Storczykowa Chatka V

Awatar użytkownika
marwes63
Mistrz
Mistrz
Posty: 1435
Rejestracja: 26 sie 2012, o 08:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Turek; wielkopolska

Re: Storczykowa Chatka V

Post autor: marwes63 »

(...) Marku, kobiecie trudno dogodzić :gwizdać:(...)
Lucnko myślę ze nie jest az tak tragicznie :D . Podejrzewam że piękny kosz pełen katlejek i gorące :* zrobiły by swoje... ;) :D

Lucynko naprawę niesamowity jest ten phalaenopsis którego ostatnio wyhaczyłaś w pracy.
Czemu ja pracuje wśród drucików , jakiś podzespołów elektronicznych i mam tak nudna pracę :( . nawet storczyka nie można wyhaczyć ,a o czymś innym to już w ogóle nie mówię, mimo że prąd pieści ;) lol .
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Storczykowa Chatka V

Post autor: lucyna »

Kasieńki, Agnieszko, Łucjo :* dzięki za docenienie mojego gustu ;)

Rysiu, to trzymam kciuki za Twoje pączuchy, bo tęskno mi za twoją weną :*

Alusiu :* i Ty zajrzałaś do chatki :D

Marku :* myślę, ze choć mnie prąd nie pieści to i tak mam niebezpieczniejszą pracę niż Ty :gwizdać:

To dziś troszkę woskowych :D Jeden tęczowy kwitnie jakiś czas, a drugi od wczoraj :)
Obrazek

Żółte tygryski podobnie :)
Obrazek

Różowe mordki, stara i nowa :D
Obrazek

Następna Cattleya kupiona jesienią znów kwitnie :klaszcze:
Obrazek
Kurkuma

Re: Storczykowa Chatka V

Post autor: Kurkuma »

Faleczki śliczne :serce: Podoba mi się tęczowy. Na koniec zostawiłaś perełkę. Cattleyka cudowna :klaszcze: Czy pachnie?
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Storczykowa Chatka V

Post autor: Kaktus »

Wszystkie sliczne ,bez wyjatku!!!!Bardzo mi sie podoba ten ciemnorozowy woskowy!Piekny!!Podobny do Xerxes'a ,czy mi sie wydaje?Cattleya cudna Lucynko! :)
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Storczykowa Chatka V

Post autor: bichette »

Wszystkie wspaniałe ale cattleya :super: , świetnie ta żółta warżka kontrastuję z resztą kwiatu.
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
Awatar użytkownika
kasia74
Moderator
Moderator
Posty: 2584
Rejestracja: 17 gru 2011, o 23:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Storczykowa Chatka V

Post autor: kasia74 »

Lucynko śliczne phale pokazujesz bardzo mi się Twoje woskowiaczki podobają. Dla mnie jednak to cattleya jest najpiekniejsza :serce:
pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
marwes63
Mistrz
Mistrz
Posty: 1435
Rejestracja: 26 sie 2012, o 08:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Turek; wielkopolska

Re: Storczykowa Chatka V

Post autor: marwes63 »

lucyna pisze:Marku myślę, ze choć mnie prąd nie pieści to i tak mam niebezpieczniejszą pracę niż Ty
Lucynko oj chyba tak... :) , domyślam że ciągle męczy Cię ból głowy którego storczyka tu wziąć ,skoro się ich tyle pod Twoje rączki pcha lol .
Ja sobie tego nie wyobrażam , mnie ograniczają jakieś schematy a u Ciebie hulaj dusza piekła nie ma i aby tylko kasy w kieszeni starczyło ;)
W Kolekcji widać "rękę kobiecą " storczyki zbierane w odpowiednich tonacjach :super: , a katlejka zachęca weź przyjedź i zabierz mnie ;) (metodą Lideczki w kartonik :) ).
Ostatnio zmieniony 26 gru 2013, o 17:51 przez marwes63, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Storczykowa Chatka V

Post autor: lucyna »

Łucjo, Cattleya pachnie :D z tego co pamięta to różami, bo teraz jej jeszcze nie wąchałam :rumieni:

Kasiu, tak to Xarxes :D Czytałam, że go bardzo lubisz :hyhy:

Agnieszko, Kasiu :D skoro żaden z tych woskowych nie jest dla Was numerem jeden to chyba jesteście zauroczone Cattleyami ;)

Marku, piekło to jest jak trzeba namaczać je w chatce :/ Podlewam je wg zeszytu i obserwacji więc w różnych terminach, a mam taką ciasnotę, że wyciągając jakiegoś muszę parę innych zdjąć. Za wiele ich mam niestety :(

Zapomniałam o zdjęciu tego jegomościa ;)
Obrazek

Było słoneczko to i tęczowemu cyknęłam fotę :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Storczykowa Chatka V

Post autor: Kaktus »

Lucynko jak gdzies dorwiesz tego Xerxesika to ja Cie bardzo ,bardzo prosze :padam: :padam: :padam: :padam: :padam:
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Storczykowa Chatka V

Post autor: lucyna »

Kasiu :* będę pamiętała. Jest jednak masa hybryd, które widziałam tylko raz w markecie. Xarxesa to mam ze trzy lata i więcej mi nie stanął na drodze, tęczowy tak samo i jeszcze parę innych. Zastanawiam się czasem czy z perełami to nie jest jak z bombkami kolekcjonerskimi, jedna partia idzie w świat i koniec :niepewny:
ODPOWIEDZ