Storczyki u Marka cz. 3

Awatar użytkownika
nieszka
VIP
VIP
Posty: 1011
Rejestracja: 12 maja 2012, o 16:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Śląsk

Re: Storczyki u Marka cz. 3

Post autor: nieszka »

No i oto jestem u ciebie Marku spowrotem :*
Piekny ten phragus , narobiles mi smaka na niego jest cudny :inlove: , masz bardzo dobry gust :D
Zapraszam do mojego storczykowego okienka
http://www.myorchids.bloog.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam Ag-Nieszka

Pamiętaj, zdjęcie jest własnością tej osoby, która je wykonała
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Storczyki u Marka cz. 3

Post autor: bichette »

I ja jestem, jak dobrze że phragmipedium rozpocząłeś wątek, bo na masd już patrzeć nie mogę ;) :D , oczywiście żartuję, toż one są Twoją wizytówką Marku. Gratuluje kolejnej części.
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
kokolidek
VIP
VIP
Posty: 1453
Rejestracja: 13 maja 2012, o 07:30

Re: Storczyki u Marka cz. 3

Post autor: kokolidek »

Doczłapałam i ja - mam nadzieję, że zwyczajne-niezwyczajne w tej części też będą miały swoje miejsce :*
Pozdrawiam Ala
Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich
— A. Sapkowski
Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie
Kokolidkowe.. część II
Kokolidkowe .. część III
Kokolidkowe zasady w kuchni - porady
Awatar użytkownika
Cytryna24
VIP
VIP
Posty: 314
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 08:29

Re: Storczyki u Marka cz. 3

Post autor: Cytryna24 »

Niesamowicie zaczyna się trzecia część.
Pozostawiam swój ślad i ja :)
Evelina
Awatar użytkownika
Bożena
Znawca
Znawca
Posty: 619
Rejestracja: 30 gru 2012, o 10:28

Re: Storczyki u Marka cz. 3

Post autor: Bożena »

Dick Klemens jest niesamowity :klaszcze: dla tego dostojnego kwiatuszka :), a Tobie należą się gratulacje :)
To kwitnienie to idealny początek nowego wątku, myślę że Klemens dobrze wiedział kiedy ma zakwitnąć ;)
Pozdrawiam Bożena.
Magdzia

Re: Storczyki u Marka cz. 3

Post autor: Magdzia »

Witam się i ja również w trzeciej już części Twojego wąteczku :) Gratuluję i życzę dalszych sukcesów :D
Phragmipedium memoria Dick Klemens wspaniałe :V Ile ślicznych kwiatów jeszcze się otworzy :V Piękny początek :gwizdać:
Kurkuma

Re: Storczyki u Marka cz. 3

Post autor: Kurkuma »

Jestem i ja ;) Phragmipedium w ślicznym kolorze :serce: Piękna bujna roślina i ile jeszcze ma pączków O_O Trzecia część zaczyna się obiecująco :super:
Awatar użytkownika
goskle
Ekspert
Ekspert
Posty: 884
Rejestracja: 15 sty 2012, o 21:49
Status: Aktywny
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Storczyki u Marka cz. 3

Post autor: goskle »

Witam się i ja w kolejnej części :D
Phragmipedium piękny kolor
Awatar użytkownika
marwes63
Mistrz
Mistrz
Posty: 1435
Rejestracja: 26 sie 2012, o 08:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Turek; wielkopolska

Re: Storczyki u Marka cz. 3

Post autor: marwes63 »

Nie wyobrażacie sobie jak mi miło że tak licznie mnie odwiedziliście i pozostawiliście tyle miłych wpisów .
Bardzo Wam wszystkim dziękuję!!!
Karolkaaa pisze:Pierwsza :D :D :D :D :D
Piękny początek Marku :)
Zacząłeś inaczej niż zwykle :P czyli "Gdzie są masdevallie"?? ;)

Karolinko pierwsza , pierwsza :D może uda mi się w realu w Łodzi na wystawie :* podziękować … ;) ,
a masdevallijki :D proszę są:


