Storczyki Mary

Alice 12

Re: Storczyki Mary

Post autor: Alice 12 »

Weroniko gratuluję; ja myślę że pedzika :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: I tak jak już Kasia pisała, zaczęłaś od najtrudniejszych, wiec należą się podwójne gratulacje :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:
mara

Re: Storczyki Mary

Post autor: mara »

katarzynka575 ( Kasiu ), witaj w moim wątku, mam nadzieję, że zagościsz na dłuzej. :-)


Alice 12 ( Alicjo ) - też myślę, że to pędzik.
Dziś popatrzyłam na innego storczyka, który mi przekwitł - również odbija :klaszcze:
W dodatku jeden zdechlaczek też kluje mi niespodziankę :klaszcze: Korzonek to nie jest, więc myślę, że zalążek też pędzika :super:
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczyki Mary

Post autor: Kasia_Ra »

Gratulacje :D Odwdzięczyły się za opiekę :super: , teraz tylko potrenują Twoją cierpliwość zanim zakwitną :hyhy: , ale i tak już jest z górki. No i ciekawe jak zakwitną ;) :pyt:
Awatar użytkownika
tom_mix
VIP
VIP
Posty: 2626
Rejestracja: 18 gru 2011, o 22:25
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszowa, Wrocław

Re: Storczyki Mary

Post autor: tom_mix »

Cześć Weronika :D przyszedłem zobaczyć co masz u siebie i co widzę, piękny biały phal. Szkoda że nie mam miejsca na takie wielkoludy, kiedyś jak miałem jeszcze białaski u siebie zawsze kwitły niezawodnie, a i kwiaty są bardzo dekoracyjne.
Nowości, choć odwodnione na pewno dasz sobie rady :) trzymam mocno :super: i czekam aż nam pokażesz jak wszytkie zakwitną, najlepiej równocześnie, czego Ci bardzo życzę.
Awatar użytkownika
Elżbieta
Mistrz
Mistrz
Posty: 1448
Rejestracja: 7 cze 2012, o 10:32
Status: Aktywny
Lokalizacja: Pasieki/Tomaszów Lubelski

Re: Storczyki Mary

Post autor: Elżbieta »

Witaj Weroniko.
Piękny sukces,a więc zdrowie reanimowanych falenopsisów :piwo: !!! To choroba,to prawda,ale zdrowa.Kto komu zabroni być zdrowo zakręconym? :D Każda pasja jest dobra :ok: .Niektóre tylko niebezpieczne. :do bani:
Pozdrawiam
Elżbieta

Aby życie było życiem,musi być bajką.

Część 1 viewtopic.php?f=10&t=409
Ancik

Re: Storczyki Mary

Post autor: Ancik »

U Ciebie Weroniko to się dopiero dzieje!! Też lubię nabywać takie bidulki, a do tego niespodzianki :))
Magdzia

Re: Storczyki Mary

Post autor: Magdzia »

Wpadłam się przywitać u Ciebie :)
mara pisze:Mam tylko nadzieję, że na wiosnę zobaczę ładne pędziki :D
życzę Ci tego z całego :serce:
Gratuluję odbicia z oczka u reanimka :klaszcze: :super: Piekny widoczek :D Trzymam kciuki i życzę powodzenia w dalszej reanimacji :super:
mara

Re: Storczyki Mary

Post autor: mara »

Dziękuję Wam moi kochani! :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :*

Jeszcze prze-piękniejszy jest widok, gdy reanimek przedłuża dwa pędy i nowy pędzik wypuszcza :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :hyhy: :D
Awatar użytkownika
Bober
VIP
VIP
Posty: 1088
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 18:42
Status: Aktywny
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczyki Mary

Post autor: Bober »

Hej Mara :klaszcze: Miło Cię tutaj widzieć! Nie wiem dlaczego mnie u Ciebie jeszcze nie było, chociaż obejrzałam cały wątek :rumieni: Wydawało mi się, że już pisałam, ale dopiero niedawno rozszyfrowałam piktogramy tutaj jak jest nowa wiadomość w wątku, jak nic nie ma, a jak jest w wątku do którego już się wpisałam :gwizdać:
Pozdrawiam, Pati!
Kurkuma

Re: Storczyki Mary

Post autor: Kurkuma »

Witaj u nas Weroniko :) Biały falek śliczny :serce: Lubię falki w tym kolorze, a sama mam tylko jednego (na razie :hyhy: ). Piątka phalków na piątkę :ok: Na pewno szybko Ci zakwitną.
ODPOWIEDZ