Wielka milosc Actusowej :):):)

Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Kaktus »

Hej kochani!Piekna wiosna u mnie w koncu :klaszcze: ,musze przyznac ,ze sniegu to ja tej zimy na oczy nie widzialam :D
Dziekuje ze wpadliscie i zostawiliscie slowko dla moich kwiatuszkow :*
kasialb1 pisze:Kasiu kwitnienie Princessy oszałamiające, gratuluję pozostałych również :)
Kasienko dziekuje :*
Callanthe pisze:Ja mam jeszcze drugiego faworyta oprócz Królewny :serce: Pinokio lol Może jeszcze sobie kiedyś sprawię tego pana oprócz Helenae, co by towarzystwo miały :D
Pati,zawsze bedziemy miec cos na liscie ,niezaleznie od tego co juz kupimy :D .Mi sie mazy Pinocchio w wersji alba ,ale to juz wiesz :*
bichette pisze:Kasiu, phal Parishii jest wspaniały, kiedyś widziałam na żywo i bardzo mi się podoba to maleństwo.
Księżniczka oszałamiająca, niezwykłej urody :serce: . Bardzo chciała bym mieć jej żółtą(białą) wersję.
Dzieki za info co do długości kwitnienia dendrobium, długo dystansowiec z niego :)
Agus :* .Parishii jest sliczny i naprawde malenki,a co do Princesski ,mam tez versje Flava,wlasnie doszla do siebie i ladnie rosnie ,marzy mi sie juz zobaczyc jej kwiatuszki :)

Lucus,Karolka,Nineczko ,Tomek,Mariolka :* dziekuje kochane.

Elu.Ciesze sie bardzo ,ze moj Pinocchio podbil rowniez Twoje serce.Faktycznie jest sliczny ,ale one wszystkie sa piekne.On pierwszy raz kwitl inaczej ,teraz bardziej mi sie podoba.Zreszta kocham je wszystkie :)

I kwiatuchy :D :D :D

Zaczne od mojego nowego zakochania :oczy: :oczy: :oczy: :oczy:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

To moje pierwsze Zygopelatum i jestem nim zachwycona :serce: .Jest piekny i slicznie pachnie ,wiec jak nam sie uda to na tym na pewno sie nie skonczy(zreszta juz mam nastepnego u Marka :* i Darka moze tez :* lol )

Zakwitl tez Yin's Green Jewel,na razie jest zielony ,z czasem robi sie bardziej zolty.Bardzo go lubie.

Obrazek
Obrazek

Princesska otworzyla drugiego kwiatuszka,pierwszy bardzo szybko klapnal,ale to moja wina ,bo ja przestawilam,zeby chronic przed sloncem :(

Obrazek

I dwie hybrydki :)

Obrazek

Obrazek

szykuje mi sie kilka kwitnien ,ale poczekam z nimi chyba do nowego watku ,bo juz niedlugo trzeba bedzie zakladac nowy.
Milego week endu i pieknej pogody :*
Ostatnio zmieniony 8 mar 2014, o 15:25 przez Kaktus, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Awatar użytkownika
kasia74
Moderator
Moderator
Posty: 2584
Rejestracja: 17 gru 2011, o 23:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: kasia74 »

Kasia jak zwykle same piękności, zyguś śliczny, musi się udać, :D bo ja już czekam na kolejne odmiany u Ciebie.
pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Kasia_Ra »

Szczęściara z Ciebie z tym śniegiem, ja niestety trochę go nazrzucałam z i sprzed dużego samochodu :wkurzony: , ale nie będę narzekać, bo i tak dużo mniej niż zeszłego roku...
Wiosna u Ciebie rzeczywiście piękna :ok: , tak kolorowo się objawiła :oczy: .
Zyguś przecudny i życzę, żeby było Wam po drodze ( zresztą nie mam wątpliwości, masz zielone ręce ;-) ), o Princessce nie muszę chyba pisać, bo to że kupiłam sobie własną mówi samo za siebie :D .
Zielony Green Jewel bardzo mi się podoba i jak dla mnie mógłby taki pozostać, choć bardzo lubię żółte kwiaty. Zielony jednak jest rzadziej spotykany.
Szybko pędzi Twój wątek i cały czas w nim coś nowego :super: :klaszcze: . Nie daj za długo czekać na kolejną część :zerka: .
Awatar użytkownika
grzegorz
VIP
VIP
Posty: 505
Rejestracja: 3 lut 2013, o 17:30
Status: Aktywny
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: grzegorz »

Kasiu
Na zdjęciu wygląda jakby Parishii miał białe płatki lekko kropkowane?
U mnie są czysto białe :kwaśny:
I masz racje, princessa staje się coraz bardziej popularna (najwyraźniej przegapiłem ja na wystawie więc zamawiam).
No ale czemu się tu dziwić po - Twoim zaprezentowaniu? :klaszcze:
Pozdrawiam,
Grzegorz

Storczykowa dziupla
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: lucyna »

Nasza Kasia ma nowy romans :D tym razem z Zygmuntem :hyhy: i coś mi się wydaje, że to będzie szczęśliwy związek ;)
Jakie to zielonkawe cudo jest piękne :0 pozostałe też oczywista godne pozazdroszczenia :ok:
Awatar użytkownika
Bober
VIP
VIP
Posty: 1088
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 18:42
Status: Aktywny
Lokalizacja: Poznań

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Bober »

Kasia Zyguś jest cuuuuuuuuuuudny :serce: :serce: :serce: :serce: Chciałabym go powąchać :D Ten żółty też jest piękny, ale można sobie język połamać żeby wypowiedzieć nazwę lol Princess kiedy ja na żywo zobaczę jej kwiatki ? :krzesło: Hybrydki śliczne :D
Kasiu jestem pewna, że prędzej czy później dorwiesz Pinocchio w wersi alba :D
Pozdrawiam, Pati!
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: nina1611 »

hybrydki śliczne :) a Yin's Green Jewel . . . brak mi słów, jest uroczy :serce: :serce: :serce:
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Kurkuma

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Kurkuma »

Zygopetalum śliczny. Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie miałam okazji powąchać tego rodzaju storczyka Obrazek Phal. Yin's Green Jewel piękny. Ostatnio ten kolor za mną chodzi :hyhy: Wszędzie coś widzę w odcieniu jasnej zieleni. Księżniczka cudo - jest od kilku miesięcy na mojej liście ;) Hybrydki śliczne i takie wiosenne :D
Awatar użytkownika
Mariusz3357
Znawca
Znawca
Posty: 793
Rejestracja: 14 cze 2012, o 17:47
Status: Aktywny
Lokalizacja: Radom

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Mariusz3357 »

Widać że wiosna idzie.. !!! :D Pięknie Kasiu. :*
Zyguś piękny :super: Widać że strasznie je polubiłaś. :klaszcze: Ale ten Yin's Green Jewel,cud sam w sobie. :D Śliczny. :serce: :serce: Mógłby zostać zielonym..rzadko się spotyka takie.. :ok: Pachnie ? :)
Kasia_K

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Kasia_K »

Kasiu wiosna to u Ciebie na całego :klaszcze: Nic dodać ... tylko patrzeć i podziwiać :D
Bardzo fajny jest ten Yin's Green Jewel a Princesska cudo :serce:
Zablokowany