Saintpaulia- sępolia , fiołki afrykańskie Jatry

gojka42

Re: Saintpaulia- sępolia , fiołki afrykańskie Jatry

Post autor: gojka42 »

Tereniu Optimara cudna :serce: Szanowna Pani uważa chyba na nasze serducha bo zaszczyciła nas .. aż jednym zdjęciem :0 lol lol lol
lidka

Re: Saintpaulia- sępolia , fiołki afrykańskie Jatry

Post autor: lidka »

Tereniu Ty niby mnie się wystrachałaś Obrazek I całą jedną fotkę zapodałaś :zły: Ty no jak nic cieszym się ogromnie co nam z tej fotki puzli nie zrobiłaś i co tydzień jeden kawalądek nie pokazałaś :zły: Dawaj tu foteczki swoich cudeniek co oczka nacieszymy a i siebie częściej tu przywlec to i pokłapać będzie można !!!! :*
Awatar użytkownika
Jatra
Wdrożony
Wdrożony
Posty: 217
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:59
Status: Aktywny

Re: Saintpaulia- sępolia , fiołki afrykańskie Jatry

Post autor: Jatra »

:D

Dziewczyny ja bardzo dbam o Wasze zdrowie :super:
Moje fiołki

Ogródek

Sprzedam nadwyżki

http://chryzantemy.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Saintpaulia- sępolia , fiołki afrykańskie Jatry

Post autor: Kasia_Ra »

Teresko, bardzo się cieszę, że odświeżyłaś wątek. Często tu zaglądałam i zachwycałam się Twoimi fiołkami, tyle że nie wpisywałam się, bo tak jakoś pusto tu było... . Ale już wróciłaś i zdjęcia wstawiasz :super:
Czekam na dalsze :D
gojka42

Re: Saintpaulia- sępolia , fiołki afrykańskie Jatry

Post autor: gojka42 »

Tereniu Ty na razie zadbaj o swoje zdrowie ale pokaż nam raz na jakiś czas troszkę więcej niż 1 zdjęcie :P :*
agnieszka50

Re: Saintpaulia- sępolia , fiołki afrykańskie Jatry

Post autor: agnieszka50 »

Witam mam nadzieję , że nie będę przeszkadzać chciałam tylko dowiedzieć się troszkę o fiołkach no i pozazdrościć ( w dobrym tego słowa znaczeniu ) Waszych P R Z E C U D O W N Y C H ! okazów jestem pod wielkim wrażeniem , że takie piękne fiołeczki można wyhodować w domu zapomniałam dodać , że zakochałam się pełnych kwiatach , a zwłaszcza różowiutkich
ODPOWIEDZ