Wielka milosc Actusowej :):):)

Małgorzata77

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Małgorzata77 »

Witam Cię Kasieńko :)
Przeczytałam i obejrzałam wszystko...... i zabrakło mi słów ! Nie wiem co napisać...
Cudowne, wspaniałe, przepiękne kwitnienia !!!
Moja lista chciejstw powiększa się z każdym Twoim zdjęciem :)
Ta taczka , drzewko, filiżanka ... To jest prawdziwa, wielka miłość :serce:
Nawet cattleyki, które mi się nie podobały są cudowne :serce:
Pozdrawiam serdecznie ;)
Małgosia
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: lucyna »

Cała nasza Kaśka i jej storczyki :hypnod:
Kasia_K

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Kasia_K »

A u Ciebie Kasiu jak zwykle cudownie - Red Queen skradła moje serce :serce: Piegusek to już w ogóle - rozpoczęłam polowanie na niego :D Jak tu ograniczać się z zakupami jak takie śliczności pokazujesz? :D
Karolkaaa
VIP
VIP
Posty: 1735
Rejestracja: 19 mar 2012, o 19:20
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Karolkaaa »

Mamusia ;) :D :D heh
Kochana duży buziol dla ciebie..ślicznie u ciebie :) Multiflorka naprawdę przepiękna :)
"Orchidee, dają tyle radości...one są moją pasją"

Pozdrawiam Karolina
Awatar użytkownika
Iwona1905
VIP
VIP
Posty: 897
Rejestracja: 4 lis 2013, o 17:35
Status: Aktywny
Lokalizacja: łódzkie

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Iwona1905 »

Kasiu jestem oczarowana :serce: Red Queen czy to hybrydka? Piegusek też śliczniutki :) Kasiu czy masz w swojej kolekcji phal.Guadelupe Pineda x bellina Ponkan? Jeśli tak, to napisz czy jest trudny w uprawie i jak z nim postępować.
Pozdrawiam Iwona
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Kaktus »

Sobota ,sprzatanie ,odkurzacz wlaczony ,wiec i tu "przejade" :D
Wszystkim bardzo dziekuje,naprawde sie ciesze ,ze jestescie tu ze mna :*
Iwona1905 pisze:Kasiu jestem oczarowana :serce: Red Queen czy to hybrydka? Piegusek też śliczniutki :) Kasiu czy masz w swojej kolekcji phal.Guadelupe Pineda x bellina Ponkan? Jeśli tak, to napisz czy jest trudny w uprawie i jak z nim postępować.
Pragne wyjasnic ,ze moja czerwona mini nie nazywa sie "Red Queen",sama ja tak nazwalam ,jako ,ze to moja czerwona krolowa przeciez :D
Iwonko Guadelupe Pineda x Bellina Ponkan akurat nie mam,ale mam wiele innych ,ktore tak samo sie uprawia.Potrzebuja wiecej wilgoci niz nasz duze hybrydki,ale sa bardziej wrazniwe na wode ,slonce ,jedna kropelka do stozka i po storczyku.Powiem Ci ,ze u mnie botaniki i ich hybrydy lepiej rosna jak te duze marketowe ,nie wiem dlaczego :niepewny:
kasja pisze:Śliczne masz storczyki, trudno wybrać faworyta :P I widzę że też eksperymentujesz. Ciekawy jestem jak wyjdzie to dendrobium w mecharium :)
Na osłodę brzydkiego weekendu fotka chyba twoich ulubieńców. Wprawdzie to hybrydy, ale w jakiej różnorodności !

