Storczuchy Kamy

kamila

Re: Storczuchy Kamy

Post autor: kamila »

PROSZĘ O ZAPRZESTANIE ROZMÓW NIE MAJĄCYCH ZWIĄZKU Z TEMATEM WĄTKU

Administracja
kokolidek
VIP
VIP
Posty: 1453
Rejestracja: 13 maja 2012, o 07:30

Re: Storczuchy Kamy

Post autor: kokolidek »

Słonko - jeżeli masz ochotę na nasze towarzystwo to witam Cię serdecznie :D
Nasze forum jest otwarte dla wszystkich miłośników storczyków i nie tylko, cieszymy się z każdego nowego użytkownika któremu z nami "po drodze" :*
Tylko wytłumacz mi proszę ten wpis umieszczony przez Ciebie na FO:
kamikami26 pisze:Dzisiaj chyba rozpętałam burze,bo założyłam wątek na storczykarzach ;:306 ;:306 ;:306
Chyba nie jestem w temacie :/



Acha - bardziej niż na kolekcjach stroczyków zależy nam na miłej atmosferze.
- Szanowna adminictracjo - jeżeli moje wpisy mocno wykraczają poza temat to proszę je usunąć (ja "podfruwajka" ;) jestem, to może będzie mi wybaczone :* )
Pozdrawiam Ala
Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich
— A. Sapkowski
Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie
Kokolidkowe.. część II
Kokolidkowe .. część III
Kokolidkowe zasady w kuchni - porady
kamila

Re: Storczuchy Kamy

Post autor: kamila »

kokolidek pisze:Słonko - jeżeli masz ochotę na nasze towarzystwo to witam Cię serdecznie :D
Nasze forum jest otwarte dla wszystkich miłośników storczyków i nie tylko, cieszymy się z każdego nowego użytkownika któremu z nami "po drodze" :*
Tylko wytłumacz mi proszę ten wpis umieszczony przez Ciebie na FO:
kamikami26 pisze:Dzisiaj chyba rozpętałam burze,bo założyłam wątek na storczykarzach ;:306 ;:306 ;:306
Chyba nie jestem w temacie :/
A więc chodzi o to,że niedawno rozpętała się wielka burza na Fo (dlatego niektórzy przeszli tutaj).Poszło o to,że jedna dziewczyna napisała post,który inna forumowiczka błędnie odczytała. Rozpoczęła się wielka jazda na całego,a że stanęłam w obronie pierwszej dziewczyny to stałam się "wrogiem publicznym" ;)
A Mariusz wczoraj niepotrzebnie mnie zaczepiał,bo ja się nawet słowem do niego nie odezwałam...
Kokolidek mam nadzieje,że w miare czytelnie wyjaśniłam(dopiero wstałam...) i dziękuję Ci za miłe powitanie :*
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KOCHANI, BARDZO PROSZĘ O ZAKOPANIE "TOPORÓW WOJENNYCH"
TO NIE JEST POLE BITWY I NIE PRZENOŚCIE GO NA NASZE FORUM Z POPRZEDNIEGO.
JEŚLI MACIE DO SIEBIE PRYWATNIE JAKIEŚ ALE -ZAŁATWIAJCIE JE PRYWATNIE A NIE PUBLICZNIE

POZA TYM JESTEŚMY W WĄTKU O STORCZYKACH A NIE O "FO", WIĘC TO NIE MIEJSCE NA TAKIE DYSKUSJE.

MIŁEGO DNIA
ODPOWIEDZ