakiego ma Ph. Darwin :hyhy:
2 s. 7 SAM_7393.jpg

Colmanara Tropic jungle na balkonowym zesłaniu wyprodukowała pędzika :-)
2 s. 7 SAM_7428.jpg

Masdevallia od Eli ma przyrościk :ok:
2 s. 7 SAM_7430.jpg

Ponieważ Oncidium z Łańcuta przekwitło, a trafiłam w hurtowni na kolejne, podążyłam za jego zapachem :gwizdać:
2 s.7 SAM_7390.jpg

A Ph. I-Hsin Salmon Copper Star uwielbia się pławić w słońcu :serce:
2 s. 7 SAM_7386.jpg
2 s. 7 SAM_7388.jpg

Moje pachnące storczyki razem :oczy:
2 s. 7 SAM_7391.jpg
Ostatnio zmieniony 6 cze 2016, o 21:19 przez Kasia_Ra, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: katarzynka575 »

Kasiu to szykuje się kolorowa jesień, tyle pedzików super.

Czy ja dobrze zrozumiałam kupiłaś drugie cudne oncidium ? :D

A koperek pławiący się w słonku ślicznie wygląda i widać że mu to służy . Kasiu jak najwięcej takich zdjęć ,zimą będziesz nam je pokazywać dla poprawy humoru ;)
Pozdrawiam Kasia
Alice 12

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Alice 12 »

Kasiu gratuluje tylu pedzikow :super: A oncidium...marzenie :serce: :serce: :serce:
No i znowu sie zakochalam w Phalaenopsis I-Hsin Salmon Copper Star, same cudenka masz :D
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Kaktus »

Ja sie przylacze do zachwytow i juz sama nie wiem co pisac skoro moje poprzedniczki juz wszystko napisaly :D Oncidium wymiata!!!! :hyhy:
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
marta325
Początkujący
Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 25 maja 2013, o 22:07

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: marta325 »

Ja nie wiem co napisać, to zrobię tylko tak :0 :0 :super:
Pozdrawiam Marta
Zablokowany