Wielka milosc Actusowej :):):)

Awatar użytkownika
Bober
VIP
VIP
Posty: 1088
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 18:42
Status: Aktywny
Lokalizacja: Poznań

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Bober »

Pięknie Ci wszystko kwitnie :klaszcze: Princess Kaiulani i Piccolo Red wspaniałe :serce:
Pozdrawiam, Pati!
mara

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: mara »

Wszystkie są piękne. Cudownie kwitną, można zatapiać wzrok w nich. O_O :serce: :serce:
Awatar użytkownika
grzegorz
VIP
VIP
Posty: 505
Rejestracja: 3 lut 2013, o 17:30
Status: Aktywny
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: grzegorz »

Ale narobiłaś zamieszania swoim pojawieniem się tu! :V
Teraz to mi wieczoru nie starczy żeby to wszystko poprzeglądać. ;(
I do tego tyle pięknych storczyków przyniosłaś - nie wiem tylko co na to nasze roślinki powiedzą jak zamiast na nie chuchać będziemy na okrągło w necie siedzieć. :D
Pozdrawiam,
Grzegorz

Storczykowa dziupla
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Kaktus »

Pati,Marka dziekuje kochane :* :*
Grzesiu ,na razie za duzo nie ma do ogladania ,mam nadzieje ze niedlugo sie to zmieni :D .Super ze wpadles i ze Ci sie podoba :klaszcze: .A na storcze nie masz co chuchac ,im mniej tym lepiej ,zreszta sam wiesz jak jest..... :D
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Awatar użytkownika
kasia74
Moderator
Moderator
Posty: 2584
Rejestracja: 17 gru 2011, o 23:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: kasia74 »

Kasiu piękne hybrydki i szlachta też :D
pozdrawiam Kasia
marta325
Początkujący
Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 25 maja 2013, o 22:07

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: marta325 »

Kasiu wszystkie orchidee masz piekne. Ale Bernice jest moj number one. Jest przecudowna :serce: :serce:
Pozdrawiam Marta
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Kasia_Ra »

Uwielbiam phalenopsisy i jestem zauroczona wszystkimi :oczka: :piękne: . Swoich faworytów mam, ale jak miałabym wymieniać, to byłaby z połowa ;-) :hyhy: .
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: bichette »

Księżniczka i Bernice :oczka: :piękne:
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
Awatar użytkownika
kasialb1
VIP
VIP
Posty: 703
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:52
Status: Aktywny
Lokalizacja: pomorskie

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: kasialb1 »

Witaj na forum, masz piękną kolekcję storczyków, ale najbardziej będę czekać na rozkwit Rhy.Coelestis Blue, napisz, jak długo go masz? To pierwsze kwitnienie, jak się domyślam :)
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Kaktus »

Kasienko dziekuje kochana ,bardzo sie ciesze ze wpadasz jak zawsze :klaszcze:
Martus,wiem ze bernice Ci sie bardzo podoba ,pamietam:)
Kasiu Ra,moimi faworytami tez zawsze byly phala.Pisze byly bo choc nadal je uwielbiam ,sa inne gatunki ktore mnie zachwycaja jak paphio,wandy ,tolumnie ...moglabym tu wymieniac jeszcze ,wiec troche sie teraz przekwalifikowalam :D
Sarenko-BichettePrincesska jest sliczna ale Kaiulani Miki jest zdecydowana krolowa mojej kolekcji :D .Niestety obecnie odpoczywa ;(
Kasialb1,Bardzo sie ciesze ,ze mnie odwiedzilas :* .Tez czekam na Rhy najbardziej!!!Dobrze sie domyslasz ,ze to moje pierwsze prywatne i osobiste kwitnienie bedzie O_O .Juz sie najeczalam Kasi i Dorotce ,ze nie beda kwitly ,nic sie nie dzieje i bla bla bla lol .A tu prosze jaka niespodzianka!Kupilam ja dokladnie 10 lutego ,bardzo szybko sie zaaklimatyzowala ,wypuscila mnostwo "europejskich" korzonkow ,podczas gdy wandy i asco staly jak zaklete ,wiec sie ich pozbylam ,zostawiajac tylko Sylvie Palmeri ,darowana przez sprzedawce a kupilam Asctm. miniatum x Ascda. Pralor,Aer.houllettian x Aer.fabellata i Rhy.Bangkok Sunset.Mysle ,ze w moich warunkach te wlasnie beda wspolpracowac chetnie ,poza tym sa sliczne :D
Zapomnialam wczoraj ,ze kwitnie u mnie jeszcze Penang Girl :młotek: ,wisi sobie w koszyczku dosc wysoko i jakos mi umknela....

Obrazek

Zgodzicie sie ze mna ,ze kochamy wszystkie storczysie ,ale kazdy z was ma w swojej kolekcji jakas perelke ,ukochana ,sliczniusia itp :D .Moja to Phal Braceana ,ktora pieknie rosnie na podkladce (nie wiem z czego :rumieni: ) z dodatkiem spagnum i ktora zaraz otworzy kwiatuszek :serce: :serce: :serce:

Obrazek
Obrazek

I jeszcze was moim Henkiem pomecze ,bo do paszczy mu dzis zajrzalam :serce: i w ogole to strasznie zakochana w nim jestem :serce:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ufff ,ale sie naprodukowalam lol
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Zablokowany