Moje zielone;)

Magic83

Moje zielone;)

Post autor: Magic83 »

Witam koleżanki i kolegów :-) . Oto link do mojego poprzedniego wątku http://www.storczykarze.fora.pl/domowe, ... e,457.html
Niestety nic już nie kwitnie z kwiatków na zdjęciach. Mam nadzieję, że wiosna nadejdzie szybko (choć się nie zapowiada :beksa: ) i wszystko ruszy do życia.

Kilka dni temu nabyłam gerberkę, którą pragnę się pochwalić :rumieni: , bo była przeceniona o ponad połowę i na straty już chyba spisana (stała w towarzystwie takich już prawdziwych zdechlaczków :-( ). Jednak w gąszczu listków zauważyłam małe "słoneczka" i skusiłam się... Czekam tylko, aż "słoneczka" pokażą buźki, abym kolor mogła poznać :hyhy:
Obrazek
lidka

Re: Moje zielone;)

Post autor: lidka »

Obrazek Nareszcie się zdecydowałaś !! Pięknie wygląda jak na zdechlaczka !! To ja już czekam na jej pyszczek i kolorek .
Migotka

Re: Moje zielone;)

Post autor: Migotka »

Witaj!!1Gerberka wygląda bardzo dobrze jak na "zdechlaczka" czekam razem z Toba :-) na kwiatuszki
MATEUSZ1
Wdrożony
Wdrożony
Posty: 314
Rejestracja: 15 sty 2012, o 20:50
Status: Aktywny
Lokalizacja: na południe od Radomia

Re: Moje zielone;)

Post autor: MATEUSZ1 »

Witaj, toż to przecież nie zdechlaczek. Zdrowa piękna, chyba ją ktoś tam przestawił. :-) :-P
Niech jak najszybciej pokazuje słonka, bo mi i chyba wszystkim słońca potrzeba. :-) ;-)
Pozdrawiam, Mateusz
Magic83

Re: Moje zielone;)

Post autor: Magic83 »

Buziaki dla wszystkich :) . Ten zdechlaczek/nie zdechlaczek jest po zabiegach SPA i dlatego tak ładnie się prezentuje :hyhy: . Koszt: 2,99zł, więc raczej nikt nie przestawiał ;-) , a słoneczka, rzeczywiście, bardzo by nam wszystkim się przydało...
gojka42

Re: Moje zielone;)

Post autor: gojka42 »

Witaj Magduś :-) O_O jeżeli tak wygląda zdechlaczek to chciałabym zobaczyć te nie zdechlaczki lol
Magic83

Re: Moje zielone;)

Post autor: Magic83 »

Witaj, Gosiu !!! :serce: Te nie zdechlaczki miały po prostu po jednym/dwa kwiatki... I nic poza tym nie różniły się (no, poza ceną oczywiście :kwaśny: )...
Kasik

Re: Moje zielone;)

Post autor: Kasik »

Cześć Madziu fajnie że kupiłaś sobie gerberkę one są bardzo wdzięczne no i jak cudownie kwitną :serce:
Awatar użytkownika
Kerstin2309
Ekspert
Ekspert
Posty: 1256
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Między Płońskiem a Mławą, przy trasie gdańskiej.

Re: Moje zielone;)

Post autor: Kerstin2309 »

Jak zdechlaczek pokaże swój pyszczek to będzie wyglądał nadzwyczaj uroczo!! :ok: :-)
Nie chodzi mi na klawiaturze litera ''Ł ł'' (tą skopiowalam). Sorki.
Pozdrawiam. Krysia.
Sprzedam / Kupię / Wymienię
Kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć
(w części lub w całości) bez mojej zgody jest zabronione!
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Moje zielone;)

Post autor: lucyna »

Witaj :klaszcze: Dobrze, ze jesteś :ok:
Śliczna i zdrowa ta gerbera :klaszcze: Za taką cenę ? O_O
ODPOWIEDZ