Mój mały zielony raj IV

gojka42

Re: Mój mały zielony raj IV

Post autor: gojka42 »

Lidusia widzę, że jednak jakieś fiołeczki przeżyły i mają się świetnie :D Może Ci troszkę jeszcze podrzucić ? ;) :*
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Mój mały zielony raj IV

Post autor: lucyna »

Gdyby nie moja ciasnota to bym już dawno u Ciebie z pudłem była :D
Lideczko, a zdejmij, że tą firankę, bo po co Ci ona, a rośliny miałyby więcej światła :D
Piękny busz, a kolorki :ok:
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Mój mały zielony raj IV

Post autor: bichette »

Ale dżungla :0 , tylko ta firana efekt psuje, zainwestuj w jakieś żaluzję czy roletki jak Ci sąsiedzi w okna zaglądają. Storczyki skorzystają na tym. Ale jestem pod wrażeniem zielonej ściany, super to wygląda
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Mój mały zielony raj IV

Post autor: katarzynka575 »

Lideczko ależ masz piękne okno Obrazek teraz to faktycznie z ciągaj te firanki bo efekt psują .

Obrazek pomysł ,a kto wpadł na taki . Widzę że beniaminki maleńkie Twoje odzysk miejsce tylko dla siebie ;)

I co tam u Ciebie kwitnie ze storców , jak paputy ?
Pozdrawiam Kasia
Karolkaaa
VIP
VIP
Posty: 1735
Rejestracja: 19 mar 2012, o 19:20
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Mój mały zielony raj IV

Post autor: Karolkaaa »

Lideczko już kolejna część? zwariowana :D
Śliczne okna ale faktycznie ściągaj firany biegusiem :D
Jak Phal. Corningiana?
"Orchidee, dają tyle radości...one są moją pasją"

Pozdrawiam Karolina
lidka

Re: Mój mały zielony raj IV

Post autor: lidka »

Kasiu a wpadaj kawę zrobię kartonik nawet uszykuję :D Goście zawsze mile widziani :D A przy okazji nauczysz mnie łopatologicznie z moimi storczykami się obchodzić :D

Gosiaczku a jak ja Ci Obrazek zapalę to Ty zaraz zrozumiesz że parapecik kuchenny malutki szpilki nie wepchnę :zły:

Lucynko Ty mnie lepiej nie denerwuj !! Obiecałaś wizytę i co ??? Jak nic kopa zarobisz !! :* Firanek nie zdejmę !!

Aga Witaj :* W końcu sama zobaczyłaś że u mnie miejsca brak !! Następna z firankami !!! Nie ma opcji nie zdejmę !!! Bo moje okna nie nefretete są a tak firankami zakryję !! Sąsiedzi nie zaglądają bo za daleko mają :D

Kasieńko jak to czyj ??? Wieśka toż powiedziałam mu że ma cuś wymyśleć co by kwiatuszki upchnąć i jeszcze kapkę miejsca na kolejne Gośkowe zostawił bo się pomieścić nie mogę !! A paputki :zły: zołzy jedne na złość mi robią i tylko w sałatę idą !!! Na wywczasach były a ani myślą zakwitnąć ino nowe rozetki produkują !!!

Karolka :zły: a w życiu nie ściągnę !! A jak mi powiesz o którego Ci chodzi to Ci powiem bo sama za diaski nie wiem :D Cuś tam pędzik wyprodukowało ino nie pamiętam co !!

A teraz
Philadelfia czy jak jej tam :D

Obrazek

Obrazek

Dendrobium

Obrazek

Obrazek

Czarniawy

Obrazek

Obrazek

Żółtek

Obrazek

Obrazek
gojka42

Re: Mój mały zielony raj IV

Post autor: gojka42 »

Lidusia widzę, że kolorowo tej jesieni u Ciebie :D Jeżeli chodzi o parapecik to .. nie taki malutki a i wisiołki można zrobić :P
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Mój mały zielony raj IV

Post autor: lucyna »

Kto by Ci na okna patrzył jak koło niego takie cudeńka :D Śliczności Ci zakwitły :D
Lidka, a co z Cattleyą ode mnie ? Żyje ?
lidka

Re: Mój mały zielony raj IV

Post autor: lidka »

Gosiak jak ja Ci dam wisiołki to jak nic na siedzeniu tydzień nie klapniesz !!! :/ A spać na brzuchu będziesz !!! Miejsca brak i już :zły: Gosiak kolorowo jak kolorowo ale mnie sz... jak połowa pączków se normalnie zasycha no :/

Lucynka Jak to kto ??? Ja !!!! Toż siedzę tu nie :zły: A catlejka żyje !!! Ucierpiała bidulka przy gradobiciu ale jeden malutki ogigiek przeżył i mam nadzieję że będzie się rozrastał :D Lucynko dużo storczyków ucierpiało ale te co raczyły przeżyć mam nadzieję że dojdą do siebie :( A tak ten tego jakbyś raczyła zapakować szanowny kuper i przyjechać to byś łopatologicznie po instruować co i jak :D

Jeszcze białasek mi kwitnie :D

Obrazek

A teraz nie storczykowo moja hoja serduszko ładnie sobie urosła i raczyła pokazać jak kwitnie :D Muszę jeszcze powiedzieć że do tego pachnie czekoladą !!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
gojka42

Re: Mój mały zielony raj IV

Post autor: gojka42 »

Lideczko kochana ja zawsze tak śpię więc .. Obrazek Białasek śliczny a co do pączków to niestety jesienią tak bywa :( Hoya Kerri cudna :serce: wiosną dziabnę sobie bo moja ni drgnie ;(
Zablokowany