Kolorowe okna Marty

marta325
Początkujący
Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 25 maja 2013, o 22:07

Kolorowe okna Marty

Post autor: marta325 »

Witam Was wszystkich serdecznie. Mam na imie Marta. Od 7 lat mieszkam w Holandii. W swojej kolekcji posiadam ok 70-80 storczykow. W tym tylko kilka botanicznych. Reszta to hybrydki. Za namowa kolezanek z innego forum postanowilam zalozyc tu swoj watek. Mam nadzieje, ze bedziecie do mnie czasem zagladac :) Dzis pokaze tylko krotki wycinek tego co posiadam i co aktualnie kwitnie. Milego ogladania :*

A wiec dwie moje Vandy:
ObrazekObrazek
Moj MM, ktorego mam juz rok i zaszczycil mnie dwoma pedzikami

Obrazek

Dendobrium bruteosum, ktorego dostala od kolezanki Alice12. Milrusek, ale kocham go miloscia bezgraniczna :D


Obrazek
Pozdrawiam Marta
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Kolorowe okna Marty

Post autor: Kaktus »

Marta,my spac a Ty watek zagladasz spryciaro??? I tylko 4 fotki??? Fajnie ,ze dolaczylas :*
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Awatar użytkownika
Sylwia3
VIP
VIP
Posty: 1819
Rejestracja: 19 gru 2011, o 06:15
Status: Aktywny

Re: Kolorowe okna Marty

Post autor: Sylwia3 »

Witaj Martusiu!

Powiedz mi jedno- gdzie Ty się tyle ukrywałaś???? :O
70-80 storczyków to ogromna kolekcja!!!!
Vandy cudowne- ja jednak nie mam do nich ręki i nawet nie chcę próbować z nimi bo to zakończyłoby się ich uśmierceniem.
MM - jak można się oprzeć temu maluszkowi! Te jego piegi są cudowne.
MOJE STORCZYKI
MOJE STORCZYKI cz.II
POZDRAWIAM SYLWIA

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies."- Konrad Lorenz
marta325
Początkujący
Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 25 maja 2013, o 22:07

Re: Kolorowe okna Marty

Post autor: marta325 »

Witaj Kasiu :* Spać nie mogłam i postanowiłam, że po co czekać, zakladam od razu :D Na resztę zdjęć przyjdzie pora. Tak wszystko na raz pokazać i co potem ;)
Sylwia dziekuje za odwiedziny i miłe slowa :* To fakt kolekcja moja do małych nie należy, ale widzę tu wieksze :D
Pozdrawiam Marta
Awatar użytkownika
kasia74
Moderator
Moderator
Posty: 2584
Rejestracja: 17 gru 2011, o 23:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Kolorowe okna Marty

Post autor: kasia74 »

Witam się i ja u Ciebie, fajnie ze założyłaś tu swój wątek nie będzie trzeba latać do innego forum aby podziwiać twoje piękności. Ja co prawda juz te kwiaty widziałam i chyba chwaliłam, ale tu też pochwalę. Są piękne, szczególnie vandy :serce: Mam nadzieję ze z czasem będziesz pokazywać kolejne swoje kwitnienia bo przy tej ilości co masz u siebie na pewno coś tam będzie kwitło niedługo :D
pozdrawiam Kasia
marta325
Początkujący
Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 25 maja 2013, o 22:07

Re: Kolorowe okna Marty

Post autor: marta325 »

Witsm Cie Kasiu. Dziękuję za odwiedziny :* U mnie cały czas coś kwitnie :) Więc na pewno w niedlugim czasie wstawię więcej zdjęć. Tylko muszę chyba troszkę mniejsze zdjecia wrzucać, bo te 4 prawie całą stronę zajmują :)
Pozdrawiam Marta
SYLJED

Re: Kolorowe okna Marty

Post autor: SYLJED »

Witaj na forum :)

To już sporą kolekcję posiadasz,mam nadzieję,że niedługo przedstawisz resztę :)
Magdzia

Re: Kolorowe okna Marty

Post autor: Magdzia »

Jestem i ja Martusiu :D Twoją kolekcję już miałam okazję podziwiać i wiesz, że bardzo podobają mi się Twoje kwitnienia :) Zaprezentowane Vandzie są piękne :super: Przepiękne jest to pierwsze zdjęcie na tle nocnego nieba :super:
marta325
Początkujący
Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 25 maja 2013, o 22:07

Re: Kolorowe okna Marty

Post autor: marta325 »

Witaj SYLJED :* Miło mi Cię gościć w moich skromnych progach :) Zdjęć mam kilka tysięcy, więc na pewno od czsu do czasu coś wstawię :D Taki maniak fotograficzny jestem :gwizdać:
Pozdrawiam Marta
marta325
Początkujący
Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 25 maja 2013, o 22:07

Re: Kolorowe okna Marty

Post autor: marta325 »

I Ciebie witam Magdziu :* To zdjęcie było robione w dzień. Właśnie burza nadciągala i takie ciemne niebo było :D
Pozdrawiam Marta
ODPOWIEDZ