storczyki Katarzynki IVcz.

Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: storczyki Katarzynki IVcz.

Post autor: katarzynka575 »

Kochani dziękuję że zaglądacie do mnie i za miłe wpisy .Dzisiaj trochę kwitnących phal.

Zacznę od moich peorlic-ów
Obrazek
Dziwaczek - jakoś krótko kwitł już został mu ostatni kwiatek .

Kasiu-Ra dla Ciebie cudaczek kilka jego zdjęć .
Obrazek
I w słonku (musiałam przenieść go do pokoju syna )
Obrazek

Obrazek
I w towarzystwie ze swojego mrocznego parapetu
Obrazek

I następny cudaczek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Aga bichetka ten cudak rozwija kwiatuszki po kolei
Gosiu gojak teraz widzę że różnią się bardzo kwiatuszkami a byłam przekonana że mamy takie same mini

Teraz "normalne" phal.
Obrazek
Od tego wszystko się zaczęło . Te trzy kwiatki kwitną na dwóch pędach
Obrazek
Piegusek
Obrazek
Jaśminek
Obrazek
Skarlet
Obrazek
Philadelphia
Obrazek
Walentynka co prawda dopiero dzisiaj zaczyna pokazywać pyzaka ale jak cieszy .
Tergo storczyka kilka osób z FO radziło wyrzucić ponieważ miał jaśniejsze miejsca na liściach . Nie miałam serca wyrzucić go . Pierwsze wakacje przestał na balkonie odizolowany od reszty storczyków . Kwitnie już 3 raz co prawda dwoma kwiatkami ale i tak sprawia mi zawsze radochę .

I na koniec moja nowość też walentynkowy od mężusia :D
Tym bardziej cieszy, ponieważ już nie może patrzeć na moje storczyki (ich ilość ) a tu proszę .Choć maleńki (następna mini) jaki piękny
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zawsze chciałam takiego mieć a teraz mam woskowiaczek i jeszcze mini :D

Miłego wieczoru
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: storczyki Katarzynki IVcz.

Post autor: Kaktus »

Kasiu ,troche Cie nie bylo ,juz zaczelam sie martwic ,ze o nas zapomnialas a tu prosze ,jaka piekna foto-relacja :serce: :serce: :serce:
Juz pisalam wielokrotnie ,ze kocham formy peloric i jak zobaczylam dzis Twoje to az jeknelam "o boze ,jakie sliczne"...........
Najbardziej podoba mi sie ten bialy w rozowe kropki ,a cudaczek zaraz po nim po prostu zwalil mnie z nog!!! Chce takiegooooooooooooooo ;( ;( ;(
Kasiu ,mini jest boska :D .Swego czasu Arletka miala podobne kaczuszki i pare osob kupilo ,ale Twoja jest jeszcze ladniej wybarwiona i brawo dla Malza,moze i marudzi ,ale na pewno lubi te Twoje chwasty.
Pieknie Kasiu u Ciebie :serce:
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Awatar użytkownika
Bober
VIP
VIP
Posty: 1088
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 18:42
Status: Aktywny
Lokalizacja: Poznań

Re: storczyki Katarzynki IVcz.

Post autor: Bober »

Jakie pelorici śmieszne :D Śliczne są, a mini peloric najpiękniejsza :super: lol
Ale masz piękne hybrydki super wyglądają, a ostatniego dobrze, że nie wyrzuciłaś bo ma piękne kwiatuszki :)
Prezent od męża pierwsza klasa :D Miałam taką kaczuszkę o której Kasia mówi, ale straciłam ją ten zimy :( Muszę poszukać nowej :/ Twoja jest piękna! :D
Pozdrawiam, Pati!
Ewelina G

Re: storczyki Katarzynki IVcz.

Post autor: Ewelina G »

Cuda! Ja najbardziej marze o cudaczku, ale nie mogę takiego znaleźć. Ta mini perolic tez wspaniala, musze kiedyś zobaczyć na żywo. A kiedy do mnie przyjdziecie z Michalem i Karolka?
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: storczyki Katarzynki IVcz.

Post autor: Kasia_Ra »

Dziękuję za dedykację i zdjęcia Cudaczka :* - na tak subtelnego i eleganckiego storczyka, mogłabym się gapić na okrągło. Pozostałe też są :super: , ale on mi wszystkie przesłania ;-) .
Mini od męża jest cudowna :serce: , trzeba przyznać, że ma wyjątkowy gust :ok: .
Miło znowu nacieszyć oczy Twoimi parapetami :oczka: .
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: storczyki Katarzynki IVcz.

