Storczykowa kolekcja Magdzi :)

Magdzia

Re: Storczykowa kolekcja Magdzi :)

Post autor: Magdzia »

Dziękuję bardzo za wizytkę oraz cieplutkie słowa :*
Niespodzianka była wyjątkowa i bardzo udana :D Kocham również takie niespodzianki i bardzo bym chciała, żeby było ich więcej :D Jestem szczęśliwa, że to słoneczko jest teraz u mnie i sprawia, że każdego dnia uśmiecham się gdy na nie patrzę :) Dziękuję Kasieńko (Kasia_Ra) :* To prawda mam wspaniałego i wrażliwego Męża :oczy: Karolinko widzę, że także zwróciłaś na to uwagę :D Na razie goni za korzeniem i ciekawa jestem kiedy go prześcignie :) Potem mam nadzieję, że dorówna pozostałym dwóm pędziorom :D
Kasia_K

Re: Storczykowa kolekcja Magdzi :)

Post autor: Kasia_K »

Rewelacyjna miniaturka ;) ja też się nie mogłam jej oprzeć ;) to kolejny storczyk którego mamy obie :D
Awatar użytkownika
Bożena
Znawca
Znawca
Posty: 619
Rejestracja: 30 gru 2012, o 10:28

Re: Storczykowa kolekcja Magdzi :)

Post autor: Bożena »

Magdziu, oba są piękne , ale to śliczne żółte śliczności, mnie zachwyciło, to cudowne, mieć w te jesienne dni takie małe słoneczka na parapecie :)
Pozdrawiam Bożena.
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Storczykowa kolekcja Magdzi :)

Post autor: bichette »

Obie mini śliczne choć ja wole żółte słoneczko :) , Mieciu ma bardzo ładne płatki, takie :serce:
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
Magdzia

Re: Storczykowa kolekcja Magdzi :)

Post autor: Magdzia »

Kasia_K pisze:Rewelacyjna miniaturka ;) ja też się nie mogłam jej oprzeć ;) to kolejny storczyk którego mamy obie :D
Dziękuję Kasieńko :) Cieszę się, że mamy kolejnego wspólnego storczyka :D Nie dziwię się, że nie mogłaś jej się oprzeć :)
Bożenko i Agnieszko dziękuję Wam za ciepłe słowa :) Rzeczywiście ta słoneczna mini ociepla mi teraz te krótkie, zimne i ciemne popołudnia :) Mam takie swoje prywatne słoneczko w domu zamiast na dworze :D Agnieszko Miecio rzeczywiście tego jednego kwiatuszka ma takiego :serce: Następny już ma okrągłe płateczki.

Dzisiaj mogę w końcu pokazać Wam jak rozkwitły 2 kwiatuszki u mojego drugiego MM :D
Ten drugi ma 2 pędy, a będzie miał więcej kwiatuszków niż na tym 3 pędowym :V Tak się prezentują:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Buźkę pokazał również mój Phal. Pirate Picotee, który jest u mnie od września 2012 roku. Wspaniale kwitnie. Zrobił sobie tylko niecałe pół roku przerwy od kwitnienia sklepowego. W kwietniu pojawił się nowy pędzik, który po przekwitnięciu przedłużył się i rozwija już kolejne pączusie. Do tego wszystkiego w październiku pojawił się kolejny pędzik, :V Tak się obecnie prezentuje:

Obrazek

A tu jego buźka:

Obrazek

Dzisiaj odkryłam drugi pędzik na moim FM :V :D Piękny widoczek, a będzie jeszcze piękniejszy jak oba pędziki zakwitną :D Dziwię się tym storczykom, że chce im się kwitnąć w taką pogodę, gdzie dni są co raz krótsze i mają tak mało światła dziennego. Szkoda tylko, że tak bardzo powolutku rosną, bo bardzo nie mogę się doczekać tego pierwszego własnego kwitnienia :)

Obrazek

Wszystkim odwiedzającym życzę przyjemnego i spokojnego poniedziałku :)
Kurkuma

Re: Storczykowa kolekcja Magdzi :)

Post autor: Kurkuma »

Dzień dobry ;)
MM śliczny :serce: Lubię pieguski ;)
Pirat bardzo mi się podoba.
Brawo dla FM :klaszcze: Już nie mogę doczekać się kwiatuszków one są takie śliczne...
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Storczykowa kolekcja Magdzi :)

Post autor: Kaktus »

Ooooo moja Madziunia w koncu posprzatala te tony kurzu tutaj :D
Az sie wierzyc nie chce ,ze MM tak pieknie doszedl do siebie po tych perypetiach z podrozami :klaszcze: :klaszcze:
Naprawde bardzo sie ciesze!A pedow na FM strasznie Ci siostra zazdrosze ,bo moj ani mysli pupsko ruszyc lol lol lol
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Awatar użytkownika
Bober
VIP
VIP
Posty: 1088
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 18:42
Status: Aktywny
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczykowa kolekcja Magdzi :)

Post autor: Bober »

Śliczny MM, piękne są te drobne kwiatusie :D
Już nie mogę się doczekać kiedy będą kwiatki na FM, zawsze mi się bardziej podobał niż MM :)
Pozdrawiam, Pati!
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczykowa kolekcja Magdzi :)

Post autor: Kasia_Ra »

Ale się fajnie czyta wymianę czułości między siostrami :D , zawsze chciałam mieć siostrę :uśmiech:
Prześliczne, moje ulubione kwiatuszki MM - pięknie je sportretowałaś :ok:
Taki Pirat, to super sprawa - nie dość, że ładny ogromnie, to jeszcze jaki chętny do kwitnienia !
No i dwa pędy na FM - gratulacje :klaszcze:
Karolkaaa
VIP
VIP
Posty: 1735
Rejestracja: 19 mar 2012, o 19:20
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Storczykowa kolekcja Magdzi :)

Post autor: Karolkaaa »

O kurczę zazdroszczę ci kwitnienia MM..moje jakieś dziwne..ani liścia a już nie mówie o pędach.
Wkurzę się to sprzedam i kupię drugie.
FM ci zakwitnie?? wow to już wogóle :) :)
"Orchidee, dają tyle radości...one są moją pasją"

Pozdrawiam Karolina
ODPOWIEDZ