Mój mały zielony raj

Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: nina1611 »

a gdzie zdjęcia 20 szt. ??? :hyhy: :hyhy:
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Kasik

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: Kasik »

Lideczko czy Ty przypadkiem dziś nie masz imienin? jeśli tak to przychodzę do Ciebie z ogromnym bukietem kwiatów i zostawiam buziaka Obrazek Obrazek
lidka

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: lidka »

NIE MAM DZISIAJ IMIENIN

]Michał ależ założe założe jak mini marka sobie kupię !!!! A co jak będę miała w storczykowym to kusić przestaniecie ??? Obrazek jakoś nie wierzę !!!

Pchełko i Ty też !!! No nie no Obrazek za co ???!!!

Kasieńko sama jestem ciekawa kiedy zakwitnie i jak bo tego mi nie powiedziałaś !!!

Lucynko bo ja zielone znam i one mnie lubią to i mi rosną a storczyki to wiesz fla mnie nowość jeszcze się z nimi nie oswoiłam !!! Cały czas Obrazek kombinuję co by ich nie ukatrupić !!! Hojkamii to muszę się zająć bo Gośka i Teśka mi pierze oskubią !! :O

Małgosiu dziękuję Ci . Rosną bo one są łatwe w obsłudze !!! Żadnych problemów nie robią . Małgosiu założę .... kiedyś :rumieni:

Dorotka jak mam pamiętać jak mnie nie oświeciłaś w tym względzie !!! A storczykowy założę tak jak mówiłam o !!! Kupię mini marka to będzie !!!

Pchełko i kogo będziesz kusiła co ???

Arletko ale mini marka nie ma !!! i nie bij mnie krzesełkiem bo jak nic boli i całkiem sklerozę dostanę !!! ;-)

Małgosiu są tu w wątku wszystkie pokazałam no nie ostatniego jeszcze nie zdążyłam !! ;-)
Kasik

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: Kasik »

A widzisz a ja byłam pewna że dziś masz bo wydawało mi się , że o 27 wspominałaś. A w kalendarzu dziś Lidki no nic to widzisz ja sie pomyliłam
lidka

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: lidka »

Kasieńko ja majowa jestem to imieniny w sierpniu mam !! Fajnie wiedzieć że ktoś myśli o mnie !!!
Kasik

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: Kasik »

:rumieni: No ale kwiatki i tak Ci zostawiam i tego buziaka :ok:
lidka

Re: Mój mały zielony raj

Post autor: lidka »

:padam: :padam: Dziękuję .
Zablokowany