Post autor: nina1611 »

jaki ładny prezencik :D brawa dla męża :super:
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Awatar użytkownika
marwes63
Mistrz
Mistrz
Posty: 1435
Rejestracja: 26 sie 2012, o 08:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Turek; wielkopolska

Re: storczyki Katarzynki IVcz.

Post autor: marwes63 »

Kasiu ale cudaczki że ho ho :0 , ciekawe formy poprzybierały ;) . Sporo masz tych kwitnień i królow Philadelphia :klaszcze: jestem pod wrażeniem , a walentynka czemu tylko "mikro" ;)
Kasiu żartuję , i nie puszczam zbyt wodzy fantazji :D , ale taką piękność sam przyjął bym pod swój dach zwłaszcza małą , nową i niewyrośniętą ... ;) ponoć małe jest .... lol .
Brawa dla męża że ma wyczucie :ok:
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: storczyki Katarzynki IVcz.

Post autor: lucyna »

Kasiu, pokazałaś, że czasem warto ryzykować, ale z drugiej strony to troszkę lekkomyślność była :gwizdać:
Tygrysek umiał się odwdzięczyć i bardzo proszę o jego aktualne zdjęcia kwiatka i liści :)
Bardzo dużo ciekawych kwitnień, ale ta peloriczna mini to jest niesamowita :super:
Karolkaaa
VIP
VIP
Posty: 1735
Rejestracja: 19 mar 2012, o 19:20
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: storczyki Katarzynki IVcz.

Post autor: Karolkaaa »

Kasiu ...
Dziwaczek i 2x cudaczki są piękne!!
Skąd masz Cudaczka numer 2???
On jest bajeczny!! Też takiego chce :D :D :D
Masz strasznie kolorowo..czy jakiś Phal ci nie kwitnie?? :)
"Orchidee, dają tyle radości...one są moją pasją"

Pozdrawiam Karolina
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: storczyki Katarzynki IVcz.

Post autor: katarzynka575 »

Kasiu actus jakbym mogła o was zapomnieć :* Po prostu nie miałam co pokazać . Teraz storczyki zaczynają kwitnąć to mogę je pokazać . Biało różowe cudo mnie też się bardzo spodobał ,jak go zobaczyła to musiał być mój ,choć już wtedy miałam postanowienie że więcej storczyków do mnie nie zawita i dla niego złamałam to postanowienie ;) Raz jedyny trafiłam na takie w castoramie .Jest świetny chętny do kwitnięcia i dość długo kwitnie (jak na moje ciemne warunki ) W tym roku ma też rozgałęzienie pierwszy raz . A mały cudaczek od Arli . Gdy go kupiłam jeszcze kwitł ale do mnie przyjechał bez kwiatuszków . Teraz mogę się cieszyć jego kwiatuszkami na żywo .

Pati dziękuję . Powiem ci że u mnie w Tesco jest jeszcze kilka takich kaczuszek jak je nazywacie . Tak wybarwiona mini była tylko jedna :D

Ewelinko no niestety raz tylko stanął mi na drodze taki cudak a wtedy było ich kilka . Zapraszam na oglądanie wszystkich kwitnących :D A kiedy do ciebie ? musimy się jakoś zmówić .

Kasiu Ra powiem ci że ja tez lubię patrzeć na niego a jeszcze jak padają na niego promyki słonka . Jest cudny .
Mini od mężusia świetna zobaczymy czy będzie tak chętnie kwitła jak pozostałe .

Małgosiu dziękuję

Mareczku oj żebyś wiedział brawa to się należą Philadelphi królowej w tych ciemnościach całkiem nieźle się trzyma i kwitnie już trochę ,co mnie bardzo cieszy .
Mini mikro :D ale wiesz jak cieszy że w ogóle i od męża który już patrzeć nie może na zastawiane parapety . Przecież ja już sama powiedziałam dość już ,koniec kupowania ,niema miejsca . I jak na razie mam bardzo silną wolę a tu taka niespodzianka :D .

Lucynko bo ja mimo wszystko mam szczęście ;) Zresztą nie miałabym serca go wyrzucić nie dając mu szansy (niczym go nie pryskałam ) Chyba te wczasy na balkonie dobrze mu zrobiły i wychodzi na to że to nic poważnego nie było . Peorliczka jest od Arli a wiesz jak długo się zastanawiałam czy ją kupić . Za długo ale udało się ostatnią szt. jeszcze zakupić .
Zaraz zdjęcia Walentynki i jej liści :*

Karola cudaczek nr 2 czyli mini ,tak ? kupiłam od Arli półtora roku temu w wakacje .
Nie no wszystkie mi nie kwitną :P
Pozdrawiam Kasia
ODPOWIEDZ