Kasiu druga srebrne podiumowe miejsce ;) !
Phraguś faktycznie w świetle dziennym wygląda całkowicie inaczej ,a dodam jeszcze że jak mu się mocno przyjrzałem to właściwie ma kolorek żółty tylko jest obsypane tak ogromną ilością włosków w kolorze amarantowym lub jak ktoś woli wiśniowym , że czyni go faktycznie amarantowo wiśniowym.
actus pisze:Kurcze ,Dziewczyny mnie ubiegly ;( .Trzecia!!!!
Jestem Marku i ja obowiazkowo!!!!
Nasz Phrag jest po prostu boski ,ilekroc go ogladam u Ciebie ,tym bardziej jestem szczesliwa ,ze go mam :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:
(...)
Ciesze sie ,ze nadal bedziemy mogli podziwiac Twoje piekne Masdevallie i nie tylko :D

Kasieńko nie ;(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, przecież masz też podiumowe miejsce ;) nie masz się co martwić :) , a phraguś faktycznie zajmuje królewskie miejsce w mojej kolekcji( naszych kolekcjach :) ).
Właśnie rozwija drugi pąk!
Kasiu :0 bardzo mnie zaciekawiłaś a co jest jeszcze do podziwiania u mnie... ??? :D

Mariusz bardzo dziękuję , właśnie mam taka nadzieję że tak będzie.
kasia74 pisze:Witam się i ja Marku w kolejnej części, choć już po za podium, ale może na pierwszą stronę sie załapię. Piękne phragmipedium :serce: Kolorki ma takie soczyste, a masdevallie, no pewnie jeszce nie raz się tu pojawią, no i może cattleye bo coś ostatnio obiło mi ise o uszy ze z nimi tez zaczynasz przygodę ;)
Kasiu oj załapałaś się , załapałaś ;) , a o uszki odbija Ci się dobrze :D.
Coś mi się wydaje że chyba" wpadłem" z tymi cattlejkami więc jakieś konsekwencje poniosę ;) :D

Małgosiu (nina1611), Kasiu (katarzynka575) ,Evelinko (Cytryna24), Bożenko, Madziu , Łucjo , Gosiu (goskle) miło że tutaj zawitałyście.Bardzo Wam dziękuję moje drogie .

Pati bardzo mi miło , a Twój wpisik że z przyjemnością będziesz do mnie zaglądać łechce moje męskie ego ;) :D


Elu moja droga "siostrzyczko kalendarzowa" z ogromną przyjemnością :piwo: kufelkiem się z Tobą stuknę ale torciki :0 to może lepiej niech zostaną tylko wirtualne... ;) Dziękuję :*
nieszka pisze:No i oto jestem u ciebie Marku spowrotem :*
Piekny ten phragus , narobiles mi smaka na niego jest cudny :inlove: , masz bardzo dobry gust :D
Agnieszko miło że jesteś z powrotem ;) , phraguś to jakby po trosze też Twoje "dziecko".
Mój "gust , Twoje starania i wyszło ... ;) Dziękuję :* . Marzenie się spełniło :)
bichette pisze:I ja jestem, jak dobrze że phragmipedium rozpocząłeś wątek, bo na masd już patrzeć nie mogę ;) :D , oczywiście żartuję, toż one są Twoją wizytówką Marku. Gratuluje kolejnej części.
:0 :0 :0 Agnieszko ... !!! :) Wiem, wiem że żartujesz :)
kokolidek pisze:Doczłapałam i ja - mam nadzieję, że zwyczajne-niezwyczajne w tej części też będą miały swoje miejsce :*
Alu zniewolony tymi serduszkami wysyłanymi przez całuśną panienkę ;) , obiecuje że w moim wątku znajdzie się miejsce dla " zwyczajne-niezwyczajne". dzięki :*

Dla Ciebie " zwyczajny-niezwyczajny" - Phalaenopsis Guadelupe Pineda (Phal. bellina × Phal. Amboinensis)

Obrazek

Obrazek

... i co to by było jeśli brakło by masdevalli moich miłości, pewnie :( i ;( ale są ;) :D

Masdevallia Angel Frost

Obrazek

Obrazek

Masdevallia Ted Khoe

Obrazek

Obrazek

i moja płacząca Masd.Monarch (największa ) z liliputem Masd.nidifica

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miłego oglądania w ten mroźny wieczorek.
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Storczyki u Marka cz. 3

Post autor: Kaktus »

ObrazekObrazekObrazek
Padlam z wrazenia jak zobaczylam Masdevallie .....Guadelupe Pineda tez sliczny oczywiscie ,ale Mazdusie sa takie dostojne ... ze po prostu bezkonkurencyjne :D
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
ODPOWIEDZ