Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie III

Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie III

Post autor: Kasia_Ra »

Pewnie, Alu, skoro przystojni, to dwóch na raz lol . A że jest na czym oko zawiesić - to fakt :ok:
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie III

Post autor: lucyna »

Bardzo wątpię w zamknięcie wątku ;) Nasze władze nawet na ''nietematyczny'' przymknęłyby oko ;)
Miło jednak w dobrym towarzystwie popisać i o storczykach i o wszystkim innym, życie :oczy:
Bardzo lubię tego kolorowego jegomościa, ale dwóch mieć to już rozpusta :D
Awatar użytkownika
Efka
VIP
VIP
Posty: 1228
Rejestracja: 24 lip 2012, o 22:56

Re: Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie III

Post autor: Efka »

kokolidek pisze:Milenko - bardzo dziękuję za miłe słowa :* (chyba nie jednego pana masz na sumieniu ;) )
Alu, w sensie, że go chciałam, czy nie chciałam ??? :D
(Bo wnukom to powiem, że wieeeeeelu lol .)

A poważnie - podziwiam i gratuluję, super to wygląda :klaszcze: . Najśmieszniejsze, że jak zobaczyłam tą pierwszą fotkę z dwoma pąkami, myślałam, że nałożyłaś dwa zdjęcia dla efektu :rumieni: :mur: . Widać mam problem z wyobrażeniem o dwóch naraz :D .

[A jeszcze Ci coś napiszę (mam nadzieję, że się nie pogniewasz) bo często napomykasz, że nie wychodzą Ci zdjęcia. A próbowałaś z innym aparatem? Bo ja np. nigdy nie umiałam zrobić przyzwoitych zdjęć poprzednim aparatem, bardzo ciężko było łapać ostrość, makro do kitu, kolory nie te - albo on był do niczego, albo do siebie nie pasowaliśmy (no bo przecież to nie ja byłam do niczego :P ). Z nowym idzie mi (od początku) znacznie lepiej, chociaż też na automatycznych ustawieniach. Gdzieś na forach piszą, że zwykłym kompaktem da się robić dobre zdjęcia, ale kompakt kompaktowi nierówny, naprawdę 8) .]
Pozdrawiam, Efka
_____________________________
:serce: : http://www.wildchinchillas.org" onclick="window.open(this.href);return false;
kokolidek
VIP
VIP
Posty: 1453
Rejestracja: 13 maja 2012, o 07:30

Re: Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie III

Post autor: kokolidek »

Efka pisze:(Bo wnukom to powiem, że wieeeeeelu lol .)
Milenko - i tego się trzymamy (u mnie to też będzie wersja oficjalna lol )

Co do zdjęć - oczywiście, że się nie gniewam, bo sama "się tłumaczę" brakiem umiejętności :D Pewnie masz rację co do aparatu (przynajmniej mój syn tak twierdzi, że się "uparłam" na ten stary), ale .. jak robię zdjęcia w ogrodzie to wychodzą ładne, zwłaszcza w słońcu. A te wq domu robię przeważnie wieczorem - a że mam głównie żarówki energooszczędne to .. jest jak jest :zły: A zdjęcia najczęście robię komórką, bo
1/ ma lepszy aparat niż ten co mam w domu (cokolwiek to znaczy)
2/ jest "pod ręką" i nie muszę jej szukać (bo jak już pójdę szukać aparatu, to zanim zejdę dwa piętra - zapominam po co poszłam i ląduję zazwyczej w kuchni lol lol ).

Ale komplement mi strzeliłaś - mnie podejrzewać o fotomontaż lol lol , chyba sprawiam dobre wrażenie :D
Moje umiejętności w tym zakresie są poniżej poziomu dzieci ze żłobka lol Ale dzięki - ubawiłam się :* :*
Pozdrawiam Ala
Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich
— A. Sapkowski
Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie
Kokolidkowe.. część II
Kokolidkowe .. część III
Kokolidkowe zasady w kuchni - porady
gojka42

Re: Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie III

Post autor: gojka42 »

Ci dwaj całkiem " do rzeczy " :D Powiedz mi tylko gdzie są te moje obiecane ? :młotek:
lidka

Re: Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie III

Post autor: lidka »

Obrazek Alka zejdę na zawał przez Ciebie
Obrazek Piekni panowie dwaj :D Dobra a teraz koniec zachwytów !! Alka jak ja Ci Obrazek zapalę to Ty zaraz się tu udzielać zaczniesz !!! Jaśnie pani żadnego usprawiedliwienia na nieobecność nie podała !! (ja to co innego) Toż widzisz zołzo jedna że cisza się nam tu zrobiła że gorzej jak na pogrzebie !!! Ja nie wiem jęzory wam powiązało czy jak ????
kokolidek
VIP
VIP
Posty: 1453
Rejestracja: 13 maja 2012, o 07:30

Re: Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie III

Post autor: kokolidek »

lidka pisze:Alka jak ja Ci Obrazek
Jak miło - Lidzia się zjawiła i od razu masaż serwuje :D
lidka pisze: Toż widzisz zołzo jedna że cisza się nam tu zrobiła że gorzej jak na pogrzebie !!!
Bo szanowna koleżanko - pić do lustra to ja mogę, ale gadać to już nie :P Jakbyś się nie wałęsała diabli wiedzą gdzie, to i ciszy by nie było. :zły: (ja tam Cię kopać nie będę, bo nie ma mi kto nogi podnieść- wszyscy na urlopie lol )
Pozdrawiam Ala
Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich
— A. Sapkowski
Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie
Kokolidkowe.. część II
Kokolidkowe .. część III
Kokolidkowe zasady w kuchni - porady
lidka

Re: Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie III

Post autor: lidka »

Alusiu moja słodka mnie kopać nie można bo ja delikatna jestem !! Jeszczem gotowa z głodu w powietrzu paść !!! No wiesz ja tam wolałabym z Tobą wypić zamiast z lustrem ale jakoś zołzo jedna mimo iż odwiedzić obiecałaś za diaska Cię tu nie ma !! :V Jak nic Obrazek masażyk muszę częściej serwować może się madam zdecyduje !!!
Awatar użytkownika
eva
VIP
VIP
Posty: 1462
Rejestracja: 15 sty 2012, o 21:09
Status: Aktywny
Lokalizacja: Opolskie

Re: Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie III

Post autor: eva »

Witaj :*
Pięknie, kwitnąco u Ciebie. Sama nie wiem które kwiaty piękniejsze,te w ogrodzie,czy te na parapecie :P
Pozdrawiam, Eva
Moje storczyki
Moje kwiaty
lidka

Re: Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie III

Post autor: lidka »

Alka jak nic bunt odstawiamy !!!! Gośkę wcięło normalnie dyla nam dała !!!! :/ Ciebie też mi tu brakuje ;(
ODPOWIEDZ