Storczyki Kasi_Ra 2

Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Kasia_Ra »

Marku, jak wstawiałam te zdjęcia to rzeczywiście jeszcze był środek lata, ale już od paru dni jesień, i to wcale nie 'złota Polska' :( . Widzę, że też lubisz ciemne kolory :D .



Miło mi Bożenko, że wierzysz we mnie, oby się sprawdziło ;) . Jak już wyżej pisałam: lato, lato i po lecie :/ . No i jak ja będę teraz zdjęcia robić :zmieszany:



Małgosiu, dzisiejsze zdjęcia nie będą już słoneczne, ale za to na gorąco :D . Nowości też. To u Ciebie zakochałam się w Phal. I-Hsin Salmon 'Copper Star' i dziś nie oparłam mu się - ani jego zapachowi ;) .




Dziś byłam na wystawie w Ogrodzie Botanicznym w W-wie, również, żeby odebrać zamówienie z SO. A to moje skarby:

Phal. Cassandra alba
2 s.5 SAM_7372.jpg


A ponieważ nie było drugiej rośliny z zamówienia, a na stoisku stał 3 pędowy Phal. I-Hsin Salmon 'Copper Star', nie ulegało wątpliwości, że nie odejdę bez niego :oczy:
2 s.5 SAM_7237.JPG
2 s.5 SAM_7368.jpg



A to jest roślina, kupiona w zeszłym tygodniu jako miniatura ( O_O ), ma śliczne nakrapiane liście i cudnie pachnie
2 s.5 SAM_7369.jpg
2 s.5 SAM_7371.jpg

Zdjęcia bez słońca, ale chciałam się podzielić nowościami :D . Zresztą już chyba trzeba się powoli przyzwyczajać do mniejszej ilości słońca :gwizdać: .
Ostatnio zmieniony 29 maja 2016, o 23:39 przez Kasia_Ra, łącznie zmieniany 1 raz.
Kasia_K

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Kasia_K »

Kasiu gratuluję udanych łowów :D wiedziałam, że coś fajnego upolujesz ;) Twój Phal. I-Hsin Salmon 'Copper Star cudowny - nie dziwię się, że nie mogłaś wyjść bez niego, ja wczoraj próbowałam, ale musiałam się po niego wrócić :D Phal. Cassandra alba piękne ma liście, oby szybko pokazał się pędzik, minturka śliczna :serce:
Awatar użytkownika
kasia74
Moderator
Moderator
Posty: 2584
Rejestracja: 17 gru 2011, o 23:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: kasia74 »

Zdjęcia w słoneczku śliczne a i nowości niczego sobie i aż trzy pędziki na Phal. I-Hsin Salmon 'Copper Star gratuluje udanych zakupów :D
pozdrawiam Kasia
Alice 12

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Alice 12 »

Witaj Kasiu, Piekna kolekcja, ale najbardziej spodobalo mi sie Oncidium przywiezione z Lancuta, poprostu cudowne :serce:

Pozdrawiam Alicja :)
Awatar użytkownika
Mariusz3357
Znawca
Znawca
Posty: 793
Rejestracja: 14 cze 2012, o 17:47
Status: Aktywny
Lokalizacja: Radom

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Mariusz3357 »

Kasiu piękne zakupy zrobiłaś. :D :0 Zwłaszcza 3-pędowy Salomon. :V
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Kaktus »

Czesc Kasiu ,ja rowniez wpadlam sie przywitac ,obejrzalam Twoje watki ,piekna kolekcja ,nowe nabytki rowniez.Bede zagladac :D
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: bichette »

Copper Star jest niesamowity. Zaskakujące jest że taka hybrydka pięknie pachnie :) , dla mnie bomba
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
Jaganet

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: Jaganet »

Kasiu, w niedzielę również byłam na tym kiermaszu, ok. 11-ej, jeszcze przed napływem tłumu ;) Na stoisku SO zainteresowało mnie 3 pędowe Phal. I-Hsin Salmon 'Copper Star', ale nie kupiłam go kiedy dopatrzyłam się żółtych zmian na trzonie. Może Tobie udało się natrafić na zdrowy okaz, ja nie miałam szczęścia. Na pocieszenie wybrałam kwitnącego Doritaenopsis "Black Bird" - jak zrobię fotkę, to pochwalę się nim w swoim wątku.

Pozdrawiam Agnieszka D.
Awatar użytkownika
marwes63
Mistrz
Mistrz
Posty: 1435
Rejestracja: 26 sie 2012, o 08:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Turek; wielkopolska

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: marwes63 »

Kasia_Ra pisze:Marku, jak wstawiałam te zdjęcia to rzeczywiście jeszcze był środek lata, ale już od paru dni jesień, i to wcale nie 'złota Polska' :( . Widzę, że też lubisz ciemne kolory :D .
(...)
Kasiu bo ja jestem nocny Marek ,( "typek" 8) z pod ciemnej gwiazdy ;) :D )dlatego lubię cimne kolory ;)
... a słoneczka faktycznie już coraz mniej i te deszcze :( , nie lubię tego.Może w końcu nadejdzie ta polska piękna złota jesień
No tak ale przecież ja tutaj wpisuję się nie po to aby ponarzekać tylko pochwalić Twoje nowe cacuszka
Phal. Cassandra alba zapędzikowane
Phal. I-Hsin Salmon 'Copper Star' kwitnacy
hybrydka pachnąca
:super:
Kolekcja bardzo szybko rozrasta się Tobie -gratuluję!
SYLJED

Re: Storczyki Kasi_Ra 2

Post autor: SYLJED »

Kasiu nowość od Gosi ,piękna .
Ale zaszalałaś,proponuję w słoneczku coopera powąchać - pięknie pachnie :P :P
Zablokowany