Kolorowe okna Marty

Awatar użytkownika
tom_mix
VIP
VIP
Posty: 2626
Rejestracja: 18 gru 2011, o 22:25
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszowa, Wrocław

Re: Kolorowe okna Marty

Post autor: tom_mix »

Widzę moją ulubioną żółtą hybrydkę w paski :D świetna jest!

Ten Twój Biały Doritaenopsis istne cudo, jeszcze takiego nie widziałem :oczy: no i krzyżówka amboinesisa z equestrisem całkiem całkiem. Ciekawi mnie jakie ona ma kwiaty, amboinesis ma duże, nawet bardzo a equestris wiadomo maluszek.
marta325
Początkujący
Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 25 maja 2013, o 22:07

Re: Kolorowe okna Marty

Post autor: marta325 »

Chyba czas watek odkurzyc...
tom_mix pisze:Widzę moją ulubioną żółtą hybrydkę w paski :D świetna jest!

Ten Twój Biały Doritaenopsis istne cudo, jeszcze takiego nie widziałem :oczy: no i krzyżówka amboinesisa z equestrisem całkiem całkiem. Ciekawi mnie jakie ona ma kwiaty, amboinesis ma duże, nawet bardzo a equestris wiadomo maluszek.
Dziekuje w imieniu maluszka. Ja tez uwazam, ze jest piekny. Krzyzowka ambioinensisa z equestrisem ma sredniej wielkosci kwiatki. Raczej male, niz duze. Ciut wieksze od kwiatkow miniaturek.

Nina 1611, Darek, marwes68, nemo007, Mariusz, Lucynko, Elzbieto, Kasiu_Ra serdecznie dziekuje za odwiedziny i mile slowa. Niestety jest jakis blad i nie moge Was cytowac i odpowiedac kazdemu z osobna. Nawet usmieszkow nie moge wstawic, buuu.

Ostatnio nie kupuje nic nowego, bo moja storczykoza jakby lekko odpuscila ;:306 Nie jezdze po sklepach, nie szukam w internecie. Chyba chora jestem... ;:oj Moze jak przyjdzie wiosna, to znow pojade na zakupy storczykowe. Co prawda jeden parapet mam mniej, bo mi syn storczyki z pokoju wyeksmitowal ;:224

Ostatnio bylo kilka slonecznych dni, to Was pomecze zdjeciami ;:306
Na pierwszy rzut leci jeden z moich ulubiencow phal. amboinensis x phal. equestris apari.

Obrazek Obrazek

Niezawodna , ciagle kwitnaca Tunja ( Janeczko teraz na pewno zobaczysz kurz ;:306 )

Obrazek Obrazek Obrazek

Maluszek z wiekszym braciszkiem

Obrazek Obrazek

I hybrydki

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Marta
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Kolorowe okna Marty

Post autor: Kasia_Ra »

Uwielbiam, gdy odkurzasz :D ... . Ja zresztą żadnego kurzu nie widzę, tylko błyszczące jak lustra liście i skrzące się kwiaty, ale ja tam ślepa jestem 8) .
Żółć tej ostatniej hybryski sprawiła, że zrobiłam :V . Fantastyczny !
I jeszcze biały z czerwoną warżką i dolnymi płatkami w innym kolorze :super: . Już taki podziwiałam w wątku Mariusza :piękne: .
Tunje udało mi się kupić na all.. i też cieszy moje oczy swą urodą - wyjątkowy storczyk :klaszcze: .
I na koniec zjawiskowy phal. amboinensis x phal. equestris apari :padam:
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Kolorowe okna Marty

Post autor: Kaktus »

Martunia,w koncu sie zaczynasz poprawiac ,ale wiem ,wiem ,remont :D Mam nadzieje ,ze teraz juz bedziesz czesciej.
Kwitnienia jak zwykle piekne ,ze o fotkach nie wspomne :D .A to ,ze nie kupujesz ,normalne...Masz tam tego tyle ,ze nie musisz lol lol lol
Jak mija zima?Duzo storczykowych strat?
I jak zwykle sie potwierdza ,ze wszystkie krzyzowki Equestrisa sa przesliczne :serce: :serce: :serce:
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Awatar użytkownika
Bober
VIP
VIP
Posty: 1088
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 18:42
Status: Aktywny
Lokalizacja: Poznań

Re: Kolorowe okna Marty

Post autor: Bober »

Maluch najpiękniejszy :D Nie mogę się napatrzeć jaki jest mały lol
Fajnie, że odświeżyłaś wątek :D Lubię oglądać Twoje zdjęcia i kwiaty :super:
Krzyżówka z equestrisem ma piękny pomarańczowy odcień warżki, aż razi w oczy 8) :D
A ta biała hybrydka z czerwoną warżką ile ma kwiatów O_O
Pozdrawiam, Pati!
Awatar użytkownika
agata06
VIP
VIP
Posty: 226
Rejestracja: 4 mar 2012, o 09:25
Status: Aktywny
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kolorowe okna Marty

Post autor: agata06 »

Ależ różnorodność odmian i koloró :super: Cudnie się prezentują w promieniach słońca :D
Z pozdrowieniami
Agata
Awatar użytkownika
Iwona1905
VIP
VIP
Posty: 897
Rejestracja: 4 lis 2013, o 17:35
Status: Aktywny
Lokalizacja: łódzkie

Re: Kolorowe okna Marty

Post autor: Iwona1905 »

Witaj Marto!
Pięknie i kolorowo u Ciebie , podziwiam phal. amboinensis x phal. equestris apari , hybrydki też cudne :)
Pozdrawiam Iwona
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Kolorowe okna Marty

Post autor: lucyna »

Co tam uśmieszki i cytowanie ;) taki ''błąd'' to nie problem.
Najważniejsze, że jesteś i wstawiłaś takie cudowne zdjęcia :inlove:
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Kolorowe okna Marty

Post autor: bichette »

Lubie ten Twój wątek przeglądać, już kilka razy obejrzałam w całości bo bardzo tu kolorowo i radośnie, aż serce się raduje na widok tylu kolorów.
Ciekawi mnie czy ambonensis x equestris pachnie -też go mam od małej siewki z agaru (jeszcze mi nie kwitł).
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
Kasia_K

Re: Kolorowe okna Marty

Post autor: Kasia_K »

Prześliczne kwitnienia, najbardziej mnie urzekła Tunja - miałam kiedyś możliwość jej zakupu ale tego nie zrobiłam i teraz oczywiście żałuję ...Sesja taka kolorowa, że zapachniało wiosną :)
ODPOWIEDZ