Mój mały zielony raj

Awatar użytkownika
rysia13
VIP
VIP
Posty: 3196
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:14
Status: Aktywny
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: rysia13 »

No toż bella maleńka jeszcze jest O co Ci chodzi co ?
Maleńką bellę to ja mam,a Ty masz wielkiego krzaczora :padam:
Pozdrawiam Rysia
Mój wątek na poprzednim forum storczykowy kwietnik

Obecne wątki
cz.I Storczykowy kwietnik cz.II Storczykowy kwietnik II cz.III Storczykowy kwietnik III cz.IV Storczykowy kwietnik IV
lidka

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: lidka »

Kasieńko bo jak już człowiek chciejstwo jakieś zobaczy to zaraz gdzieś upchnie !!! To jeszcze przed Tobą !!!

Małgosiu dziękuję ! :padam:

Michał no tak ale wy już tam jesteście znawcy a ja to zielona jestem !!! Wstydu by se człowiek narobił i rumienić się musiał !! :rumieni: Zielone to co innego te to znam wiem co i jak z nimi robić !

Dorotka Pewnie wymagam a ja wchodząc tam zawsze tak wyglądam Obrazek a później tak Obrazek a na zakończenie tak Obrazek To jakbym tam na stałe była jak nic byście mnie zamęczyły !!! A tak to chociaż tu oddech złapię !!!

Asiu :padam: dziękuję Ci bardzo !!! A medinilla to ona sama tak się puściła !!! Ja ją tylko podlewam i karmię nic więcej naprawdę !!! Widać spodobało jej się u mnie ;-) Albo stwierdziła zakwitnę bo jeszcze mnie wywali ... lol

Rysiu toż jaki krzaczor ??? malutka jeszcze mam nadzieję że urośnie i zakwitnie !!
lidka

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: lidka »

To kilka fotek kupiłam okazyjnie fajne wiszące doniczki

Obrazek

Obrazek

Moja cambria jak nic będzie kwitła !!!

Obrazek
Obrazek

Żółtek dalej sobie kwitnie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Adamon
VIP
VIP
Posty: 1859
Rejestracja: 19 gru 2011, o 15:02
Status: Aktywny

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: Adamon »

Gratuluję pędu na "cambrii" ;)

I ja również przypominam, że niedługo przydałoby się tą część zamknąć i nowy wątek otworzyć :gwizdać:
Obrazek

. . .
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: lucyna »

LIDKA, co z Ciebie za matka ? :krzesło: Dziecko za wieszak musi robić lol lol lol
Fajne toto ;-) kupiłaś, a ile tam storczyków wlezie :hehe:
Kambria ma wielkiego pędziora, no kochana to już sukces :ok:
Żółty jest :serce:
lidka

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: lidka »

Adam Dziękuję . A co do wątku to Ty pilnuj bo ja tam sklerozę mam to raz a poza tym jak wlezę w wasze storczyki to o wszystkim zapominam więc co się dziwić !! ;-) A jak mi przypomnisz to wtedy może jedno lanie Ci odpuszczę Obrazek

Lucynko toż trol duży większy jak mama to potrzymać może !!! Zwiślaki nie dla storczyków ino do zielonych ! Na storczyki to mi drzewko obiecali to niech robią !!! No to jak mówisz że duży ten pęd to może niedługo zakwitnie !!!Toż dopiero będę się cieszyła !!
Kasik

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: Kasik »

Lideczko fantastyczne donice sobie sprawiłaś, teraz jak tylko posadzisz w nich jakieś zielone koniecznie pokaż ;-)
lidka

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: lidka »

Kasieńko pokaże jak wymyślę co tam wepchnąć bo chętnych sporo !!! Jak na razie to mi hoje po głowie chodzą !! Ale mam dwa okrągłe i dwa szpiczaste to coś wymyślę ... chyba ;-)
Kasik

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: Kasik »

Skleroza jak ja mogłam zapomnieć napisać o storczyku? Przecież ona taki cudny i do tego żółty, oj Lideczko i Ty zaczynasz kusić
Awatar użytkownika
felekkartofelek
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:04
Status: Aktywny
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk bliżej Śląska. ;)

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: felekkartofelek »

Lidka fajne te donice są. Hoje se tam wsadź czy co, żeby łyse nie były. Gratuluję pędu. Widzisz teraz musisz założyć wątek w storczykach, bo jak nie to Obrazek.

I widzisz jaki fajny żółty storczyk. Zaczynasz kusić , a fee Obrazek
Pozdrawiam Kamil i Felek ;D
Zablokowany