Moje ukochane kwiatuszki :)

Awatar użytkownika
bo1rek
Znawca
Znawca
Posty: 484
Rejestracja: 26 lip 2012, o 09:04
Status: Aktywny
Lokalizacja: RUDA - Łódź

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: bo1rek »

Wesołych i Spokojnych Dni, Sniegu za oknem - oby spadł i odpoczynku.
Ewelina G

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: Ewelina G »

Michalku dziekuje serdecznie i tobie rowniez zycze wszystkiego co najlepsze.

Karolcia wspolczuje klopotow z brassia, moja puszcza trzy przyrosty, ale teraz mniej podlewam. Zanioslam ja do kuchni, gdzie staram sie utrzymac nizsza temperature dla cymbala, tzn kaloryfer calkiem off i staram sie troche wietrzyc. Wyslij mi sms z numerem prosze, bo usuneli mi pamiec, a chcialam do Ciebie na wlos przyjsc...

Lideczko jutro bede u mamy to wrzuce cos z jej kompa. Naprawde nie mam z czego, ale zdjecia robie to najwazniejsze i podgladam Wasze watki regularnie, nawet jak nie pisze.

Gosienko rybko moja Ciebie tez poprosze o nr telefonu, bo jak juz pisalam dziady mi skasowali.



A i chcialam powiedziec, ze mam naswietlarke do storcow ta dammmmmm :). Jak umebluje to bedzie fajnie, bo mam tylko akwarium i lampe z zarowka odpowiednia. Pokrywa jest super, bo ma dziure. Zainstalowalam tez termometr, ale temperature bede regulowac przez zakrecanie i odkrecanie kaloryferow- u mnie to sie zmienia szybciutko. W srodku mam obecnie fale, laeliocattleye, rosiczke od Tomka i pana dzbana takze chwalic sie nie ma czym. Ale powolutku...
Ewelina G

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: Ewelina G »

123 proba mikrofonu.....

reanimujacy sie w worze kejki phal tada salu z podzialu. jedna rosline ma Gosia, druga Lidzia. sobie zostawilam najlichsze kejki, ktore nie mialo swoich korzonkow i mogloby nie przetrzymac podrozy, tzn mialo jeden ale po wsadzeniu zaczal gnic, wiec poszedl do wora. po miesiacu zaczal puszczac korzonka po 6 tyg sa juz cztery korzonki malusie i puszcza listek. worek jest nakluty, wietrze raz na miesiac i naworze dolistnie. jak obeschnie mgielka to do wora i tasma przyczepiam do okna w kuchni, gdzie o te j porze roku najlepsze swiatlo i gdzie mam jedyna mozliwosc na uprawe umiarkowana. stoja tam dendrobia i cymbal.
Ewelina G

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: Ewelina G »

:D ta dam znalazlam sposob na mobilne wrzucanie zdjec. przepraszam za jakosc i miniatury ale inaczej nie moge ich pokazac. brak wtyczki na fotosiku itp pod symbiana i androida itp, itd...


jeszcze nie umeblowane, w sobote jade po korzonki itp to pozmieniam, obecnie sa poprostu wlozone tam rosliny i tyle. zarowa ze swiatlem fioletowym flora co tam, w dachu jest duzy otwor, wiec samo sie wietrzy, w dzien swiatlo sloneczne, temperatura regulowana znajdujacym sie pod parapetem kaloryferem hehe. w pn powinno byc zamontowane urzadzenie, ktore bedzie samodzielnnie wlaczac i wylaczac swiatlo na ustaawiona godzine. no i zbieram kase na marzec na fajne szczepeczki i robie mini libe chciejstw. z 4 rosliny bede chciala tam dolozyc, na bank bedzie miniatura phala i cattleya, a reszte zobacze. cos cieplolubne, bo u mnie goraco, w podkoszulku chodze. jedynie kuchnie udaje mi sie mic zimna.
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: nina1611 »

już wygląda bardzo ciekawie :D :klaszcze: :super:
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Ewelina G

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: Ewelina G »

Kochana jestes, ale na razie to kiszka pasztetowa w porowaniu z Waszymi cudami. Na chwile obecna potrzebna byla swietlowka , najpilniej jak nic. Z reszta sobie poradze. Szkoda, ze nie widzieliscie miny mojego meza jak z suszarka ruszylam na storczyki hehehe, cos duza wiglotnosc mi sie zrobila hehe. Moczyc jak nic ich nie musze ;).
Nie od razu Krakow zbudowali, powoli i postaram sie zrobic cos fajnego dla oka i wprowadzic usprawnienia techniczne "w stylu robi sie samo"..
Ewelina G

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: Ewelina G »

nowy przyrost na oncidium, a wlasciwie dwa. chcialam wstawic historie jego przyrastania, siedzialam nad wgrywaniem godzine, a to glupie forum nie laie kodow jakie wpisuje wrrrr. brak tu bezposredniego grywania na fotosik :(, bo w wersjach mobilnych cos wrzucic na serwer to katorga
Awatar użytkownika
dorotka_kk
Profesor
Profesor
Posty: 5622
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: prawie Warszawa ;)

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: dorotka_kk »

Ewelina G pisze: siedzialam nad wgrywaniem godzine, a to glupie forum nie laie kodow jakie wpisuje wrrrr. brak tu bezposredniego grywania na fotosik :(, bo w wersjach mobilnych cos wrzucic na serwer to katorga
zawsze można zmienić forum :anioł: złośliwość za złośliwość ...
lidka

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: lidka »

Ewelina już jestem :D Pokazuj to orchidarium ale biegusiem !!! Jak nic zacznę latać z Obrazek
Karolkaaa
VIP
VIP
Posty: 1735
Rejestracja: 19 mar 2012, o 19:20
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: Karolkaaa »

Kobitko wysłałam ci numer, dostałaś?? :)
"Orchidee, dają tyle radości...one są moją pasją"

Pozdrawiam Karolina
ODPOWIEDZ