Obrazek

Spora część była potem do kupienia w przecenie.
Takich fotek nie nalezy mi pokazywac bo jak bym tam wpadla ,to niezle bym pobuszowala lol
Rzeczywiscie kocham sabotki ,ale nie tylko ,co do mojego eksperymentu w mini mecharium...
Bellatulum wypuszcza listek :klaszcze: ,korzonkow na razie nie widac,ale mysle,ze ten listel to dobry znak :oczy:
Obrazek

Keiki dendrobium ma zaczatki nowych korzonkow(jakosc kiepska ,ale inaczej sie nie dalo)
Obrazek
Małgorzata77 pisze:Witam Cię Kasieńko :)
Przeczytałam i obejrzałam wszystko...... i zabrakło mi słów ! Nie wiem co napisać...
Cudowne, wspaniałe, przepiękne kwitnienia !!!
Moja lista chciejstw powiększa się z każdym Twoim zdjęciem :)
Ta taczka , drzewko, filiżanka ... To jest prawdziwa, wielka miłość :serce:
Nawet cattleyki, które mi się nie podobały są cudowne :serce:
Pozdrawiam serdecznie ;)
Małgosia
Malgosiu,tak sie ciesze ,ze Cie widze :D :* .Teraz szybciutko watek zakladaj ,bo tez masz sporo do pokazania :super:

Elu :* Primullinum jest piekne ,mam nadzieje ,ze uda Ci sie uratowac.U mnie jak widac powyzej na razie mini mecharium sie sprawdza ,a teraz czekam na zywe spagnum(jesli dotrze zywe :/ )i w wiekszym pudelku je posadze.

Martus ,ten Twoj Xerxes specjalnie kwitnie caly czas ,bo nie chce do nowej mamy ;(

Gomolka ,Kasiu_Ra,Patka,Mariusz,Karolcia,Lucus,Kasiu_K,Nemo,Kasiek dziekuej kochani naprawde bardzo serdecznie :*

A teraz focie :D
Wlasnie zakwitly.....
Moj kochany ,niezawodny ,wierny i piekny Pinocchio :serce: :serce: :serce:

Obrazek
Obrazek

Magical

Obrazek
Obrazek

Ludisia

Obrazek
Obrazek

Nastepna mini rozwinela paczusia.

Obrazek
Obrazek

Wiec filizanka-gigant sie powoli zageszcza :D
Obrazek

Mannii Black x Tetraspisprzedluzyl ped :)

Obrazek
Obrazek

I takie tam :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Multiflorka oznaczona dzieki Ani(Dzika) :* ,ona jako jedyna tej zimy tak obficie mi zakwitla.

Obrazek

Moja gwiazda :serce:

Obrazek
Obrazek

I na koniec wczorajszy nabytek ,mini Dendrobium Phalaenopsis.Pierwszy raz widze wersje mini :D

Obrazek
Obrazek

Milego week-endu :)
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Kasia_K

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Kasia_K »

Kasiu zatkalo mnie totalnie... takie cuda zaprezentowalas :) nie moge sie zapatrzec :hypnod: :hypnod:
Awatar użytkownika
kasia74
Moderator
Moderator
Posty: 2584
Rejestracja: 17 gru 2011, o 23:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: kasia74 »

Kasiu muszę Ci sie przyznać ze ja to już czekam na sobotę z niecierpliwością, bo zawsze wtedy u Ciebie mogę oczy nacieszyć. Ludisia jak dla mnie na zdjeciach wygląda lepiej niż w rzeczywistości. Nigdy mi się nie podobała ale Twoje zdjecia sa śliczne. Kasiu a ten fioletowy phalaenopsis na zbiorówce z MM to co?? Pozostałe też śliczne :serce: brawa dla reanimowanego sabocia, jest listek :klaszcze: to pewnie i nie długo bedą korzonki :)
pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
Iwona1905
VIP
VIP
Posty: 897
Rejestracja: 4 lis 2013, o 17:35
Status: Aktywny
Lokalizacja: łódzkie

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Iwona1905 »

Kasiu dziękuję za odpowiedź, myślę o zakupie i chyba się zdecyduję :) Filiżanka cudna :serce: bardzo kolorowa, gratuluje nowego zakupu :ok: .Zrób zdjęcie w całości dendrobium phal. wtedy będzie widać to mini ;)
Pozdrawiam Iwona
Awatar użytkownika
darek
VIP
VIP
Posty: 923
Rejestracja: 4 lut 2012, o 19:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: darek »

Tyle piękności że nie wiadomo co napisać :D .Piękne kwitnienia.
Zablokowany