Moje ukochane kwiatuszki :)

Ewelina G

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: Ewelina G »

;( No i poznikalo wszystko, a ne umiem zaplacic za ten glupi image shack....


Brassia rex podpasla sie w szczerym sloneczku na balkonie.


Przepraszam, ze w drugim poscie, ale forum nie odczytywalo rozmiarow obrazka.

cdn.........musze jechac do sklepu, bo ja widac wgrywanie zdjec mobilnie zajmuje za dużo czasu i nie dziala jak trzeba ;( :zły:
Ewelina G

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: Ewelina G »

Oncidium Miekke Von Holm. Mam ta rosline od lipca, ew od czerwca tego roku, dokladnie nie pamietam. Kupilam z dwoma pedami, po przecenie za 18 zl, starsze kwiaty zaczynaly przewitac, ale odbicie boczne mialo nie rozwiniete paczuszki. Po 3 tygodniach od zakonczenia kwitnienia sklepowego pojawily sie dwa pedy. Kwitnie juz piaty tydzien, nasze kwitnienie ma ciutke wieksze kwiatuszki niz sklepowe. Wczoraj znalezlismy z synem gruby trzeci ped. Polecam tą roślinke, kwitnie chetnie, rozrasta sie bezproblemowo. Latem w upaly podlewalismy przez podsiakanie, namaczana byla co 10-14dni porzadnie kilka godzin. Kwiatuszki malutkie, ale pachna lepiej i mocniej niz nie jeden odswiezacz powietrza.
Awatar użytkownika
kasia74
Moderator
Moderator
Posty: 2584
Rejestracja: 17 gru 2011, o 23:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: kasia74 »

Śliczne oncidium i skrętniczek :serce:
pozdrawiam Kasia
Ewelina G

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: Ewelina G »

Zwyklaczek, ale darowany z dobrych serduszek od dziewczyn z nowej pracy na urodziny.


kwitnienie mojej podrobki philadelfii, jeden kwiatuszek niestety juz przekwitla. odbicie na starym pedzie + nowy ped z odbiciem..... pierwszy raz nie stracila czesci paczkow.


to moj pierwszy storczyk, mial byc jedyny..... :P


Bardzo prosze admina o sklejenie postow....nigdy wiecej tabletow na androidzie i mobilnym laczu, wrrrr i smartphonow na symbiancie.....



Karolka nie dostalam numeru..... ale w koncu nic z tymi wlosami ni zrobilam, rosna dziko


Kasia dziekuje. to tylko czesc z mojej kolekcji storczykow, ale nie wiem czy jest sens wrzucac fotki, bo wychodza znieksztalcone i dzis zajelo mi to okolo 4,5 godziny, a smartphona i tablet mialam ochote wyrzucic przez okno kilka razy....


Przez tel musze wrzucac fotke na jakis dziwny host, jaki jedynie mi dziala. A potem przepisac recznie na tablet, w smarponie nie mam opcji kopiiowania, a otwarcie dwoch kart= reset. a tablet znieksztalca kod html i bbkod
lidka

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: lidka »

:V Nie no normalnie damesa się nam pojawiła !! Dobrze że chociaż fotki wepchałaś bo jak nic już zapomnieliśmy jak wyglądają Twoje zielone i nie tylko !!! Ja już myślałam żeś se dyla od nas dała !!! :D
Karolkaaa
VIP
VIP
Posty: 1735
Rejestracja: 19 mar 2012, o 19:20
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: Karolkaaa »

Kobieto otwórz wątek na storczykach bo ja tu wogóle nie zaglądam w dział Domowych :/
Philadelphia no no tylko podziwiać, świetnie się prezentuję :)
"Orchidee, dają tyle radości...one są moją pasją"

Pozdrawiam Karolina
gojka42

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: gojka42 »

Ewelina ładnie to tak bunkrować takie cuda tyle czasu przed nami ? :/
lidka

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: lidka »

Ewelina jak nic na odcisk mi deptasz !!! :zły: Jak sama tu fotek nie wstawisz to ja się skupię i przyłożę i sama te fotki Ci wstawię :D
Awatar użytkownika
marwes63
Mistrz
Mistrz
Posty: 1435
Rejestracja: 26 sie 2012, o 08:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Turek; wielkopolska

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: marwes63 »

Witam się u sąsiadki z kanapy u Kasi ;) . Jestem z rewizytą choć to miało być inaczej , bo przecież po wystawie na kawie i ciasteczku obiecałem że zajrzę do watku :rumieni:
Kolekcja domowych róznorodna , nie powiem ciekawe rośliny jak dla mnie takiego przysłowiowego laika .
Jednak to fiołki wprawadzają mnie w podziw , nigdy bym nie pomyślał że występują wtakich formach i kolorach . Zresztą i skąd skoro się tym nigdy nie interesowałem .
Fiołeczki naprawdę :super:
Ewelinko zastanawia mnie czy to ja tylko nie mogę obejrzeć zdjęć twoich podopiecznych wstawianych na forum przez darmowy hosting TINYPIC.
Zdjęcia są nie osiągalne . Nie wiem czy jesteś tam zarejestrowana bo oni kiedyś mieli taką politykę że ci co nie byli zarejestrowani to ich zdjęcia dostępne były tylko przez 30 dni. Nie wiem jak teraz , ale skoro tylko ja o tym piszę to pewnie tylko wewnętrzne ustawienia i filtracja mojego kompa.
Miłego dnia.
Awatar użytkownika
Mery
Mistrz
Mistrz
Posty: 794
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: Opolszczyzna

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: Mery »

marwes63 pisze:Zdjęcia są nie osiągalne .
Ja też przeglądam i ze zdziwienia oczy przecieram. Po prostu nie spotkałam jeszcze takich " zdjęć".
Myślałam, że to kara za to, że tak mało interesuję się założonymi tematami.
Po prostu dla mnie jest ich za dużo. Byłam ciekawa co Marek tu ogląda.

Fiołki są śliczne ,inne roślinki też , ale szkoda , że większość zdjęć jest niedostępna.
Jeżeli masz je w folderze to powymieniaj je,wstawiając ponownie przez Fotosik.
Pozdrawiam Marysia.

Dlaczego ja Ciebie lubię?
Za samo Twoje istnienie,
tak bardzo ja lubię Ciebie!


Nie zezwalam na kopiowanie,przetwarzanie i rozpowszechnianie moich zdjęć i tekstów bez mojej zgody.
ODPOWIEDZ