Mój mały zielony raj

Awatar użytkownika
arlet3
VIP
VIP
Posty: 1076
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:00
Status: Aktywny
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: arlet3 »

Lidziu Medinilla faktycznie prawie już zakwitła a Ty pytasz czyby chciała. lol lol
Bellcia wspaniale Ci urosła. Moja od nowa zaczyna, bo starą pożarły przędziory. :kwaśny: :mur:
Sabotek śliczniutki. :piękne: Oncidium też ładne, ale jakoś mnie nie rusza. :gwizdać:
Awatar użytkownika
dorotka_kk
Profesor
Profesor
Posty: 5622
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: prawie Warszawa ;)

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: dorotka_kk »

Ja nie mówię, że masz porzucić zielone, tylko, że masz wątek storczykowy założyć :hyhy: zielony + storczykowy lol Zielonych masz sporo, ale storczyków też mało nie posiadasz ;)

Oncidium piękne, to za zapominalstwo :krzesło: lol jak przekwitnie to przesadź, bo w korzonkach ma pewnie "czopa" (jak nazywa to Lucyna) ze sphagnum :kwaśny:
Awatar użytkownika
arlet3
VIP
VIP
Posty: 1076
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:00
Status: Aktywny
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: arlet3 »

No właśnie dawaj Lidzia za miedzę, bo Ci się dostanie. :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło:
Jak ja mogę dwa wątki prowadzić to i Ty możesz. :język: :wściekły:
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: lucyna »

Oj, Lidka O_o i po co Ci był ten Dzień Kobiet ? :gwizdać: Teraz został problem w postaci Oncidium :hyhy:
Pięknie kwitnie, ale roboty będzie z nim co niemiara :gwizdać: Po przekwitnięciu trzeba przesadzić i jeszcze lato powinno na dworze spędzić, bo inaczej ciężko będzie o następne kwiaty ;-)
Awatar użytkownika
Kerstin2309
Ekspert
Ekspert
Posty: 1256
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Między Płońskiem a Mławą, przy trasie gdańskiej.

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: Kerstin2309 »

Piękne, żółciutkie Oncidium!! O jejka, noc bezsenna gwarantowana. Co ty ze mną robisz, Lidziu? :beksa: lol lol
Nie chodzi mi na klawiaturze litera ''Ł ł'' (tą skopiowalam). Sorki.
Pozdrawiam. Krysia.
Sprzedam / Kupię / Wymienię
Kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć
(w części lub w całości) bez mojej zgody jest zabronione!
lidka

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: lidka »

Rysiu oncidium dostałam od zięcia ! (postarał się chłopak) Medinilla mnie zaskoczyła podglądałam cały czas czy to nie listek !!! Ale chyba kwiatuszek listki na drugiej łodyżce siedzą ! No toż bella maleńka jeszcze jest !!! O co Ci chodzi co ?

Arletko bo listki podobnie jej wychodzą !! A ciesze się tak bardzo bo ona moim marzeniem była !! Każdy mówił że trudna w utrzymaniu .. a ona normalna zielona !!!

Dorotko jak dobiję do wszej ilości storczyków nauczę się choć jedną setną tego co wy to może ... A teraz to u mnie kwitnienia sklepowe no tylko mój pierwszy zakwitł ponownie i teraz czekam na cambrie co pokaże !!! a storczyków mam 19 dopiero o !!!

Arletko a w życiu sama się z dwoma męcz !! ;-)

Lucynko no to teraz mi to mówisz !!! Trzeba uprzedzać !! No nic z cymbidium na dworze sobie postoi a jak nie zakwitnie to łodygi powyrywam !!! Albo lepiej do Ciebie zawiozę a :gwizdać: Ci mniej kłopotliwe !!! Lucynko dobrze że jesteś i rady dajesz bo ja nie wiem jak to się dzieje że one same do mnie przyłażą i bez waszych rad połowa już by śmietnik zaliczyła pewnie !!Obrazek

Pchełko ja ???!!! Toż to Twoja vanda Obrazek mnie doprowadziła !!
Kasik

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: Kasik »

Och jaki cudowny żółtasek :-) No tak a podobno miejsca brak, a kwiatki drzwiami i oknami włażą :język:
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: nina1611 »

cudowny Twój Sabotek!!! i oncidium piękne! :) :serce:
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Awatar użytkownika
dorotka_kk
Profesor
Profesor
Posty: 5622
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: prawie Warszawa ;)

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: dorotka_kk »

Lidka słyszysz Michała ???
Ja wymagam, żebyś drugi wątek otworzyła :krzesło:
Migotka

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: Migotka »

Lidzia Ty masz juz 19 storczyków lol lol oj pędzisz z nimi - kwiat sabotkowy cudowny :serce: :serce: i oncidium piękne dostałaś :serce: Bella ślicznie u Ciebie rosnie i ogromne brava dla medilli a raczej dla Ciebie, ze tak cudownie sie nią opiekujesz :-) :klaszcze: :klaszcze:
Zablokowany